Wypożyczalnia ekranu LED do pikseli zewnętrznych i wewnętrznych 3,91 mm

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH3.91
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Walizka lotnicza
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Projekt wynajmu ekranu LED:

Wynajem ekranów LED stał się segmentowym rynkiem na rynku wyświetlaczy LED, który rośnie i będzie się rozwijał w najbliższej przyszłości.

Wynajem ekranu LED

W tym miejscu chcielibyśmy wprowadzić jeden typ sprzedaży na gorąco w domenie wynajmu ekranu LED. Jest to wynajem zewnętrznego ekranu LED o podziałce pikseli 3,91 mm. Rozmiar ekranu LED wynosi 3 metry długości i 2 metry wysokości. Rozdzielczość wypożyczenia mobilnego ekranu LED wynosi W 768   x H 512   piksele.

Wynajem ekranu LED

Zastosowano diodę LED marki Nationstar typu SMD1921. Jest to stabilna jakość. Moduł wyświetlacza LED ma W 250   x wys. 250 mm, szer. 64   x H 64 kropki. W przypadku tego rodzaju wynajmu ekranu LED jest to stały prąd skanowania 1/16, o jasności około 4500 nitów. Częstotliwość odświeżania wynosi 1920 Hz.

Wynajem ekranu LED

Panel LED tego wypożyczonego ekranu LED 3,91 mm to W 500   x wys. 1000 mm, szer. 128 x wys. 256 pikseli na panel. Składa się z W 6   x wys. 2 szt. paneli LED dla tego projektu. Na każdy panel LED waży około 14 kg.

Wynajem ekranu LED

Każdy panel LED jest wyposażony w 2 szt. Źródła zasilania o napięciu 5V60A i 1 szt. Kartę odbiorczą. Kartą sterującą używaną do wypożyczenia ekranu LED jest marka Kystar. Ma znacznie lepszą częstotliwość odświeżania.

Wynajem ekranu LED

Podczas procesu testowania i starzenia wypożyczenie ekranu LED obejmuje kolejno wszystkie kolory biały, czerwony, zielony, niebieski oraz statyczne obrazy i filmy. Aby uzyskać całkowicie biały obraz kolorowy, starzeje się nieprzerwanie przez co najmniej pół godziny. Ma to na celu sprawdzenie stabilności lamp LED. Jeśli występuje problem z układem LED, wówczas wyjdzie on podczas tego procesu testowania. Najwyższa temperatura lamp LED we wszystkich białych kolorach może przekraczać 70 ℃.

LED Screen Rental

Do pakietu dołączono 4 szt. Paneli LED w 1 szt. Walizki lotniczej. Jest to wygodniejsze w transporcie, ponieważ wynajem ekranu LED byłby wielokrotnie wykorzystywany na różne okazje. Następnie folia do owijania służy do przykrycia walizki lotniczej, aby chronić ją przed uszkodzeniem.

LED Screen Rental

Części do wypożyczenia ekranu LED:

Do pełnego wypożyczenia ekranu LED, z wyjątkiem części przedstawionych powyżej, potrzebne są inne części:

☛ Wysyłanie karty. Jest wyposażony w karty odbiorcze. Dla 1 karty wysyłającej komputer może obsługiwać co najwyżej 1 300 000 pikseli.

Processor Procesor wideo. Dzięki procesorowi wideo obsługa klienta może być wygodniejsza. I może nadawać na żywo, z funkcją odbierania sygnałów wejściowych i wyjściowych, takich jak HDMI, DVI, VGA, SDI itp.

☛ Steruj komputerem. Zasadniczo klienci używają laptopa do sterowania wypożyczaniem ekranu LED.

Box Skrzynka rozdzielcza mocy. Aby zasilacz mógł być używany z wypożyczalnią ekranu LED, jest przeznaczony do poruszania się na kołach. Różni się to od tego, który ma być stosowany w projektach instalacji stałej.

☛ Wiszący pasek. To właśnie zapewnia firma wynajmująca ekrany LED.

☛ Kratownica. To jest jak stalowa konstrukcja do zawieszenia wypożyczenia ekranu LED.

☛ Wzmacniacz mocy i akustyka. Są one dostarczane przez klientów ogólnie zgodnie ze środowiskiem aplikacji.

Dreamway zapewnia klientom profesjonalne rozwiązania w zakresie wynajmu ekranu LED, aby pomóc im zarobić więcej pieniędzy na tym rynku. Jeśli chcesz uzyskać cennik wynajmu ekranu LED, zapraszamy do nas.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us