Etapowy wyświetlacz LED 2,9 mm 500 x 500 mm Panel LED z regulowanym kątem

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH2.976
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Walizka lotnicza
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Rozwój wyświetlacza LED na etapie

Wyświetlacz LED na stole montażowym, co oznacza, że ​​wyświetlacz LED zainstalowany na scenie do pokazywania transmisji na żywo jest szeroko widoczny we wszystkich programach na żywo. Mogłoby dodać o wiele bardziej żywych kolorów dla całej sceny. Poza tym może transmitować na żywo.

Kilka lat temu popularne było stosowanie żelaznych szafek z zamkiem i mniejszych rozmiarów w   wypożyczalnia scen LED. W tym czasie odlewane aluminiowe szafki były   nie jest powszechnie stosowany ze względu na wysokie koszty. W związku z rozwojem technologii wynajmu wyświetlaczy, koszt zakupu wyświetlacza LED jest znacznie niższy. Obecnie powszechnie stosowanym materiałem na panel LED jest odlew aluminiowy, który jest lżejszy i lepiej wygląda. Istnieje wiele różnych wyglądów nawet dla jednego typu. A rozmiar odlewanej aluminiowej szafki jest ogólnie ustalony dla każdego typu. Na przykład dla typu P2.976 rozmiar panelu LED wynosi   szer. 500 x wys. 500 mm lub szer. 500   x wys. 1000 mm.

W nadchodzących latach możemy zobaczyć przezroczyste wyświetlacze LED powszechnie stosowane w etapie   Pole wyświetlacza LED. Teraz jest wiele okazji używania tego typu na scenie.

Stage LED Display with Curve Shape Project

Dla tego zakrzywionego wyświetlacza LED pokazanego poniżej, jest on z szafą o szer. 500 x wys. 500 mm, których typy obejmują 2,6 mm,   2,976 mm, 3,91 mm, 4,81 mm, 5,95 mm. Istnieją radianowe zamki takich paneli LED i kąt   może być   ± 10 ° najbardziej. Oczywiście istnieją inne kąty, takie jak   ± 2,5 ° ,   ± 5 ° ,   ± 7,5 ° . Możesz więc tworzyć duże lub małe kąty, jak potrzebujesz. Z wyjątkiem tych wszystkich kątów, wyświetlacz stałby się normalnie bezpośredni, gdy ma wartość 0 ° .   Każdy panel LED ma około 7 kg. Potrzebna jest tylko jedna osoba do złożenia lub demontażu w zaledwie kilka sekund. Tak więc ukończenie takiego etapu wyświetlacza LED kosztuje mniej pracy i czasu.

Dla tego zakrzywionego wyświetlacza LED jest to 2,976 mm pp,   z   rozmiar ekranu   W 5,5   x H 3 metry i   całkowita rozdzielczość W 1848   x H 1008 pikseli.

Wyświetlacz LED na stole montażowym

Zakrzywiony wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED na stole montażowym

Rynek wynajmu Stage LED Display nadal będzie rósł w kolejnych latach, o czym decyduje popyt rynkowy, a także coraz niższa cena wynajmu wyświetlacza LED. Jeśli większość klientów mogłaby na początku kupić etapowy wyświetlacz LED z przystępną ceną inwestycji, uważamy, że większość z nich zdecydowałaby się go uruchomić. Na początku możesz zacząć od małego, na przykład 12 metrów kwadratowych   ekran. W biznesie nie jest to ryzykowne. Przeciwnie, może pomóc Twojej firmie w ulepszaniu reklam displayowych. Jeśli martwisz się obsługą posprzedażną, Dreamway może pomóc w rozwiązaniu każdego napotkanego problemu, w tym problemów z oprogramowaniem i sprzętem.

Poszukujemy więcej klientów, którzy pomogą Ci zwiększyć swój udział w rynku scenicznego wyświetlacza LED. Witamy, dołącz do nas, jeśli masz taką wolę.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us