Wyświetlacz LED o wysokości 2,9 mm 500 x 500 mm Panel LED z regulacją kąta

Wyświetlacz LED o wysokości 2,9 mm 500 x 500 mm Panel LED z regulacją kąta

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH2.976
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia lotnicza
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Rozwój wyświetlacza LED na scenie

Wyświetlacz LED na scenie, co oznacza, że ​​wyświetlacz LED zainstalowany na scenie do wyświetlania transmisji na żywo, jest powszechnie widziany we wszystkich programach na żywo. Może dodać o wiele bardziej żywy kolor na całej scenie. Poza tym mogłaby być transmitowana na żywo.

Kilka lat temu popularne było używanie żelaznych szafek z zamkiem i mniejszych rozmiarów dla   wyświetlacz LED do wypożyczenia sceny. W tym czasie odlewane aluminiowe szafki były   nie jest powszechnie używany z powodu wysokich kosztów. Wraz z rozwojem technologii wynajmu wyświetlaczy wyświetlacze LED kosztują znacznie niższą cenę. Obecnie powszechnie stosowanym materiałem na panel LED jest odlewane aluminium, o mniejszej wadze i lepszym wyglądzie. Istnieje wiele różnych wyglądów nawet dla jednego typu. A rozmiar aluminiowej obudowy odlewanej ciśnieniowo jest zazwyczaj ustalany dla każdego typu. Na przykład dla typu P2.976 jego rozmiar panelu LED wynosi   albo W 500 x H 500 mm albo W 500   x H 1000 mm.

W nadchodzących latach możemy zobaczyć przezroczyste wyświetlacze LED powszechnie stosowane na scenie   Pole wyświetlacza LED. Teraz jest wiele okazji, aby użyć tego typu na scenie.

Wyświetlacz LED sceny z kształtem krzywej

Dla zakrzywionego wyświetlacza LED jest to szafka W 500 x H 500 mm, której typ wynosi 2,976 mm, 3,91 mm, 4,81 mm. Są takie radianowe zamki takich paneli LED i kąt   może być   ± 10 ° najbardziej. Oczywiście istnieją inne kąty, takie jak   ± 2.5 ° ,   ± 5 ° ,   ± 7.5 ° . Więc możesz zrobić duże lub małe kąty, jak potrzebujesz. Z wyjątkiem tych wszystkich kątów, wyświetlacz stałby się normalny bezpośrednio, gdy wynosi 0 ° .   Każdy panel LED ma około 7 KG. Do złożenia lub demontażu wystarczy tylko jedna osoba w ciągu kilku sekund. Wykończenie takiego wyświetlacza LED na scenie kosztuje więc mniej pracy i czasu.

Dla tego zakrzywionego wyświetlacza LED jego rozmiar ekranu wynosi W 5,5   x H 3 metry, z całkowitą rozdzielczością W 1848   x H 1008 pikseli.

Rynek wynajmu Stage LED Display nadal będzie wzrastał w kolejnych latach, o czym decyduje popyt na rynku, a także niższa i niższa cena wynajmu wyświetlaczy LED. Jeśli większość klientów mogłaby kupić pierwszy wyświetlacz LED z przystępną ceną za inwestycję w pierwszej kolejności, uważamy, że większość z nich zdecyduje się na zakup jednego z nich. Na początku możesz zacząć od małego, na przykład 12 metrów kwadratowych   ekran. To nie jest ryzykowne w biznesie. Wręcz przeciwnie, może pomóc Twojej firmie poprawić się w reklamach displayowych. Jeśli martwisz się o obsługę posprzedażną, Dreamway może być Twoim wsparciem, które pomoże Ci rozwiązać każdy napotkany problem, w tym problemy z oprogramowaniem i sprzętem.

Szukamy więcej klientów, aby pomóc Ci zwiększyć swój udział w rynku wyświetlacza LED na scenie. Zapraszamy do dołączenia do nas, jeśli masz taką wolę.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us