Wewnętrzny wyświetlacz LED z ekranem o wysokiej rozdzielczości 2,5 mm LED

Wewnętrzny wyświetlacz LED z ekranem o wysokiej rozdzielczości 2,5 mm LED

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH2.5
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS, CB
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia lotnicza
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Wprowadzenie wyświetlacza LED do wypożyczenia w pomieszczeniach

Wyświetlacz LED do wynajęcia w pomieszczeniach, lub możemy nazwać go ekranami LED na imprezy, jest wyświetlaczem wynajmu, który można wynająć komuś na imprezy. Ta metoda stała się powszechnym trendem i zwiększyłaby się w kolejnych latach. Dla części, która wynajmuje wyświetlacz LED, jest o wiele bardziej konkurencyjny niż zakup kompletnego wyświetlacza LED do wypożyczenia, który byłby wykorzystywany tylko w przypadku jednorazowego wydarzenia. I jest wiele więcej możliwości w porównaniu z tym kilka lat temu. Przykładem może być wyświetlacz LED do wynajęcia w pomieszczeniach, najwyżej oceniane typy tych dwóch lat to P2.976, P3.91, P4.81, o wspólnym panelu LED o wymiarach 500x500 mm. Oprócz tych typów istnieją P2, P2.5, P3, P4, P5.

Wyświetlacz LED do wypożyczenia w pomieszczeniach P2.5

Dla typu 2,5 mm pp całkowita rozdzielczość na metr kwadratowy wynosi 160 000 pikseli. Moduł LED ma W 64   x H 64 kropki, W 160   x H 160 mm. Dla tego typu rozmiar panelu LED wynosi W 480   x H 480 mm ogólnie, z odlewaną aluminiową obudową z zamkiem i uchwytem, ​​około 7 kg / szt. Jego główną cechą jest lekkość i szybki montaż i demontaż. Może to zaoszczędzić dużo czasu i pracy przy instalacji wydarzeń.   Częstotliwość odświeżania wynosi 1920 Hz. Wyświetlacz stopnia LED pokazujący poniżej   jest z W 4,8   x H 1,92 m każdy ekran, a całkowita definicja to W 1920   x H 768 pikseli. Obsługiwany jest przez 2 szt. Karty wysyłkowej Novastar MSD300, 1 procesor wideo z wejściami HDMI, DVI, VGA. I są pakowane w walizki z kółkami, łatwe i wygodne do pakowania i transportu.

Dreamway zajmował się badaniami i rozwojem w celu znalezienia lepszego rozwiązania dla wyświetlacza wypożyczalni. Do tej pory mamy certyfikat CB tego typu od Intertek. Wszystkie użyte surowce są zgodne z wymaganiami CB, takimi jak ognioodporna podstawa modułu LED, standardowa płytka UL, standard ognioodporności panelu LED itp. Wszystkie są ściśle oparte na normie UL.

Inwestowanie w wyświetlacz LED do wypożyczenia w pomieszczeniach może być nowym trendem, jeśli korzystasz ze stałego wyświetlacza LED   pole. Na kryty   wyświetlacz wynajem na imprezy, to z mniejszym kosztem pracy ze względu na niewielką wagę i łatwą szybką instalację. I możesz wynająć wiele różnych stron zgodnie z ich wymaganiami w różnym czasie. To ma być ponownie wykorzystane do różnych wydarzeń. Możesz pobierać opłaty na podstawie konkretnego wydarzenia i czasu wynajmu. Możesz się zastanawiać nad konserwacją. Wtedy Dreamway może być twoim pozytywnym partnerem, który pomoże ci w tym aspekcie. Upewnilibyśmy się, że dostaniesz wystarczającą ilość części, aby zachować je jako zapas do wymiany, jeśli w ciągu następnych kilku lat wystąpią jakiekolwiek problemy, i zaoferujesz wsparcie w dowolnym momencie.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us