Wypożyczalnia wewnętrzna z wyświetlaczem LED i ekranem scenicznym LED o wysokiej rozdzielczości 2,5 mm

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH2.5
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS, CB
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Walizka lotnicza
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Wypożyczalnia wewnętrzna Wyświetlacz LED Wprowadzenie

Wewnętrzny wyświetlacz LED do wynajęcia, lub możemy to nazwać ekranami LED na imprezy, to wyświetlacz do wynajęcia, który można wynająć komuś na imprezy. Ta metoda stała się powszechnym trendem i będzie wzrastać w kolejnych latach. W przypadku części, która wynajmuje wyświetlacz LED, jest znacznie bardziej konkurencyjne niż zakup kompletnego wyświetlacza LED do wypożyczenia, którego można użyć, jeśli odbędzie się tylko jednorazowe wydarzenie. I jest o wiele więcej możliwości w porównaniu z tym kilka lat temu. Biorąc na przykład wyświetlacz LED z wypożyczalnią wewnętrzną, najwyżej oceniane typy tych dwóch lat to P2.976, P3.91, P4.81, z wspólnym panelem LED o wymiarach 500 x 500 mm. Oprócz tych typów istnieją P2, P2.5, P3, P4, P5.

Wewnętrzny wyświetlacz LED typu P2.5

Dla typu 2,5 mm pp całkowita rozdzielczość na metr kwadratowy wynosi 160 000 pikseli. Moduł LED jest z W 64   x wys. 64 punktów, szer. 160   x wys. 160 mm. Dla tego typu rozmiar panelu LED wynosi W 480   x wys. 480 mm ogólnie, z odlewaną aluminiową obudową z zamkiem i uchwytem, ​​około 7 kg / szt. Jego główną cechą jest lekki i szybki montaż i demontaż. Może to zaoszczędzić dużo czasu i pracy związanej z instalacją wydarzeń. Każdy panel LED jest wyposażony w 1 szt. Zasilacza Meanwell ze standardem CE / CB / UL i 1 szt. Karty odbiorczej Novastar MRV336.   Częstotliwość odświeżania wynosi 1920 Hz. Wyświetlacz sceny LED pokazujący poniżej   jest z W 4.8   x W 1,92 m rozmiar ekranu, a ogólna rozdzielczość to W 1920   x wys. 768 pikseli. Obsługiwany jest przez 2 karty wysyłające Novastar MSD300, 1 procesor wideo z sygnałami wejściowymi HDMI, DVI, VGA. I są zapakowane w walizki z kołami, łatwe i wygodne do pakowania i transportu.

Wewnętrzny wyświetlacz LED do wypożyczenia

Wewnętrzny wyświetlacz LED do wypożyczenia

Wewnętrzny wyświetlacz LED do wypożyczenia

Dreamway był w tej dziedzinie w zakresie badań i rozwoju, aby znaleźć lepsze rozwiązanie dla wystawy wynajmu. Do tej pory mamy certyfikat CB tego rodzaju od Intertek. Wszystkie użyte surowce są zgodne z wymaganiami CB, takimi jak ognioodporna podstawa modułu LED, UL standard PCB, ognioodporny standard panelu LED itp. Wszystkie są ściśle oparte na standardzie UL.

Inwestowanie w kryty wyświetlacz LED do wynajęcia może być nowym trendem, jeśli jesteś zaangażowany w stały wyświetlacz LED   pole. Do użytku w pomieszczeniach   wynajem ekranu na imprezy, jest tańszy z uwagi na lekki i łatwy szybki montaż. I możesz wynająć dla wielu różnych podmiotów w zależności od ich wymagań w różnym czasie. Należy to wykorzystać ponownie do różnych wydarzeń. Możesz pobierać opłaty na podstawie konkretnego wydarzenia i czasu najmu. Możesz zastanawiać się nad utrzymaniem. W takim razie Dreamway może być Twoim pozytywnym partnerem wspierającym Cię w tym aspekcie. Dołożymy wszelkich starań, aby uzyskać wystarczającą ilość części do przechowywania jako zapas do wymiany, jeśli wystąpi problem podczas pracy w ciągu następnych kilku lat i zaoferować wsparcie w dowolnym momencie.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us