Ekran LED na wynajem P2 Die-Casting Aluminiowy panel LED do wynajęcia

Ekran LED na wynajem P2 Die-Casting Aluminiowy panel LED do wynajęcia

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH2
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia lotnicza
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Ekran LED na wynajem lub na wynajem

Ekran LED na wynajem, lub możemy powiedzieć, aby wynająć ekran LED stronie trzeciej na imprezy. Ta metoda wypożyczania ekranu istnieje   przez długi czas. Ponieważ technologia jest coraz bardziej dojrzała, w porównaniu z poprzednimi typami ekranów do wypożyczenia jest o wiele więcej typów i kształtów. W przypadku wynajmu wewnętrznych ekranów LED istnieją typy P2, P2.5, P2.976, P3, P3.91, P4, P4.81, P5.

W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić ekran LED P2 do wynajęcia.

Ekran LED P2 ma wysoką rozdzielczość, 250 000 pikseli na metr kwadratowy. Moduł wyświetlacza LED ma W 128   x H 64 punktów i W 256   Rozmiar x H 128 mm. To   to czarna dioda LED SMD1515. A odlewana aluminiowa obudowa to W 512   x H 512 mm, grubość 85 mm, około 7 KG / PC. Dzięki złączom zasilającym Linko montaż i demontaż jest znacznie szybszy. W przypadku pakietu walizek, upewniamy się, że nie ma uszkodzeń przed włożeniem paneli LED do futerałów i dodamy piankę EPE z przodu iz tyłu. Pole lotu jest zwykle używane do takich projektów wynajmu ekranu, ponieważ może być wielokrotnie używane i jest wygodne do transportu. To miłe narzędzie na zewnątrz i   wynajem wewnętrznych ekranów LED.

Rozmiar ekranu ekranu LED P2 pokazanego poniżej wynosi W 3,584   x H 2,048 metra. Całkowita rozdzielczość ekranu to W 1792   x H 1024 piksele. Składa się z W 7   x H 4 szt. paneli LED, każdy panel W 256   x H 256 pikseli. System kontroli to Novastar. Do wypożyczenia tego ekranu LED potrzebne są 2 szt. Kart wysyłkowych MSD300. I na panelu LED jest wyposażony w 1 szt. Karty odbiorczej. Zastosowano zasilacz Meanwell ze standardem CE / UL / CB, który charakteryzuje się stabilną jakością. W opakowaniu 8 szt. Paneli LED zapakowanych jest w 1 szt. Skrzyni lotniczej.

Ekran LED w Rent Rent

▶ Ultralekkie: tylko 7 kg / szt., Bez problemu dla jednej osoby, aby zainstalować i odinstalować.

▶ Ultracienki: tylko 8,5 cm grubości, niektóre rodzaje są jeszcze cieńsze.

▶ Wysoka precyzja: tylko około 0,1 mm z marginesem błędu przy obróbce elektrycznej i mechanicznej.

▶ Metody wielokrotnego montażu: wiszące, układane na ziemi.

▶ Szybka konfiguracja i instalacja: ukończenie jednej instalacji panelu LED zajmuje około 10 sekund, a blokady można podłączyć.

▶ Niski całkowity koszt: mniejsze koszty pracy z powodu   lekka i szybka instalacja.

Zalety ekranu LED na wynajem

Zgodnie z powyższymi funkcjami, widzimy, że inwestowanie w wynajem ekranu to opłacalny projekt. Z wyjątkiem powyższych zalet, jest łatwy w konserwacji. Serwis jest ważnym aspektem dla ekranu LED. Nalegamy na oferowanie wszystkim naszym klientom najlepszych usług, jakie możemy, bez względu na sprzedaż wstępną, podczas sprzedaży i po sprzedaży.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us