Ekran LED Wewnętrzna ściana wideo o przekątnej 2,5 mm z pikselami i zasilaczem

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH2.5
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Reklama wewnętrzna na ekranie LED

Wewnętrzny ekran LED jest wszędzie. Można to było zobaczyć na placach handlowych, w hotelach, w restauracjach, w salach konferencyjnych, na lotnisku i tak dalej. Dzięki wewnętrznemu wyświetlaczowi LED możesz przekazać potencjalnym klientom to, co chcesz wyrazić. W pewnym stopniu może to przynieść więcej klientów.

Obecnie istnieje wiele różnych typów wnętrz. Popularny typ z tych dwóch lat   to wyświetlacz LED HD lub, powiedzmy, niewielki wyświetlacz LED. Dotyczy to typów takich jak P3, P2.5, P2, P1.8, P1.6, P1.2. Mniejszy   pikselitch, tym wyższa rozdzielczość na metr kwadratowy. Na przykład rozdzielczość typu P3 wynosi 111111 pikseli na metr kwadratowy, a dla P2.5 160 000 pikseli.

Specyfikacje wewnętrzne ekranu LED

W przypadku ekranu LED w pomieszczeniu tutaj ma on piksel 2,5 mm. Oznacza to odległość   dwa sąsiadujące   Lampy LED mają 2,5 mm. Rozmiar ekranu tej ściany LED HD wynosi W 3.2   x wys. 2,08 metra, o całkowitej rozdzielczości W 1280   x H 832 pikseli. Jest ze stabilnymi diodami LED jakości. Kiedy mówimy, że jest stabilny, oznacza to, że lampy LED nie są łatwe do uszkodzenia   jak umieranie po kilku miesiącach operacji. W przypadku PCB zastosowanego w tym module LED P2.5 jest to czterowarstwowa płytka pokryta dużą ilością folii miedzianej. Jest to dobre do wentylacji cieplnej. Rozmiary paneli LED to W 640   x wys. 640 mm i szer. 640   x wys. 800 mm. Jest to frontowa ściana LED do konserwacji, więc moduły LED, zasilacze i karty kontrolne mogą być obsługiwane od przodu. Każdy panel LED jest wyposażony w 4 sztuki kart odbiorczych. Ma to na celu poprawę częstotliwości odświeżania. W każdym panelu LED znajdują się 4 szt. Zasilaczy Meanwell RSP-200-5, bez wentylatora. Jest w standardzie CE / UL / CB. Można uzyskać HDMI, DVI, VGA, ponieważ jest wyposażony procesor wideo. W tym wewnętrznym ekranie LED P2.5 znajduje się również zasilacz o mocy 10 KW. Ma kontrolować cały obwód elektryczny. Poza tym   Dodano odgromnik OBO. Ma to na celu ochronę   wyświetlacz LED zepsuje się z powodu grzmotu w deszczowe dni.

Ekran LED Indoor

Ekran LED Indoor

Wewnętrzny ekran LED

Funkcje wewnętrzne ekranu LED

☛ Bezproblemowe połączenie. W porównaniu z wyświetlaczem LCD jest to oczywista zaleta dla   Ekrany LED.

El Relatywnie wysoka luminancja. Jasność wyświetlaczy LED jest wyższa niż jasności wyświetlacza LCD. Może to zapewnić lepszy efekt oglądania.

OdModularny rozmiar. Ekran LED może być wykonany w dowolnym rozmiarze, nawet w proporcjach 16: 9.

☛ Wysoka rozdzielczość. Ponieważ technologia wyświetlaczy LED o małym skoku staje się dojrzała, może osiągnąć efekt 4K, a nawet 8K.

☛ Łatwa konserwacja. Jeśli istnieje jeden moduł LED, możesz go zdjąć i naprawić tylko ten moduł LED.  

Podsumowanie ekranu wewnętrznego LED

Ponieważ istnieje wiele przypadków, które są instalowane z ekranem LED, uważamy, że przyszłość ekranu LED wewnątrz lub na zewnątrz byłaby znacznie bardziej widoczna i wtedy można by dokonać więcej wyborów.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us