Ekran P4 LED Wewnętrzna ściana wideo z wejściem MBI5252 Drive IC HDMI

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH4
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Ściana wewnętrzna ekranu LED P4

Ekran LED P4 jest nadal szeroko stosowany w reklamach wewnętrznych, takich jak projekty kościelne.    Jest to segment rynku wewnętrznego wyświetlacza LED. W przypadku LED P4, ponieważ jego cena jest znacznie bardziej konkurencyjna, wielu klientów woli wybrać ten typ.

Specyfikacja ekranu LED P4

Na wyświetlaczu LED P4 jest 62 500 pikseli na metr kwadratowy. Każdy moduł wyświetlacza LED to W 64   x wys. 32 punktów, szer. 256   x wys. 128 mm. Składa się z czarnych diod LED SMD2121. Dla wprowadzonej tutaj ściany wewnętrznej P4 LED rozmiar ekranu to W 2.816   x wys. 1,536 metra. Całkowita definicja to W 704   x H 384 pikseli. Ten panel LED P4 ma 2 różne rozmiary: W 1536   x wys. 768 mm i szer. 1280   x wys. 768 mm. Układ scalony napędu zastosowany w tym ekranie LED P4 to MBI5252. W przypadku tego typu układu scalonego napędu szara skala może osiągnąć 16 384. Poza tym   może poprawić jakość obrazu, zwłaszcza podczas robienia zdjęć telefonem komórkowym. Problemy z duchami istniejące w tej dziedzinie można złagodzić dzięki temu układowi napędowemu. Żelazna szafka ma tylne drzwi i jest specjalnie zaprojektowana. Z tyłu szafy znajduje się wiele otworów wentylacyjnych. W przypadku tego panelu P4 LED wokół niego znajduje się rama. Zasadniczo rama ma 2 cm na bok. Może to poprawić wygląd ekranu. Maks. pobór mocy ekranu P4 LED w pomieszczeniu wynosi około 600 W na metr kwadratowy.   W przypadku systemu sterowania jest to Linsn, kontrola synchronizacji z komputerem sterującym. Wideo   procesor jest wyposażony, więc HDMI, DVI, VGA nie stanowią problemu.

Oto kilka zdjęć tego ekranu LED P4.

Ekran LED P4

Ekran LED P4

Ekran LED P4

W Dreamway dostarczamy towary po testowaniu produktu przez co najmniej 3 dni we WSZYSTKICH BIAŁYCH, CZERWONYCH, NIEBIESKICH, ZIELONYCH. Poza tym wszystkie szczegóły wewnątrz i na zewnątrz panelu LED będą dokładnie sprawdzane przez naszych doświadczonych pracowników przed zapakowaniem, takie jak dodanie środka do przykręcania śrub na wypadek, gdyby kable poluzowały się podczas transportu.   Jeszcze jedno: wszystkie konfiguracje zostaną ustawione przez nas przed dostawą, a klienci mogą korzystać z ekranu LED bezpośrednio po konfiguracji i podłączeniu głównego zasilania miasta. Może to zaoszczędzić czas dla klientów.  

Ekran LED P4 do wnętrz będzie stale dostarczany i produkowany w kolejnych latach, chociaż typy wyświetlaczy LED o małym skoku stają się coraz bardziej popularne w domu. Sugerujemy, że to dobry wybór, jeśli wielkość projektu wynosi około 20 metrów kwadratowych lub więcej niż ten rozmiar. Oczywiście możesz wybrać ten typ, nawet rozmiar ekranu jest mniejszy. Dotyczy to również odległości widzenia i miejsca instalacji. Zasadniczo minimalna odległość widzenia   jest równy podziałce pikseli i najlepszej odległości widoku   to wysokość ekranu pomnożona przez 30. Biorąc przykładowo ten projekt, min. odległość widzenia   wynosi 4 metry, a najlepszy 46 metrów. Jest to rozsądna odległość dla reklamy wewnętrznej.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us