Duży wyświetlacz LED z 10 mm przednim serwisem Złoty drut LED Nationstar

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH10
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Duży wyświetlacz LED Krótkie wprowadzenie

Nie ma dwojaka, że ​​duży wyświetlacz LED mógłby zyskać większą atrakcyjność niż mały. Ale w większości przypadków trzeba zainstalować duży ekran LED na zewnątrz w określonym miejscu bez miejsca do konserwacji z tyłu, jak zwykle na ścianie.

Jak zakończyć taki projekt? Tutaj chciałbym wziąć przykład projektu ekranu P10 LED, który zakończyliśmy.

Rozmiar ekranu tego LED P10 outdoor wynosi W 11.52   x wys. 1,92 m, z szer. 1152 x wys. 192 pikseli. Jednym z powszechnych sposobów jest użycie przedniej szafki konserwacyjnej z dźwigniami hydraulicznymi. Ale ponieważ długość jest zbyt długa, taka metoda nie jest najlepsza do ukończenia tego dużego wyświetlacza LED. Musimy więc przejść na inną metodę, która polega na użyciu modułu wyświetlacza LED z przodu usługi. Przed modułem LED znajdują się otwory na śruby do wkręcania lub wykręcania, co jest lepsze pod względem wodoodporności.

Ta pełnokolorowa dioda LED P10 wykonana jest z Nationstar GOLD WIRE, z górnym   jakość. Jasność wynosi około 7000 nitów w teście kolorymetrem luminancji.   Moduł LED to W 32   x wys. 16 punktów, szer. 320   x wys. 160 mm, z obsługą z przodu, stały prąd skanowania 1/2. Płytka drukowana ma grubość 1,6 mm, pokrywa dużo folii miedzianej, dobra do wentylacji cieplnej. Składa się z W 36   x wys. 12 szt. modułów wyświetlacza LED.   Panel LED to W 960   x wys. 960 mm, z tylnymi drzwiami i pokrywą, około 39 kg / szt.   Kable zasilające i sygnałowe są połączone za pomocą paneli LED.

Duży wyświetlacz LED

Duży wyświetlacz LED

Duży wyświetlacz LED z przednim rozwiązaniem konserwacyjnym

Powszechną metodą dla projektu serwisowego z przodu jest użycie szafki z dźwigniami hydraulicznymi do konserwacji przedniej. Ale taka metoda nie jest dostępna dla wszystkich projektów. Możemy więc rozważyć użycie modułu wyświetlacza LED do obsługi od przodu. Różni się to od zwykłego modułu LED z tylną konserwacją. W Dreamway zawsze mogliśmy znaleźć lepsze rozwiązanie dla większości projektów dla naszych klientów.

 

Duży wyświetlacz LED

Duży wyświetlacz LED

Bez względu na to, czy jest to mały, czy duży wyświetlacz LED, zawsze utrzymujemy naszą pozytywność, oferując każde rozwiązanie projektowe wszystkim potencjalnym klientom, aby rozwiązać każde cierpliwie zadane pytanie. Podczas produkcji robimy zdjęcia lub filmy, aby poinformować ich o procedurze zamówienia ich projektu. Dbamy również o to, aby wyświetlacz LED mógł się starzeć wystarczająco długo przed pakietem, aby uniknąć drobnych problemów pojawiających się po otrzymaniu go przez klientów. W celu uzyskania pomocy technicznej poświęcamy dużo czasu na ten punkt, na przykład udzielając klientom wskazówek, jak skonfigurować oprogramowanie za pomocą pilota. Przez większość czasu możemy pomóc im rozwiązać problem w ciągu 1 dnia od otrzymania opinii.

Zakup inwestycji w wyświetlacz LED to inwestycja. Musisz więc poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, ale nie tylko skupić się tylko na cenie.  

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us