Zewnętrzny ekran LED reklamy wideo P5 SMD2727 High Pixel

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH5
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Typy ekranów zewnętrznych LED

Teraz wiele zewnętrznych typów ekranów LED   są szeroko stosowane w codziennym życiu, aby przynieść o wiele bardziej żywe kolory   świat. Możesz się zastanawiać, co to jest wyświetlacz LED. Krótko mówiąc, jest to rodzaj   FPD (Flat-Panel Display), składający się z wielu elementów modułów LED, do wyświetlania tekstów, zdjęć, filmów itp. Obecnie dostępne są zewnętrzne typy P3, P4, P5, P6, P8, P10 do stałego wyświetlania LED .

Wprowadzenie do zewnętrznego wyświetlacza LED P5

W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić typ SMD P5. Składa się z Nationstar SMD2727,   Stały prąd skanowania 1/8, około 6000 nitów. Istnieje 40 000 pikseli na metr kwadratowy. Moduł LED ma wymiary 64 x 32 punkty, 320 x 160 mm. Standardowy rozmiar panelu P5 (lub ogólnie nazywany szafką) to 960 x 960 mm, głębokość 145 mm, około 34 kg / szt., Z wodoodporną szafką z tylnymi drzwiami. W każdym panelu P5 znajduje się 18 szt. Zewnętrznych modułów LED P5, 4 szt. Zasilaczy z 5V60A każdy, 4 szt. Wentylatorów chłodzących, 1 szt. Karta odbiorcza. Zewnętrzny ekran LED P5 jest czterokrotnie wyższy   rozdzielczość na metr kwadratowy niż w P10.

Zewnętrzny ekran LED

Zewnętrzny ekran LED i niektóre urządzenia

Jeśli chcesz uzyskać źródła wejściowe, takie jak HDMI, DVI, VGA, procesor wideo może być wyposażony w konkretny projekt. Ponieważ jasność nie jest niska, możesz rozważyć   dodanie czujnika jasności w celu samodzielnego dostosowania luminancji do warunków zewnętrznych. Na przykład w ciągu dnia przy silnym świetle słonecznym zewnętrzny wyświetlacz LED może normalnie pracować z największą jasnością. Jeśli światło słoneczne nie jest silne, jasność ekranu również spadłaby. Do nocy jego jasność byłaby najniższa w porównaniu do dnia. Ten czujnik jasności   urządzenie może w pewnym stopniu sprawić, że wyświetlacz LED będzie działał przez długi czas bez problemów, a nawet wydłuży żywotność diody LED. Oczywiście jego bezpośrednią funkcją jest zmniejszenie zanieczyszczenia światłem. Ponadto, dla wygodniejszej obsługi po otrzymaniu sprzętu, możesz dodać skrzynkę rozdzielczą zasilania. W przypadku modułu zasilania ma on sterować całym obwodem i można ustawić automatyczne włączanie lub wyłączanie ekranu LED w określonym czasie.

Dreamway może dostarczyć wszystkie powyższe urządzenia wraz z zewnętrznym ekranem LED.

Zewnętrzny ekran LED

Zewnętrzny ekran LED

Wybór odpowiedniego ekranu zewnętrznego LED Pixel Pitch   do reklamowania Twojej marki

Może to być niepokojący problem dla inwestorów. Tutaj przymocowałem dla ciebie stolik. Pokazuje, w jaki sposób rozdzielczość ekranu LED może zostać zmniejszona wraz ze wzrostem rozmiaru ekranu lub odległości widoku. Nie ma sensu wydawać więcej niż jest to konieczne do uzyskania najlepszej rozdzielczości. Jeśli wyświetlasz statyczne zdjęcia bardziej niż filmy, a powierzchnia ekranu wynosi tylko około kilku metrów kwadratowych, lepiej wybrać mniejszą skalę pikseli, jak P6, P5, P4, aby uzyskać lepszą rozdzielczość i efekt wyświetlania.

Zewnętrzny ekran LED

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us