P4 Zewnętrzny wyświetlacz LED SMD1921 Nationstar LED 6000 nitów Luminancja

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH4
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

P4 Zewnętrzny wyświetlacz LED Dane techniczne

Rozstaw pikseli wynosi 4 mm, z 62.500 pikseli na metr kwadratowy. Każdy moduł wyświetlacza LED ma W 64   x H 32 kropki,   Szer. 256 x wys. 128 mm, a są   około 31 sztuk modułów LED na jeden metr kwadratowy zewnętrznego wyświetlacza LED P4. Typem LED jest SMD1921, marka Nationstar, metoda napędu prądem stałym o skale 1/8, jasność ponad 6000 CD / m2 za pomocą kolorymetru luminancji. Maks. pobór mocy na metr kwadratowy wyświetlacza wideo P4 wynosi około 1,1 KW, a średnia moc na metr kwadratowy wynosi około 370 W. Dla max. moc, generalnie oznacza to moment włączenia zewnętrznego wyświetlacza LED SMD lub wyświetlacza w kolorze CAŁYM BIAŁYM, natomiast średnia moc odnosi się do okresu działania wyświetlacza.

Zewnętrzny wyświetlacz LED P4

Rozwój zewnętrznego wyświetlacza LED P4

Rozdzielczość LED P4 jest znacznie wysoka. Teraz zewnętrzny P4 pojawił się już dwa lata temu i stał się coraz bardziej popularny w małych ekranach LED   aby osiągnąć wyższą rozdzielczość. Uważamy, że ten typ będzie coraz częściej stosowany na tym rynku w kolejnych latach.

Zewnętrzny wyświetlacz LED P4

Jak zdefiniować dobry zewnętrzny wyświetlacz LED SMD

 • Płaskość. Płaskość wyświetlacza LED musi mieścić się w   ± 1mm Ma to na celu upewnienie się, że zawartość ekranu będzie wyświetlana idealnie, ale nie będzie zniekształcona.

 • Jasność i kąt widzenia. Aby uzyskać dobry zewnętrzny wyświetlacz LED, jasność musi wynosić 5500 ~ 7500 nitów. Decydują o tym instrukcje instalacji. Jeśli ekran nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych w ciągu dnia, wówczas można użyć niskiej jasności około 5500 nitów. Ale jeśli codziennie jest on narażony na silne bezpośrednie działanie promieni słonecznych, sugerujemy, że jasność musi wynosić co najmniej 6500 nitów, aby zawartość ekranu była wyraźnie widoczna. To dobry sposób na zwiększenie korzyści reklamowych, prawda? Kąt widzenia może decydować, ilu odbiorców może mieć wpływ. Tak.   Im większy   kąt widzenia, tym więcej korzyści możesz uzyskać.

 • Balans bieli. To ważny indeks. W przypadku wszystkich naszych produktów, w tym zewnętrznego wyświetlacza LED P4, staramy się jak najlepiej podążać za współczynnikiem w chromatyce, że czerwony, zielony, niebieski wynosi 1: 4,6: 0,16, aby upewnić się, że może on pokazywać czystą biel.

 • Problemy z mozaiką i martwą diodą LED. W przypadku tego pierwszego jest to nierówny kolor na module LED, jak zawsze przez cały czas. Jest tak, ponieważ jakość złącza nie jest dobra. Problem martwej diody LED może być irytującym problemem, jeśli się pojawi. Decyduje o tym układ LED i technika enkapsulacji LED. Dlatego wolimy używać Nationstar LED do prawie wszystkich   zewnętrzne wyświetlacze LED, które są znacznie bardziej stabilne niż inne marki.

Zewnętrzny wyświetlacz LED P4

Zapraszamy do dyskusji na temat wyświetlaczy LED.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us