Wyświetlacz LED RGB PH8 SMD3535 z pilotem do synchronizacji

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH8
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Wyświetlacz LED RGB 8 mm piksela

Oto kilka informacji na temat zewnętrznego wyświetlacza LED P8: Istnieje   15 625 pikseli na metr kwadratowy. Ten typ modułu wyświetlacza LED RGB ma wymiary 32 x 16 punktów, 256 x 128 mm. Typ diody LED to SMD3535, metoda napędu prądem stałym o skanie 1/4, około 6000 nitów, testowana za pomocą profesjonalnego narzędzia do testowania luminancji   z Nationstar LED. Minimalna odległość widzenia zewnętrznego ekranu LED P8 wynosi 8 metrów. Standardowy rozmiar panelu LED to 1024x1024   mm, około 42   kg / szt., o grubości 145 mm.

Dla pokazanego poniżej wyświetlacza LED P8 RGB rozmiar ekranu to W 8,192   x wys. 2,304 m, o całkowitej rozdzielczości W 1024   x H 288 pikseli.

Wyświetlacz LED RGB

Urządzenia peryferyjne z wyświetlaczem LED RGB

 • Procesor wideo. Wyposażony w procesor wideo może zapewnić klientom znacznie większą wygodę. Poza tym może uzyskać sygnały wejściowe takie jak HDMI, DVI, VGA, SDI itp.

 • Skrzynia zasilania. Dzięki zasilaczowi obsługującemu wyświetlacz LED, jest on nie tylko czymś w rodzaju zasilania, ale ma również funkcję zapobiegającą uderzeniu pioruna w ekran, ponieważ w środku znajduje się odgromnik OBO. Może to pomóc uniknąć dużej straty.

 • Czujnik jasności. Możesz zrozumieć to słowo. Tak. Jego funkcją jest dostosowanie jasności ekranu LED do warunków zewnętrznych. Może to sprawić, że wyświetlacz zachowa długą żywotność.

 • Klimatyzator. To nie jest konieczne. Ale jak na gigantyczny ekran LED,   jest zainstalowany w krajach, w których średnia roczna temperatura przekracza 30 ℃, klimatyzator może utrzymywać wyświetlacz LED w dobrym stanie przez cały czas.

 • Akustyka stereo. Jest to powszechnie widoczne na mobilnym wyświetlaczu LED ciężarówki, aby wyrazić pewne wiadomości o centrach handlowych itp.

Mocne strony wyświetlacza LED RGB

☛Każdy rozmiar jest dostępny bez szwów. Rozmiar ekranu LED może być mały lub duży, zależnie od miejsca instalacji i przestrzeni. Jest to jedna zaleta w porównaniu z wyświetlaczem LCD. W przypadku LCD każdy kafelek jest ustawiony. Jeśli klienci chcą większego rozmiaru, po instalacji pojawiłby się problem szwu między dwiema płytkami. Ale w przypadku wyświetlacza LED jest płynny bez względu na to, jak duży jest.

Sp Długość życia jest dłuższa.   Kolorowy wyświetlacz LED z   dłuższa żywotność niż w przypadku LCD w tym samym stanie pracy. W przypadku wyświetlacza LED RGB nie ma problemu z działaniem przez co najmniej 5 lat, podczas gdy wyświetlacz LCD należy wymienić na nowy po 2 latach działania.

Effect Efekt wyświetlania jest lepszy. Ze względu na wysoką jasność, większy kąt widzenia efekt wyświetlania na ekranie LED jest znacznie lepszy niż na ekranie LCD.  

Wyświetlacz LED RGB

Wyświetlacz LED RGB

Wybór dostawców wyświetlacza LED RGB

Na rynku jest wielu dostawców ekranów LED. Musisz wybrać dobrego współpracującego partnera, który pomoże Ci zrealizować projekt. Profesjonalizm jest jednym z ważnych wskaźników oceny producenta. Należy wziąć pod uwagę wiele aspektów, na przykład miejsce instalacji, metodę instalacji, źródło wejściowe, odległość oglądania itp.

Dreamway może być twoim głównym partnerem w zakresie wyświetlaczy LED.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us