Zewnętrzny wyświetlacz LED z kontrolerem Novation SMD 6mm Nationstar LED

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH6
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Omówienie zewnętrznego wyświetlacza wideo LED

Istnieje wiele rodzajów zewnętrznych wyświetlaczy wideo LED, w tym PH4, PH5, PH6, PH8, PH10. Są to typowe typy stosowane głównie w projektach stałych wyświetlaczy LED. Możemy potraktować je w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LED w porównaniu do typów sprzed kilku lat, głównie PH16 lub PH20. Jeśli chcesz uzyskać zewnętrzny wyświetlacz LED do wyświetlania zdjęć statycznych przez większość czasu, musisz wziąć pod uwagę małe piksele, takie jak P4, P5, P6.

Na przykład rozdzielczość typu P6 wynosi 27 777 punktów na metr kwadratowy, czyli znacznie więcej niż w przypadku P8 i P10. Zewnętrzny wyświetlacz LED P6 stał się gorącym typem wśród klientów, a ilość   wciąż rośnie. Aby klienci mogli poprawić ROI na swoim rynku, cały czas utrzymujemy w sprzedaży najwyższej jakości zewnętrzne wyświetlacze LED P6. Konfiguracje są następujące: SMD2727, Nationstar LED, MBI5124 IC, ponad 6500 CD / m2, ocynkowane   wodoodporna, żelazna obudowa z tylnymi drzwiami i pokrywą, rozmiar panelu LED 768 x 768 mm, zasilacz Meanwell ze standardem CE / UL / CB, złącze zasilania i sygnału Linko z CE / UL, szpilka ustalająca ze stali nierdzewnej i śruby złącza, mogą być instalowane nawet blisko morza .

Zewnętrzny wyświetlacz wideo LED

Zewnętrzny wyświetlacz wideo LED

Możesz być ciekawy, jak zrobić wyświetlacz LED. Chociaż proces ten nie jest skomplikowany, potrzebuje inżynierów, którzy mają pewną wiedzę na temat elektroniki i wyświetlacza LED, aby go ukończyć. Niektórzy klienci importują tylko części, takie jak moduł wyświetlacza LED, zasilacz, karta kontrolna itp. I montują samodzielnie. Ta procedura może być świetną zabawą. Po zakończeniu pracy byłbyś bardzo dumny z tego, jak fantastyczna jest.

Dreamway zawsze stawia jakość produktu na pierwszym miejscu. Zespół ciężko pracował, aby wytwarzać produkty o stabilnej jakości przy niższych cenach, aby klienci mogli uzyskać większy udział w rynku lokalnym. To jest trend w tej dziedzinie. Aby zapewnić stałą jakość towarów, zwracamy większą uwagę na szczegóły, które inni dostawcy mogą zignorować, takie jak podłączenie kabli, przykręcanie śrub itp. Poza tym wystarczające testy i starzenie zewnętrznego wyświetlacza wideo LED przed dostawą są tak ważne, że jest to tak ważne krok konieczny do wykonania dla tego produktu. W przeciwnym razie ośmielimy się powiedzieć, że klienci otrzymają wadliwe produkty z wieloma drobnymi problemami, takimi jak lutowanie na zimno lamp LED lub układu scalonego napędu, wadliwość kabla i tak dalej. Przez większość czasu podczas starzenia wykonujemy również testy wibracyjne, na wypadek, gdyby lutowanie podczas produkcji SMD było niewystarczające. Jest to bardziej bezpośrednia metoda testowania.

Gdy tylko będzie szansa na rozpoczęcie współpracy, poznasz naszą fachowość w zakresie zewnętrznego wyświetlania wideo LED. Mamy zespół z ponad 10-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Wciąż nie jest za późno na zakup ekranu LED dla swojej firmy, aby wyróżnić się, znaleźć, być widocznym i poprawić swoją markę.

Zewnętrzny wyświetlacz wideo LED

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us