Zewnętrzny wyświetlacz LED 6 mm pp Wodoodporna ściana wideo wysokiej rozdzielczości

Zewnętrzny wyświetlacz LED 6 mm pp Wodoodporna ściana wideo wysokiej rozdzielczości

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH6
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynka ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Rynek zewnętrznych wyświetlaczy LED

Według raportu, rynek zewnętrznych wyświetlaczy LED w 2016 r. Wyceniono na 3 mld USD.   Oczekuje się, że w 2022 r. Wzrośnie do 13 mld USD.  

Dlaczego wymagania dotyczące wyświetlaczy LED na zewnątrz rosną od lat? Istnieje wiele czynników: wyższa jasność niż tradycyjne nośniki reklamowe, takie jak plakat; łatwa i wygodna zmiana zawartości za pomocą sterowania bezprzewodowego z dowolnego miejsca; bardziej konkurencyjna cena niż inne metody reklamowe w długim terminie; oszczędność energii, aby zaoszczędzić więcej energii i chronić   środowisko. Oto kilka głównych powodów. Oczywiście istnieją wady, takie jak wysoki koszt inwestycji na początku i nieznane zapotrzebowanie na   reklama.

Zewnętrzna technologia wyświetlacza LED

W przypadku kolorowych wyświetlaczy LED na zewnątrz, obecnie ponad 80% projektów wykorzystuje   Typ SMD. Przed 2014 rokiem, DIP jest główną technologią dla zewnętrznego wyświetlacza LED. W porównaniu   te dwa typy, główne cechy SMD to niższe koszty pracy, lżejsza masa, większy kąt widzenia, lepszy efekt wyświetlania. W przypadku DIP jego jasność jest nieco wyższa (około 500 nitów wyższa) niż w przypadku SMD opartego na tym samym typie.

Oto przykład zewnętrznego wyświetlacza LED Dreamway P6. Stał się najlepiej oceniany od 2017 r. I ukończyliśmy ponad 100 projektów tego typu dla stacjonarnego wyświetlacza LED na zewnątrz, z każdym projektem około 18 m2. Jest wykonany z SMD2727. Właściwie, kiedy ukazał się w 2015 roku, był to SMD3535. Ale podczas naszych testów odkryliśmy, że łatwo ulega uszkodzeniu podczas instalacji, ponieważ jego chip jest większy. Następnie zmieniliśmy na typ SMD2727. Zaskakująco stwierdziliśmy, że tego problemu można uniknąć. Poza tym jasność jest znacznie wyższa niż SMD3535. To było ekscytujące odkrycie w tym czasie.

Zewnętrzna kontrola jakości wyświetlacza LED

W Dreamway z dumą sprawdzamy panele LED dla każdego projektu przed pakietem. To, czego chcemy, to   do   upewnij się, że klienci mogą uzyskać produkty bez problemów. To wymaga od nas poświęcenia większej uwagi podczas produkcji. Na przykład produkty   starzenie się jest jedną z ważnych procedur tworzenia dobrej jakości zewnętrznego wyświetlacza LED.

Co robimy w tym aspekcie: Po wyprodukowaniu modułów LED będą one starzeć się około 24 godzin przed klejeniem i maskowaniem maski. Potem będą starzeli się przez kolejne 24 godziny.   Następnie są montowane na szafkach. Po złożeniu cały wyświetlacz LED starzeje się CO NAJMNIEJ 3 dni w wymianie WSZYSTKICH BIAŁYCH, CZERWONYCH, ZIELONYCH, NIEBIESKICH i wideo. Ma to na celu uniknięcie wad lutowania na zimno lamp LED lub układów scalonych napędu podczas produkcji. Gdy znajdziemy taką wadę, nasi inżynierowie zrobią mały znak na tej konkretnej lampie LED i naprawią. Last but not least, kabel   połączenie wewnątrz paneli LED jest jednym punktem zaniedbywanym przez większość producentów. Ale w Dreamway staramy się, aby wszystkie kable były jak najbardziej schludne.

Zapraszamy na wizytę do   nasza fabryka odkryje więcej naszego zewnętrznego wyświetlacza LED.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us