Zewnętrzny wyświetlacz LED o grubości 6 mm pp Wodoodporna ściana wideo o wysokiej rozdzielczości

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH6
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Rynek zewnętrznych wyświetlaczy LED

Według raportu rynek zewnętrznych wyświetlaczy LED w 2016 r. Został wyceniony na 3 mld USD.   Oczekuje się, że w 2022 r. Wzrośnie do 13 mld USD.  

Dlaczego zapotrzebowanie na zewnętrzny wyświetlacz LED rośnie w tych latach? Istnieje wiele czynników: wyższa jasność niż tradycyjne media reklamowe, takie jak plakat; łatwa i wygodna zmiana treści za pomocą sterowania bezprzewodowego z dowolnego miejsca; bardziej konkurencyjna cena niż inne metody reklamowe w dłuższej perspektywie; oszczędność energii, aby zaoszczędzić więcej energii i chronić   środowisko. Oto kilka głównych powodów. Oczywiście istnieją wady, takie jak wysoki koszt inwestycji na początku i nieznany popyt na   reklama.

Zewnętrzna technologia wyświetlania LED

W przypadku pełnokolorowego wyświetlacza LED na zewnątrz ponad 80% projektów używa   Typ SMD. Przed 2014 r. DIP jest główną technologią zewnętrznego wyświetlacza LED. W porównaniu z tymi dwoma typami, głównymi cechami SMD są niższe koszty pracy, mniejsza waga, większy kąt widzenia, lepszy efekt wyświetlania. W przypadku DIP jego jasność jest nieco wyższa (około 500 nitów wyższa) niż w przypadku SMD opartego na tym samym typie.

Weźmy na przykład zewnętrzny wyświetlacz LED Dreamway P6. Od 2017 r. Uzyskał najwyższą ocenę i zakończyliśmy ponad 100 tego typu projektów dotyczących stałego wyświetlacza LED na zewnątrz, z których każdy ma około 18 metrów kwadratowych. Wykonany jest z SMD2727. Całkowita rozdzielczość zewnętrznego wyświetlacza LED tego rozmiaru jest znacznie wyższa.   W rzeczywistości, kiedy pojawił się w 2015 roku, był to SMD3535. Ale podczas naszych testów stwierdziliśmy, że łatwo ulega uszkodzeniu podczas instalacji, ponieważ jego układ jest większy. Następnie zmieniliśmy na typ SMD2727. Nieoczekiwanie stwierdziliśmy, że tego problemu można uniknąć. Poza tym jasność jest znacznie wyższa niż w SMD3535. To było ekscytujące odkrycie w tym czasie.

Zewnętrzny wyświetlacz LED

Zewnętrzny wyświetlacz LED

Kontrola jakości zewnętrznego wyświetlacza LED

W Dreamway jesteśmy dumni z inspekcji wejść i wyjść paneli LED dla każdego projektu przed pakietem. To, co chcemy osiągnąć, to   na   upewnij się, że klienci mogą uzyskać produkty bez problemów. To wymaga od nas większej uwagi podczas produkcji. Na przykład produkty   starzenie się jest jedną z ważnych procedur w celu uzyskania dobrej jakości zewnętrznego wyświetlacza LED.

Co robimy w tym aspekcie: Po wyprodukowaniu modułów LED starzeją się około 24 godzin przed przyklejeniem i zakryciem maski. Potem będą się starzeć przez kolejne 24 godziny.   Następnie są montowane na szafkach. Po zmontowaniu cały wyświetlacz LED będzie się co najmniej 3 dni starzeć w CAŁYM BIAŁYM, CZERWONYM, ZIELONYM, NIEBIESKIM i wymianie wideo. Ma to na celu uniknięcie wad lutowania na zimno lamp LED lub napędzanie układów scalonych podczas produkcji. Gdy znajdziemy taką wadę, nasi inżynierowie zrobią mały znak na tej konkretnej lampie LED i naprawią. Wreszcie kabel   połączenie wewnątrz paneli LED jest jednym punktem zaniedbanym przez większość producentów. Ale w Dreamway staramy się, aby wszystkie kable były jak najbardziej schludne.

Zewnętrzny wyświetlacz LED

Zewnętrzny wyświetlacz LED

Czekamy na Twoją wizytę w   naszą fabrykę, aby poznać więcej naszych zewnętrznych wyświetlaczy LED.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us