Reklama zewnętrzna Wyświetlacz LED z HD Outdoor IP65 Meanwell Power

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH6
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej

Od kilku lat temu kolorowy wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej stał się szeroko stosowany w celu przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów. Jeden   taka tablica LED może łatwo zapamiętać Ciebie lub Twoją firmę, zwłaszcza gigantyczne wyświetlacze LED. To skuteczny sposób na zwiększenie świadomości marki.

W przypadku ekranu LED z reklamami zewnętrznymi typowy rozmiar ekranu   wynosi około 6 x 3 metry, około 16: 9. Ta stawka jest bardzo idealna do pokazania, bez względu na LED lub LCD. Oczywiście istnieje inna skala wyświetlania, taka jak 4: 3, z ogólnie ekranem o wymiarach 4x3 metrów. Niezależnie od skali 16: 9 lub 4: 3 decyzja w dużej mierze zależy od miejsca instalacji.

Oprócz tego, że klienci mogą kupować u nas zwykłe wyświetlacze LED, zapewniamy również   niestandardowe   Wyświetlacze LED.

Zewnętrzny wyświetlacz LED P6

Zewnętrzny wyświetlacz LED Dreamway P6 byłby idealnym partnerem   w przypadku zewnętrznej reklamy LED:

IghWysoka rozdzielczość, sięgająca 27 777 punktów na metr kwadratowy, około trzykrotnie wyższa rozdzielczość niż w przypadku P10.

☛Wysoka jasność, może wynosić ponad 7000 CD / m2 z typem niestandardowym, co nie stanowi problemu, aby być wyraźnie widoczne, nawet przy silnym bezpośrednim świetle słonecznym.

☛ Wysoka stabilność, z dostawą po około 100 godzinach starzenia i testowania w naszej fabryce oraz szczegółową kontrolą w panelach LED i poza nimi, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

ConfigurationWysokiej jakości konfiguracja, z Nationstar LED, układem napędowym MBI5124, płytką drukowaną o grubości 1,6 mm dla dobrego odprowadzania ciepła, zasilaczem Meanwell ze standardem CE / UL / CB, złączem zasilania i sygnału Linko do wygodnego podłączania i odłączania, cała miedziana moc i sygnał kable bez problemu wybuchu pożaru. Czujnik jasności jest wyposażony w funkcję automatycznej regulacji jasności w zależności od środowiska zewnętrznego. Ponadto dodano skrzynkę rozdzielczą do sterowania całym obwodem, w tym odgromnik OBO, który znacznie dobrze chroni wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej.

Wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej

Wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej

Wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej

Zalety wyświetlacza LED

Istnieje wiele korzyści z zastosowania zewnętrznego wyświetlacza LED reklamowego LED dla Twojej firmy:

☛Rozwiń klientów & # 39; baza. Na ulicy rzuca się w oczy emitujący światło panel LED. Kiedy przechodnie patrzą na to na ulicy, zatrzymują się i zabierają kilka sekund   aby sprawdzić więcej szczegółów na temat tego wyświetlacza LED reklamy zewnętrznej. To może powiększyć twoich potencjalnych klientów & # 39; Ilość.

Easily Zmień lub zaktualizuj zawartość łatwo i szybko. W przeciwieństwie do tradycyjnego plakatu, który wymaga wydrukowania i przymocowania przy dużym nakładzie pracy, wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej wymaga jedynie kliknięcia komputera w dowolnym miejscu i czasie za pomocą pilota.

Nt Zwiększyć wpływ wśród ludzi. Dzięki żywym kolorom wyświetlacza i intensywnej luminancji może wywrzeć niezrównane wrażenie na widzach   taki gigant   Wyświetlacze LED na własne oczy.

☛Utrzymaj mniej. W porównaniu z tradycyjnymi billboardami, które łatwo ulegają uszkodzeniu i muszą być cały czas konserwowane, wyświetlacz LED nie wymaga od klientów płacenia za to dużo czasu. Ponieważ składa się z żelaza wodoodpornego   ogólnie rzecz biorąc, jest wystarczająco silny, aby pokonać złą pogodę.

Wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej

Nadszedł czas, aby uzyskać zewnętrzny wyświetlacz LED wysokiej rozdzielczości do reklamowania swojej marki i firmy.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us