Wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej z HD Outdoor IP65 Meanwell Power

Wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej z HD Outdoor IP65 Meanwell Power

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH6
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej

Od kilku lat, kolorowy wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej stał się szeroko wykorzystywany do łapania oczu wśród potencjalnych klientów. Jeden   taka tablica LED może łatwo zapamiętać Ciebie lub Twoją firmę, zwłaszcza gigantyczne wyświetlacze LED. Jest to skuteczna metoda zwiększania świadomości marki.

W przypadku wyświetlacza LED reklamy zewnętrznej, wspólny rozmiar ekranu   ma około 6 x 3 metry, około 16: 9. Wskaźnik ten jest bardzo idealny do pokazania, bez względu na LED lub LCD. Oczywiście jest jeszcze jedna skala wyświetlania, taka jak 4: 3, z ogólną wielkością ekranu 4x3 metra. Bez względu na skalę 16: 9 lub 4: 3 decyduje o tym obszar instalacji.

Z wyjątkiem tego, że klienci mogą kupować od nas zwykłe wyświetlacze LED, zapewniamy również   niestandardowe   Wyświetlacze LED.

P6 Zewnętrzny wyświetlacz LED

Zewnętrzny wyświetlacz LED Dreamway P6 byłby Twoim idealnym partnerem   do reklamy zewnętrznej LED:

☛Wysoka definicja, osiągająca 27.777 punktów na metr kwadratowy, o wyższej rozdzielczości niż góra P10.

☛Wysoka jasność, może być większa niż 7000 płyt CD / m2 przy wykonywaniu na zamówienie, co nie stanowi problemu, nawet przy silnym słońcu.

☛ Wysoka stabilność, z dostawą po około 100 godzinach starzenia i testowaniu w naszej fabryce i szczegółową inspekcją w panelach LED, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

ConfigurationWysokiej klasy konfiguracja, z Nationstar LED, układem napędowym MBI5124, płytką PCB o grubości 1,6 mm dla dobrego rozpraszania ciepła, zasilaczem Meanwell ze standardem CE / UL / CB, złączem zasilania i sygnału Linko do wygodnego podłączania i odłączania, mocą i sygnałem miedzianym kable bez problemu wybuchu pożaru.  

Zalety wyświetlacza LED reklamy zewnętrznej

Istnieje wiele korzyści płynących z zastosowania zewnętrznego wyświetlacza LED reklam LED dla Twojej firmy:

And Rozwiń bazę klientów. Jest bardzo przyciągający wzrok na ulicy dla emitującego światło panelu LED. Gdy przechodnie patrzą na to na ulicy, zatrzymują się i zabierają kilka sekund   sprawdzić więcej szczegółów na wyświetlaczu LED reklamy zewnętrznej. Może to zwiększyć ilość potencjalnych klientów.

☛Zmień lub aktualizuj zawartość łatwo i szybko. W przeciwieństwie do tradycyjnego plakatu, który wymaga wydrukowania i przymocowania za pomocą dużego nakładu pracy, wyświetlacz LED reklamy zewnętrznej wymaga jedynie kliknięcia na komputerze w dowolnym miejscu i czasie za pomocą pilota.

IfyZintensyfikuj wpływ wśród ludzi. Dzięki żywemu kolorowi wyświetlacza i intensywnej luminancji może pozostawić niezrównane wrażenie na widzących   taki olbrzym   Wyświetlacze LED na własne oczy.

Ain Zachowaj mniej. W porównaniu z tradycyjnymi tablicami reklamowymi, które łatwo ulegają uszkodzeniu i muszą być utrzymywane przez cały czas, wyświetlacz LED nie potrzebuje klientów, aby płacić za to dużo czasu. Ponieważ składa się z żelaznej wodoodpornej   ogólnie szafki są wystarczająco silne, aby pokonać złą pogodę.

Nadszedł czas, aby uzyskać zewnętrzny wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości, aby reklamować swoją markę i firmę.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us