Wyświetlacz zewnętrzny LED z automatyczną regulacją jasności P 6 SMD LED

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH6
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Specyfikacja zewnętrznego wyświetlacza LED

To jest wyświetlacz LED P6, z W 3.84   x wys. 2,304 m, szer. 640 x wys. 384 pikseli. Ta zewnętrzna tablica LED jest wykonana na zamówienie, z W 384   x wys. 576 mm rozmiar panelu LED (27,25 " przekątna), który został zaprojektowany na rynek indyjski. Każda szafka składa się z 6 sztuk modułów wyświetlacza LED P6, wykonanych z SMD2727, Nationstar LED, płytką drukowaną o grubości 1,6 mm, około 6500 nitów poprzez badanie kolorymetrem luminancji,   1 szt. Zasilacz z 5V60A, 1 szt. Karta odbiorcza do obsługi W 64   x H 96 pikseli, częstotliwość odświeżania około 1600 Hz, złącze zasilania i sygnału Linko ze standardem CE / UL. Przyjęta karta kontrolna to marka Linsn z metodą kontroli synchronizacji.

Wyświetlacz zewnętrzny LED

Wyświetlacz zewnętrzny LED

W przypadku wyświetlacza LED SMD jest on stosowany nie tylko w projektach wewnętrznych, ale przez kilka lat zastąpił również typ DIP, który ma szerokie zastosowanie w przypadku dużych zewnętrznych wyświetlaczy LED. Oczywiście typy diod LED różnią się od zewnętrznych i wewnętrznych. Typowe typy reklamy zewnętrznej to SMD1921, SMD2727, SMD3535 itp., Natomiast typy wewnętrzne to SMD1515, SMD2121.   Jest odporny na promieniowanie UV i ma wysoką luminancję dla zewnętrznych typów LED.

Występują pewne problemy z zewnętrzną tablicą LED i proponujemy odpowiednie metody rozwiązywania:

 • Wysoka temperatura na zewnątrz. Podczas działania zewnętrznego wyświetlacza LED sam w sobie jest gorący. Jeśli temperatura na zewnątrz jest bardzo wysoka, a wyświetlacz nie może dobrze rozproszyć ciepła, może to powodować problemy na ekranie LED.  

Olution Rozwiązanie: W krajach, w których przez większość czasu temperatura przekracza 30 ℃, sugerujemy klientom dodanie klimatyzatora. Dla nas używamy płytek PCB o grubości 1,6 mm z modułami wyświetlaczy LED, co jest lepsze w rozpraszaniu ciepła. 4 szt. Wentylatorów chłodzących jest wyposażonych ogólnie w panel LED, co zapewnia lepszą wentylację. Wykorzystywane są zasilacze, których temperatura pracy dochodzi do 70 ℃.

 • Ciężka pogoda, w tym deszcz, kurz, wilgoć, uderzenie pioruna. Są to typowe warunki pogodowe spotykane przez zewnętrzną tablicę LED. Może to spowodować zwarcie. Co gorsza, tablica LED może się zapalić, co jest wówczas dużym problemem.

Olution Rozwiązanie: Wykonany przez nas panel LED jest wodoodporny na zewnątrz o stopniu ochrony IP65, z tylnymi drzwiami i osłoną. Może to w pewnym stopniu zapobiec uszkodzeniu ekranu LED przez deszcz. Wszystkie nasze zewnętrzne moduły wyświetlaczy LED są pomalowane powłoką zgodną z normą, która jest odporna na wilgoć i działanie mgły solnej,   dowód na pleśń. W przypadku problemu z wyładowaniem atmosferycznym klienci mogą dodać odgromnik OBO do lokalnego urządzenia, lub możesz kupić u nas skrzynkę zasilającą wyposażoną w odgromnik OBO. Bardziej wygodna byłaby obsługa po zakupie zewnętrznej tablicy LED z wyposażonym zasilaczem.

Zewnętrzna skrzynka zasilająca z wyświetlaczem LED

Po zapoznaniu się z powyższym, proszę napisz do nas wiadomość lub wyślij e-mail, jeśli chcesz uzyskać więcej wiedzy na temat outdooru   Wyświetlacz LED.  

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us