Zewnętrzna ściana wideo LED o wysokiej rozdzielczości P6 z procesorem wideo

Zewnętrzna ściana wideo LED o wysokiej rozdzielczości P6 z procesorem wideo

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH6
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynka ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Wiedza na temat zewnętrznych ścian wideo LED

Tutaj chciałbym porozmawiać o kilku punktach, zanim kupisz   ściana wideo:

Sprawdź miejsce instalacji - jest to ważne, aby określić ROI, jaki możesz uzyskać dzięki zainwestowaniu w wynajem ściany wideo.

Wybierz miejsce instalacji - Jak duża ta zewnętrzna ściana wideo LED może być zainstalowana w tej konkretnej przestrzeni?  

Znajdź minimalną odległość widoku, jaką chcesz uzyskać - może to decydować o tym, jaki rodzaj piksela zostanie w jakiś sposób wykorzystany.

Potwierdź, że jest on przeznaczony do stałej instalacji lub do usunięcia - może to decydować o dokładnym rozwiązaniu projektu.

Sprawdź, jakie źródła wejściowe chcesz - czy procesor ścienny LED musi być wyposażony, czy nie.

Upewnij się, że zdecydowałeś o powyższych czynnikach z wyprzedzeniem, aby producenci mogli zaoferować najlepsze rozwiązanie dla zewnętrznej ściany wideo LED. Aby kupić wyświetlacz LED, jest to inwestycja, którą musisz wybrać i dokładnie rozważyć.

W przypadku reklamy zewnętrznej LED jest to dobry sposób na reklamowanie swojej marki i sprawienie, że Ty lub Twoja firma będzie znana wśród   twoich potencjalnych klientów. Chcielibyśmy polecić jeden typ, aby rozpocząć inwestycję. To jest   Zewnętrzny wyświetlacz LED P6, z bezkonkurencyjnym efektem wyświetlania z technologią SMD, wysoką jasnością widoczną wyraźnie pod silnym bezpośrednim światłem słonecznym, wysokiej rozdzielczości dla klientów, aby pokazać statyczne obrazy z lepszym   efekt niż P10 lub P16.

Aby wybrać dobrą zewnętrzną ścianę wideo LED, jest bardzo   kluczowe dla poznania hermetyzacji LED. Po drugie, jest to technika wytwarzania. Najsłynniejszym dostawcą enkapsulacji SMD LED jest Nationstar, który oferuje najwyższej jakości diody LED. Funkcje mają wyższą jasność niż inni dostawcy LED i są bardziej stabilne. Jasność jest bardzo ważna dla reklamy zewnętrznej LED. Jeśli ściana wideo LED ma niską jasność poniżej 6000 CD / m2, efekt wyświetlania nie byłby dobry w silnym bezpośrednim świetle słonecznym. W rezultacie wynik byłby niezadowalający. Jeśli tak, dlaczego nie wybrać znacznie wyższej jasności zewnętrznej ściany wideo LED dla   pierwszy raz?   Chociaż może to spowodować trochę więcej pieniędzy, może przynieść wyższy ROI   w przyszłości. Najważniejszą rzeczą jest stabilność. Nie sądzę, aby większość klientów płaciła za pieniądze, aby uzyskać sprzęt, który musi być naprawiany przez większość czasu. Tak jak powiedział jeden z naszych klientów, " Jestem zbyt biedny, aby kupić tanie ściany wideo LED. Nie mogłem pozwolić sobie na pieniądze lub czas na naprawę co dwa dni " .

Na podstawie powyższego opisu i szczegółowych zdjęć   Zewnętrzna ściana wideo LED Dreamway może być Twoim kolejnym zewnętrznym ekranem reklamowym LED. Moglibyśmy być dla Państwa partnerem bez obaw, aby zapewnić wysokowydajny ekran LED, niezależnie od sprzedaży wstępnej, podczas sprzedaży lub po sprzedaży. Wszystko to   chcielibyśmy osiągnąć to, aby pomóc klientom uzyskać większy udział w rynku lokalnym.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us