Zewnętrzna ściana wideo LED o wysokiej rozdzielczości P6 z procesorem wideo

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH6
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 m2
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 1000 m2 / miesiąc

Wiedza o zewnętrznej ścianie wideo LED:

Chciałbym tutaj porozmawiać o kilku punktach przed zakupem   ściana wideo:

☛Sprawdź miejsce instalacji - jest to ważne, aby określić zwrot z inwestycji, jaki możesz uzyskać, inwestując tę ​​wypożyczalnię ścian wideo.

☛ Wybierz obszar instalacji - ile tej zewnętrznej ściany wideo LED można zainstalować w tej konkretnej przestrzeni?  

☛ Ustal minimalną odległość widzenia, jaką chcesz uzyskać - może to decydować o tym, jaki rodzaj piksela ma być w jakiś sposób używany.

☛ Potwierdź, że jest to do stałego montażu lub do usunięcia - może to decydować o dokładnym rozwiązaniu projektu.

☛Sprawdź, jakich źródeł wejścia potrzebujesz - Niezależnie od tego, czy ścienny procesor LED musi być wyposażony, czy nie.

Pamiętaj, aby wcześniej zdecydować o powyższych czynnikach, aby producenci mogli zaoferować najlepsze rozwiązanie dla zewnętrznej ściany wideo LED. Aby kupić wyświetlacz LED, jest to inwestycja, którą musisz wybrać i starannie rozważyć.

W przypadku zewnętrznych reklam LED jest to dobry sposób na reklamę Twojej marki i wyróżnienie Ciebie lub Twojej firmy wśród   Twoi potencjalni klienci. Chcielibyśmy polecić jeden typ, abyś mógł rozpocząć inwestycję. To jest   Zewnętrzny wyświetlacz LED P6, z niezrównanym efektem wyświetlania dzięki technologii SMD, wysoka jasność widoczna wyraźnie przy silnym bezpośrednim świetle słonecznym, wysoka rozdzielczość dla klientów, aby lepiej wyświetlać obrazy statyczne   efekt niż w przypadku P10 lub P16.

Aby wybrać dobrą zewnętrzną ścianę wideo LED, jest to bardzo   kluczowa jest znajomość enkapsulacji LED. Po drugie, jest to technika produkcji. Od kilku lat najbardziej znanym dostawcą enkapsulacji SMD LED jest Nationstar, który oferuje najwyższej jakości diody LED. Funkcje mają wyższą jasność niż inni dostawcy LED i są bardziej stabilne. Jasność jest bardzo ważna w przypadku zewnętrznych reklam LED. Jeśli ściana wideo LED ma niską jasność poniżej 6000 CD / m2, efekt wyświetlania nie byłby dobry w silnym bezpośrednim świetle słonecznym. W rezultacie wynik byłby niezadowolony. Jeśli tak, to dlaczego nie ' wybierasz ścianę wideo LED o znacznie większej jasności dla   pierwszy raz?   Chociaż może to spowodować trochę więcej pieniędzy, może przynieść wyższy ROI   w przyszłości. Najważniejsza jest stabilność. Ja nie ' Sądzę, że większość klientów zapłaciłaby za pieniądze, aby zdobyć sprzęt, który musi być naprawiany przez większość czasu. Tak jak powiedział jeden z naszych klientów, " Jestem zbyt biedny, aby kupić tanią ścianę wideo LED. Nie mogłem ' dać pieniądze lub czas na naprawę co dwa dni " .

Zewnętrzna lampa ścienna LED z wideo

Jasność ściany zewnętrznej wideo LED

Kontrola zewnętrznej ściany wideo LED

Wewnątrz zewnętrznej ściany wideo LED

Wniosek:

Na podstawie powyższego opisu i szczegółowych zdjęć,   Zewnętrzna ściana wideo LED Dreamway może być Twoim kolejnym ekranem reklamowym LED na zewnątrz, jeśli szukasz partnera do współpracy na długi czas. Możemy być takim   partnerzy czują się zmartwieni, aby zapewnić wysokiej jakości wyświetlacz LED, bez względu na przedsprzedaż, podczas sprzedaży lub po sprzedaży. Wszystko to   chcielibyśmy pomóc klientom zwiększyć udział w rynku lokalnym.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us