Taxi Top Wyświetlacz LED z P5 Two Sides 960 na 320 mm Energy Saving

Taxi Top Wyświetlacz LED z P5 Two Sides 960 na 320 mm Energy Saving

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH5
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 jednostka
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynka ze sklejki
Możliwość dostawy 500 sztuk / miesiąc

Reklama Top Taxi

Wyświetlacz LED top Taxi to jedna z metod reklamy na szczytach taksówek. Może przynieść wyższe korzyści reklamowe niż w przypadku innych metod, takich jak billboardy czy reklama autobusowa. Gdy taksówka biegnie na ulicy, taksówkarz   może zwrócić większą uwagę na przechodniów. Może wyświetlać statyczne obrazy, filmy, wiadomości, grafiki itp. I przekazywać wydajną zawartość większej liczbie osób. Jedna reklama może wyświetlać się wiele razy dziennie, aby pozostawić więcej wyświetleń potencjalnym klientom.

Taxi Top Wyświetlacz LED z oszczędzaniem energii

Na rynku dostępnych jest wiele różnych typów wyświetlaczy LED typu taxi, takich jak P5, P4, P3. Tutaj chciałbym przedstawić nasz energooszczędny wyświetlacz LED typu P5.

Dla taksówek LED P5 z energooszczędnością, max. prąd wynosi tylko około 22 A na jednostkę. Jest to znacznie niższy niż normalny typ z około 67 Amp.   Jest dwustronny, z każdej strony W 960   x H 320 mm rozmiar ekranu, W 192   x H 64 piksele. Najgrubsza szerokość to tylko 16 cm, piękny design. Szafka jest wykonana z aluminium z ocynkowanymi podstawami z żelaza, bez problemu nawet taksówka cały czas jedzie po wyboistej drodze. Z dwóch stron zastosowano solidną folię PC, aby lepiej chronić wyświetlacz LED. Ten materiał jest lepszy niż szkło akrylowe.   Dioda LED to drut Nationstar Gold, najwyższej jakości materiał w tej dziedzinie. Jasność wynosi   z około 5500 nitami, testując kolorymetr luminancji. Każdy wyświetlacz LED taksówki waży około 26 kg / szt. Jest wyposażony w przekaźnik czasowy, którego funkcją jest włączanie górnego wyposażenia taksówki po kilku minutach, gdy silnik taksówki jest włączony. Może to chronić wyświetlacz LED z taksówką przed uszkodzeniem, ponieważ prąd jest największy w tej chwili, aby włączyć silnik. Oprócz tego, top taxi Dreamway jest również specjalnie zaprojektowany z regulatorem temperatury. Może to kontrolować wentylator chłodzący wewnątrz wyświetlacza LED   włączać i wyłączać w określonej temperaturze.

Górny wyświetlacz LED Dreamway może być sterowany przez 4G / WIFI / USB. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz przesłać zawartość za pośrednictwem konkretnej platformy na wszystkie wyświetlacze LED taksówek za pomocą telefonu komórkowego, po pojawieniu się sygnału 4G na wyświetlaczach LED. Poza tym można uzyskać reklamy lokalizacyjne GPS. Oznacza to, że wyświetlacz LED toppera taksówki może wyświetlać konkretne reklamy, gdy taksówka biegnie w pobliżu tego miejsca, na przykład może wyświetlać reklamy KFC, gdy taksówka biegnie w pobliżu KFC, i reklamy McDonald, gdy zbliża się do McDonald.  

Jeśli szukasz narzędzia reklamowego, aby zwiększyć swoją markę   widoczność, to może warto rozważyć taki wyświetlacz LED na górze taksówki jako kanał, aby to zrobić. Dreamway może być Twoim niezawodnym partnerem, oferującym profesjonalne rozwiązania na szczycie taksówki.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us