Wyświetlacz LED Digital Taxi Tops PH5 Type Nationstar LED 4G Control

Wyświetlacz LED Digital Taxi Tops PH5 Type Nationstar LED 4G Control

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH5
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 jednostka
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 500 sztuk / miesiąc

Reklama cyfrowa na topach taksówek

Cyfrowy top taksówki   reklama staje się coraz bardziej powszechna w niektórych krajach, takich jak USA, Meksyk, Kanada, Brazylia itp. Może przynieść znacznie więcej uwagi niż inne metody reklamowe. W rezultacie może przynieść klientom więcej korzyści.

Cyfrowe topy taksówkowe mogą być uważane za typ LCD z ultra-wysoką rozdzielczością. Ale w porównaniu z wyświetlaczem LCD dioda LED ma znacznie wyższą jasność i można ją zobaczyć na zewnątrz. Dla naszego topowego ekranu LED z taksówką jego jasność wynosi ponad 5500 nitów. Ten poziom nie stanowi problemu dla środowiska zewnętrznego. Poza tym, oto kilka innych cech naszego topowego oznakowania cyfrowego:

 • Odtwarzanie wideo. Nasze cyfrowe topy taksówkowe mogą nie tylko wyświetlać statyczne zdjęcia, grafiki, teksty, ale także odtwarzać filmy w formacie MP4.

 • Stopień ochrony IP65. Zastosowana lampa LED to ochrona przed promieniowaniem UV. Cała konstrukcja panelu LED ma stopień ochrony IP65, z solidnymi płytami PC, które pokrywają po obu stronach, aby ponownie chronić.  

 • Cienka, ale mocna konstrukcja. Obudowa została specjalnie zaprojektowana zgodnie z estetyką i prawdziwym zastosowaniem. Jak wiemy, taksówka nie jest tak duża i zawsze działa. To decyduje, że cyfrowy ekran LED top taxi musi być mały. Szerokość naszej góry taksówki wynosi tylko 16 cm. I to jest kształt drabiny. Najcieńsza szerokość to tylko 8 cm. Wygląd wygląda dobrze. W przypadku problemów z bezpieczeństwem używamy ocynkowanych podstaw żelaznych, które są   niełatwo się złamać i dopilnować, aby taksówki mogły bez problemu poruszać się po wyboistych drogach.

 • Sterowanie 4G / USB. Teraz główną metodą telekomunikacyjną jest 4G. Dla cyfrowej reklamy taxi Dreamway jest ona również kontrolowana przez 4G. Klienci mogą działać w dowolnym miejscu i czasie, gdy pojawi się sygnał 4G z topowych ekranów LED taksówek. Na przykład, jeśli taksówka znajduje się w USA, a klient jest teraz w Chinach, chce zmienić zawartość na wyświetlacz LED taksówki. Następnie musi podpisać się na platformie i wybrać konkretny cyfrowy   szczyty taksówek i kliknij " Wyślij " . Mógł nawet działać tylko jednym kliknięciem. Nazywa się to również zarządzaniem klastrami. A to może zaoszczędzić dużo czasu niż wysłać jeden po drugim. Jest to odpowiednie dla wielu taksówek. Jeśli potrzebny jest tylko 1-ekranowy górny ekran LED taksówki, można również użyć USB, jeśli znajdujesz się blisko ekranu. Oba sposoby są dostępne.

Dostępny jest cyfrowy top taxi Dreamway typu PH5. A typy PH4 lub PH3 mogą być wykonane zgodnie z wymaganiami. Dla PH4 jego rozdzielczość jest wyższa niż PH5, podczas gdy PH3 jest najwyższy spośród tych trzech typów. Wzięliśmy pod uwagę wiele szczegółów tego topu taksówki. Nasz produkt charakteryzuje się stabilną jakością i przyjazną obsługą. Może przynieść ci znacznie więcej korzyści, niż się spodziewasz.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us