Taksówki cyfrowe Wyświetlacz LED typu PH5 Nationstar Sterowanie LED 4G

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH5
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 jednostka
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 500 jednostek / miesiąc

Digital Taxi Tops Advertising

Cyfrowy postój taksówek   reklama stała się coraz bardziej popularna w niektórych krajach, takich jak USA, Meksyk, Kanada, Brazylia itp. Może przyciągać znacznie więcej uwagi niż inne metody reklamowe. W rezultacie może przynieść klientom więcej korzyści.

Cyfrowe postoje taksówek można uznać za typ LCD z ultra-wysoką rozdzielczością. Ale w porównaniu z wyświetlaczem LCD LED ma znacznie wyższą jasność i można go było zobaczyć na zewnątrz. W naszym górnym ekranie LED taksówki jego jasność wynosi ponad 5500 nitów. Ten poziom nie stanowi problemu w środowisku zewnętrznym. Oprócz tego, oto inne funkcje naszego cyfrowego oznakowania taksówek:

 00478 Odtwarzanie wideo. Nasze cyfrowe blaty taksówek mogą nie tylko wyświetlać statyczne zdjęcia, grafiki, teksty, ale także odtwarzać filmy w formacie MP4.

 00478 Stopień ochrony IP65. Zastosowana lampa LED chroni przed promieniowaniem UV. A cała konstrukcja panelu LED ma stopień ochrony IP65, z litymi arkuszami PC do przykrycia z dwóch stron w celu ponownego zabezpieczenia.  

 00478 Cienki, ale mocny design. Obudowa jest specjalnie zaprojektowana pod kątem estetyki, a także rzeczywistego zastosowania. Jak wiemy, taksówka nie jest tak duża i zawsze jeździ. To decyduje, że górny ekran LED cyfrowej taksówki musi być mały. Grubość naszej taksówki wynosi tylko 16 cm. I ma kształt drabiny. Najcieńsza szerokość to tylko 8 cm. Wygląda ładnie. Ze względów bezpieczeństwa stosujemy cynkowane żelazne podstawy, które są   nie jest łatwo się zepsuć i upewnij się, że taksówki mogą bez problemu jeździć po wyboistych drogach.

 00478 Sterowanie 4G / USB. Teraz główną metodą telekomunikacyjną jest 4G. W przypadku cyfrowej reklamy taksówek Dreamway jest ona również kontrolowana przez 4G. Klienci mogą działać w dowolnym miejscu i czasie, gdy pojawi się sygnał 4G na górnych ekranach LED taksówek. Na przykład, jeśli postój taksówek znajduje się w USA, a klient jest teraz w Chinach.   Chce zmienić zawartość na wyświetlacz LED taksówki. Następnie musi podpisać się na platformie i wybrać konkretny cyfrowy   taksówki i kliknij " Wyślij " . Mógł nawet operować tylko jednym kliknięciem. Jest to również nazywane zarządzaniem klastrami. I może zaoszczędzić dużo czasu niż wysyłanie jeden po drugim. Jest to odpowiednie dla wielu nakładek do taksówek. Jeśli istnieje tylko jeden górny ekran LED taksówki, który wymaga obsługi, możesz także użyć USB, jeśli jesteś blisko ekranu. Oba sposoby są dostępne.

Cyfrowe Topy Taxi

Cyfrowe Topy Taxi

Cyfrowe Topy Taxi

Dostępne cyfrowe blaty taksówek Dreamway to PH5. I typy PH4 lub PH3 mogą być wykonane zgodnie z wymaganiami. W przypadku PH4 jego rozdzielczość jest wyższa niż w przypadku PH5, podczas gdy PH3 jest najwyższy spośród tych trzech typów. Uwzględniamy wiele szczegółów tego topu taksówki. Nasz produkt cechuje się stabilną jakością i przyjazną obsługą. Może przynieść Ci o wiele więcej korzyści niż się spodziewasz.

Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat naszych cyfrowych topów taksówek.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us