Taxi LED Wyświetlacz 5 mm pp z 6000 nitami Jasność 192 na 64 piksele

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH5
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 jednostka
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynia ze sklejki
Możliwość dostawy 500 jednostek / miesiąc

Taxi LED Reklama na dachu taksówki

Obecnie istnieje coraz więcej kanałów reklamowych. Reklama LED w taksówkach to jedna z tych metod. Według badań reklamy LED na taksówkach na szczycie taksówki mogą przynieść znacznie lepsze efekty niż inne kanały reklamowe, takie jak reklama autobusowa, tradycyjne billboardy. Rzeczywiście, ludzie rzucają się w oczy, widząc taksówkę z wyświetlaczem LED pokazującym żywe reklamy i przejeżdżającym obok. Takie reklamy LED taksówek mogą absolutnie wywrzeć na nich głębokie wrażenie. Mogłoby to także zwiększyć liczbę potencjalnych klientów ' baza. W rezultacie może przynieść ci więcej sukcesów w twoim biznesie w dobry sposób.

Dreamway Taxi Wyświetlacz LED Funkcje  

Dreamway był zaangażowany w badania i rozwój wyświetlaczy taksówkowych LED   dla więcej niż 6   lat Jak dotąd powszechnym typem jest podziałka pikseli 5 mm.  

☛ Rozmiar standardowy. Standardowy rozmiar ekranu typu P5 to szer. 960 x wys. 320 mm przy rozdzielczości W 192   x wys. 64 pikseli. To jedna strona i dwie strony tego taksówki.

☛Piękny   kształt. Nowy wygląd naszej nakładki taksówki ma przyjemny kształt. Nawet szerokość wynosi zaledwie 16 cm. Cienka, ale mocna struktura. To trochę jak drabina.

☛Zdalna kontrola w dowolnym miejscu i czasie. Nasz wyświetlacz LED taksówki jest wyposażony w kartę sterującą Android, która obsługuje sterowanie 4G / WIFI / USB. Istnieje platforma do obsługi klientów wysyłających treści do wyświetlaczy LED taksówek, bez względu na to, gdzie się znajdują, pod warunkiem, że na szczytach taksówek znajduje się sygnał 4G. I klienci mogą korzystać z telefonu komórkowego, aby go obsługiwać. Można to również uznać za zarządzanie klastrami. Zarządzanie ilością partii, takiej jak 100 lub 500 jednostek, zajmuje znacznie mniej czasu i kosztów. Po prostu wybierz Wszystkie i kliknij Wyślij. Następnie zawartość można wysłać na wszystkie blaty taksówek w tym samym czasie.

☛ Stabilny i bezpieczny. Surowce używane do wyświetlania taksówek LED mają wysoką i stabilną jakość. Na przykład Nationstar LED ze złotym lub miedzianym drutem, aby zapewnić jasność ponad 5500 nitów, ocynkowane żelazne podstawy, aby taksówka działała nawet na wyboistych drogach, solidne płyty PC z dwóch stron, aby chronić diodę przed uszkodzeniem, przekaźnik czasowy, aby włączyć górny wyświetlacz LED taksówki po kilku minutach, gdy silnik jest włączony,   środek do przykręcania śrub, aby dodać śruby, aby uniknąć poluzowania kabli itp. Wszystkie te szczegóły mogą zapewnić bezpieczne prowadzenie taksówek. To jest najważniejsze dla tego produktu.

Taxi LED

Taxi LED

Taxi LED

Zalety wyświetlacza LED taksówki

Za pomocą wyświetlacza LED nakładki taksówki możesz reklamować swoją markę lub   Twoja promocja sprzedaży itp. Dzięki tym małym mediom taksówkowym możesz w pełni wykorzystać   dla Was. Bez wątpienia może zwrócić się z większą korzyścią niż zainwestowana. Można się tego spodziewać w ciągu zaledwie 1 roku, a może w krótszym czasie.

Dreamway może być Twoim profesjonalnym dostawcą reklam LED taksówkowych.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us