Wyświetlacz LED Taxi 5 mm pp z 6000 nitami Jasność 192 na 64 piksele

Wyświetlacz LED Taxi 5 mm pp z 6000 nitami Jasność 192 na 64 piksele

Szczegóły Produktu
Marka Dreamway
Numer seryjny PH5
Kraj pochodzenia Guangdong, Chiny
Certyfikat CE, ROHS
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 1 jednostka
Średni czas dostawy Do negocjacji
Metoda płatności T / T, Western Union
Szczegóły paczki Skrzynka ze sklejki
Możliwość dostawy 500 sztuk / miesiąc

Reklama LED Taxi na dachu taksówki

Obecnie jest coraz więcej kanałów reklamowych. Jednym z tych sposobów jest reklama z wyświetlaczem taxi LED. Z badań wynika, że ​​reklamy na taksówkach LED na szczycie taksówki mogą przynieść znacznie lepsze efekty niż inne kanały reklamowe, takie jak reklama autobusowa, tradycyjne billboardy. Rzeczywiście, ludzie rzucają okiem na taksówkę z wyświetlaczem LED wyświetlającym żywe reklamy i przechodzącym obok. Takie reklamy LED z taksówkami mogą całkowicie pozostawić wśród nich głębokie wrażenie. I może również rozszerzyć bazę potencjalnych klientów. W rezultacie może to przynieść Ci więcej sukcesów w biznesie w dobry sposób.

Funkcje wyświetlacza LED Dreamway Taxi  

Dreamway był zaangażowany w badania i rozwój wyświetlaczy taksówek LED   przez ponad 5 lat. Jak dotąd typowym typem jest 5 mm piksel.

☛Standardowy rozmiar. Standardowy rozmiar ekranu typu P5 wynosi W 960 x H 320 mm, z rozdzielczością W 192   x H 64 piksele. To jest jedna strona i to dwie strony dla tego środka transportu taksówek.

Autiful Piękne   kształt. Nowy wygląd naszego toppera ma ładny kształt. Nawet grubość wynosi tylko 16 cm. Cienka, ale mocna struktura.

☛ Zdalne sterowanie w dowolnym miejscu i czasie. Dla naszego wyświetlacza LED w wersji taxi jest on wyposażony w kartę sterowania Android, która obsługuje sterowanie 4G / WIFI / USB. Istnieje platforma wspierająca klientów wysyłających treści do wyświetlaczy taksówek LED, bez względu na to, gdzie się znajdują, pod warunkiem, że na szczytach taksówek znajduje się sygnał 4G. Klienci mogli korzystać z telefonu komórkowego, aby go obsługiwać. Można to również uznać za zarządzanie klastrami. Zarządzanie partią o wielkości 100 lub 500 jednostek zajmuje znacznie mniej czasu i kosztów. Wybierz wszystko i kliknij Wyślij. Następnie zawartość mogłaby zostać wysłana do wszystkich szczytów taksówek w tym samym czasie.

AbleStabilny i bezpieczny. Surowce wykorzystywane do wyświetlania taksówek LED są wysokiej i stabilnej jakości. Na przykład, Nationstar LED ze złotym lub miedzianym przewodem, aby zapewnić ponad 5500 jasności, ocynkowane podstawy żelazne dla taksówki, aby działać nawet na wyboistych drogach, solidne płyty PC po obu stronach, aby chronić LED przed uszkodzeniem, przekaźnik czasowy do włączenia górny wyświetlacz LED po kilku minutach, gdy silnik jest włączony,   śruba do mocowania śrub, aby uniknąć poluzowania kabli itp. Wszystkie te szczegóły mogą sprawić, że taksówki będą działać w bezpieczny sposób. To jest najważniejsze dla tego produktu.

Zalety wyświetlacza LED Taxi

Poprzez wyświetlacz LED toppera taksówki możesz reklamować swoją markę lub   Twoja promocja sprzedaży, itp. Dzięki tym małym mediom taksówkowym możesz w pełni wykorzystać to   dla Was. Bez wątpienia może wrócić do ciebie z wyższą korzyścią niż zainwestowałeś. Można się tego spodziewać w ciągu zaledwie 1 roku, a może w krótszym czasie.

 

Dreamway może być Twoim profesjonalnym dostawcą reklam wyświetlaczy taxi LED.

Produkty powiązane

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us