Wynajem ekranu LED - 5 punktów trzeba wiedzieć przed zakupem

2019-10-07

W przypadku wynajmu ekranu LED byłby używany wiele razy w zależności od różnych miejsc lub wydarzeń, co wymaga znacznie wyższego standardu, aby zapewnić stabilność i żywotność wypożyczenia ekranu LED, bez względu na wynajem ekranu LED na zewnątrz lub wynajem ekranu LED wewnątrz .

Obecnie na rynku dostępne są 4 główne cechy Wynajem ekranu LED : przenośny, superlekki, bezszwowy, odporny na wstrząsy.

Z wyjątkiem powyższych funkcji, co klienci powinni wiedzieć przed zakupem dobrej jakości wypożyczenia ekranu LED? Innymi słowy, jakie wymagania powinien spełniać wynajem ekranu LED?

Wynajem ekranu LED

Wymagania dotyczące wynajmu ekranu LED:

① Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dotyczy to głównie bezpieczeństwa   instalacja, obsługa, transport i przechowywanie.

☛ Ogólnie rzecz biorąc, wynajem ekranu LED byłby zawieszany lub układany w stos, bez względu na mały lub duży wynajem ekranu LED. Wymaga to dobrej struktury, aby zapewnić bezpieczeństwo personelu lub widowni w pobliżu. Ponieważ czas instalacji jest krótki, bardzo ważne jest szybkie sprawdzenie bezpieczeństwa, na przykład, czy szybkie zamki są   dobrze zamknięty.

NeedsPotrzebuje wyższych wymagań dotyczących wynajmu i pakietu ekranów LED, ponieważ byłby używany w   wiele różnych miejsc. Poza tym, z powodu wielokrotnego montażu i demontażu, nieuniknione jest niewielkie   uszkodzenie podczas tego procesu. Mimo niewielkich uszkodzeń, wynajem ekranu LED nie może ' być w złym stanie lub farba została usunięta.

W tym aspekcie w ciągu kilku lat miały miejsce wypadki. Poniżej znajduje się jedno z zgłoszonych miejsc wypadków:

Wynajem ekranu LED

②Szybki montaż i demontaż.

Ith Dzięki cechom szybkiego montażu i demontażu może to obniżyć koszty pracy.

Could Można go ukończyć tylko z jedną osobą.

☛ Należy szybko wymienić moduł wyświetlacza LED lub panel LED.

Wynajem ekranu LED

③ Osiągnięcie efektu telewizji.

☛Normalny szary, nie miga podczas fotografowania. Zasadniczo są   zdjęcia z kamer do projektów wynajmu ekranu LED. Wymaga to znacznie wyższej częstotliwości odświeżania, takiej jak ponad 3840 Hz, aby spełnić to wymaganie.

☛ Niska jasność z ładnym efektem wyświetlania i wysoką częstotliwością odświeżania. Teraz średnia jasność wewnętrznego ekranu LED wynosi około 1000 nitów. W przypadku jasności telewizora jest to tylko około 500 nitów, jak widzieliśmy. To wymaga wynajmu ekranu LED, aby uzyskać wystarczającą liczbę odcieni szarości   i wysoka częstotliwość odświeżania   w tak niskiej jasności.

Wynajem ekranu LED

Methods Obsługiwane są metody instalacji do wieszania i układania w stosy. Aby zapewnić bezpieczeństwo, wymagane są maksymalne warstwy układania.

Wynajem ekranu LED

TherInne wymagania:

☛ Niski poziom hałasu. W niektórych przypadkach, takich jak koncerty lub muzea, wymagany jest poziom hałasu podczas wypożyczania ekranu LED. Wymaga to zasilaczy bez wentylatora.

☛ Lekka skrzynka rozdzielcza mocy. Zasadniczo nie trzeba używać skomplikowanego zasilacza do projektów wynajmu ekranu LED. Potrzebuje stabilności i jest łatwy w utrzymaniu.

StabilityStabilność złączy zasilania i sygnałów oraz długa żywotność, ponieważ wiele razy można podłączyć i odłączyć w celu wypożyczenia ekranu LED.

Wraz z rozwojem Wynajem ekranu LED rynek, udział w rynku jest wciąż wystarczająco duży. Aby uzyskać ekran LED o wysokiej stabilności, lepiej wcześniej poznać powyższe aspekty i kilka innych istotnych aspektów.

Jeśli chcesz uzyskać informacje o cenach wynajmu ekranu LED, skontaktuj się z nami.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us