Rodzaje wyświetlaczy LED nowo opracowanych w przemyśle - 5 rodzajów

2019-09-23

Jako rozwijająca się branża, ekran LED jest szeroko stosowany w wielu dziedzinach. Bez względu na wysokość i kształt pikseli, istnieje wiele różnych rodzajów wyświetlaczy LED. Na przykład, wyświetlacz LED o małym rozstawie pikseli może zastąpić sprzęt procesora, płaski ekran LED   został opracowany do powierzchni 3D, takich jak kule LED, wyświetlacze LED z wielu stron, kurtyny LED, nieregularne wyświetlacze LED itp.

Rodzaje wyświetlaczy LED

5 nowych rodzajów wyświetlacza LED:

① Wyświetlacz LED o małym rozstawie pikseli.

☛ Zalety: Jest bezproblemowa i ma ładny kolor. Poza tym technologia korekcji punkt-punkt może skalibrować cały ekran LED i sprawić, że będzie działał nieprzerwanie nawet po kilku latach pracy. Wyświetlacz LED o małym rozstawie pikseli odnosi się głównie do tych typów w P2.5, na przykład P2, P1.9, P1.8, P1.6, P1.5, P1.2 i tak dalej.

Challenges Wyzwania technologiczne: Utrudnia to urządzenie do enkapsulacji i technologia. Ponieważ jest wytwarzany z coraz mniejszą podziałką pikseli, trudno jest wykonać go w ultrawysokiej temperaturze. Odległość między materiałami jest coraz mniejsza. W rezultacie łatwo jest spowodować zwarcie układów scalonych lub inne problemy.

Rodzaje wyświetlaczy LED

Reative Kreatywny ekran LED.

☛ Zalety: Łamie tradycję płaskiego ekranu LED, który może być wykonany wyłącznie w kształcie prostokąta. W tym elemencie występuje głównie kilka rodzajów wyświetlaczy LED: okrągłe wyświetlacze LED, wielostronne wyświetlacze LED, łuk okrągły, nieregularny kształt, kurtyny LED, wyświetlacze twarzy LED, wyświetlacze LED DJ, wyświetlacze LED mogą.

Challenges Wyzwania technologiczne: Gdyby dostawca nie miał doświadczenia, wystąpiłyby duże szwy lub nierówności, co spowodowałoby piękno i efekt oglądania. I wymaga wysokiego standardu dla R & Zdolność D. dla dostawcy.

Rodzaje wyświetlaczy LED

RanPrzejrzysty ekran LED.

☛ Zalety: Może być tak przezroczysty jak szkło. Jednocześnie może pokazywać żywe kolory i reklamować się. Nadaje się do stosowania w sklepach jubilerskich lub samochodowych.

Challenges Wyzwania technologiczne: Koszt jest znacznie wyższy, co powoduje, że nie jest powszechnie stosowany.

Rodzaje wyświetlaczy LED

④Smartowy wyświetlacz LED.

☛ Zalety: Ułatwia zarządzanie i wysyłanie treści dla wyświetlaczy LED partii. Ponieważ jest połączony z Internetem, może być zdalnie sterowany lub monitorowany za pomocą zarządzania chmurą klastrową.

Challenges Wyzwania technologiczne: Podczas zarządzania chmurą należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo i prywatność. Poza tym wiele inteligentnych funkcji musi zostać rozwiązanych podczas operacji.

Rodzaje wyświetlaczy LED

   Ireless Bezprzewodowy wyświetlacz LED.

Vant Zalety:  

 √ Sieci na dużą skalę. Ponieważ bezprzewodowy wyświetlacz LED komunikuje się z GPRS, 3G lub innymi sieciami bezprzewodowymi, nie ma ograniczeń co do ilości sieci terminalowych.

 √ Publikowanie w czasie rzeczywistym. Może otrzymywać treści w dowolnym momencie.

 √ Bez ograniczenia odległości. Treści mogą być wysyłane do bezprzewodowego wyświetlacza LED, gdy pojawi się sygnał sieci bezprzewodowej, taki jak 3G lub 4G, nieograniczony odległością ani lokalizacją.

 √ Wiele metod szyfrowania informacji. Kod identyfikacyjny lub kod kontrolny można dodać według klientów ' wymagania, które mogą zapewnić bezpieczeństwo informacji.

Types of LED Display

W przypadku powyższego wprowadzenia 5 rodzajów wyświetlaczy LED moglibyśmy wiedzieć, że technologia się rozwija i w przyszłości pojawi się więcej nowych typów.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us