Kulki LED Sphere - kreatywne diody LED przyciągają więcej uwagi

2019-09-16

Obecnie w niektórych wydarzeniach wykorzystywane są kreatywne wyświetlacze LED, aby przyciągnąć większą uwagę odbiorców. Wśród nich kulki kulowe LED są jednego rodzaju. Do tej pory pokazano poniżej 3 rodzaje kul LED:

Kula LED

3 rodzaje kuli LED:

Screen Ekran kuli z arbuza. W przypadku najwcześniejszego okrągłego wyświetlacza LED na rynku jest również nazywany parawanem z kulkami arbuza. Składa się z płytek PCB o kształcie arbuza, o strukturze umożliwiającej bezpośredni widok. Nie ma potrzeby używania wielu rodzajów płytek drukowanych dla tego typu kuli LED. Jedną wadą jest to, że bieguny północny i południowy nie mogłyby ' t wyświetlaj zdjęcia normalnie. Powoduje to niskie wykorzystanie lub poważne zniekształcenie. Dlaczego taki problem występuje? Jest tak, ponieważ wszystkie piksele pokazują   w wierszach i kolumnach,   ale pokazuje w kołach piksele bieguna północnego i południowego na kuli LED. W rezultacie trudno jest normalnie pokazać.

Kula LED

Screen Trójkątny ekran kulki. Składa się z płaskich trójkątów PCB, zwanych także parawanem piłkarskim. Ten typ kuli LED eliminuje defekt, który   bieguny północny i południowy nie mogłyby ' t pokaż normalnie. Tak więc wskaźnik wykorzystania znacznie się poprawia. Ale w przypadku tego typu istnieją inne wady: potrzeba wielu rodzajów płytek drukowanych, odstęp pikseli nie może ' być za małe, programowanie jest bardzo skomplikowane.

Kula LED

Ix Sześć boków ekranu kuli. Ten typ składa się z czworokątnych płytek drukowanych. Na przykładzie kuli LED o średnicy 1,5 m. Podziel tę kulę na 6 płaszczyzn o tym samym rozmiarze, a następnie podziel każdą płaszczyznę na 4 panele o tym samym wymiarze. Łącznie są więc 24 panele. Każdy panel składa się z 16 płytek drukowanych. Następnie zmontuj je jako kompletny ekran z sześcioma bokami. W porównaniu z drugim typem trójkątnego ekranu kulki, płytki PCB potrzebne do tego typu są mniejsze. Poza tym jest bliżej płaskiego ekranu LED do konfiguracji pikseli. Tak więc ten sześcio-boczny ekran kulki jest znacznie lepszy niż powyższe dwa typy.

Kula LED

Ze względu na tę funkcję, sześciokierunkowy ekran kulowy może być zapakowany w pudełka lotnicze, które można łatwo montować i demontować. Może pokazywać albo z 1 źródłem wideo, albo z 6 różnymi źródłami wideo na 6 płaszczyznach. Jest to szczególnie ważne w przypadku kuli LED o średnicy większej niż 2 metry. Decyduje o tym postawa człowieka, która ogólnie wynosi poniżej 2 metrów. A efektywny kąt widzenia wynosi tylko około 1/6 kuli LED.

Kula LED

Zewnętrzna kula LED:

Zasada działania kulki zewnętrznej LED jest podobna do tej stosowanej w kuli wewnętrznej LED. Jedyną różnicą jest to, że musi być wodoodporny w przypadku zewnętrznej kuli LED.

Wniosek kuli LED:

Przedtem, kiedy   na placu znajdował się duży ekran LED, ludzie byliby bardzo zaskoczeni widząc tak duży telewizor na zewnątrz. Teraz taki płaski ekran LED nie mógłby ' spełniają wymagania odbiorców. Jeśli pewnego dnia pojawi się na placu duża kula LED o średnicy 5 metrów, przyciągnie ona znacznie więcej uwagi i zwiększy zwrot z inwestycji dla reklamodawców. To trend w najbliższej przyszłości. Czekamy na to.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us