Instalacja ekranu LED --- Typowe problemy i uwagi

2019-08-13

Instalacja ekranu LED:

Dzisiaj chcielibyśmy porozmawiać o instalacji ekranu LED, głównie o projektach zewnętrznych ekranów LED. Jeśli planujesz zakup ekranu LED (możesz uzyskać więcej informacji na temat tego punktu za pośrednictwem linku   Kup ekran LED ), a następnie instalacja ekranu LED jest nieuniknioną procedurą, aby to zrobić. Sugerujemy, abyś poświęcił kilka minut na przeczytanie tego artykułu, aby dobrze się przygotować. Czasami zdarzają się wypadki spowodowane niewłaściwą instalacją. Co gorsza, może to spowodować spalenie całego ekranu.

Poniżej przedstawiono niektóre typowe problemy, które należy rozważyć przed   montaż zewnętrznej ściany wideo LED:

☛ Zewnętrzny ekran LED musi   przechodzą   okropna pogoda. Po długim czasie pracy może stać się mokry lub wilgotny. Może to spowodować zwarcie lub poparzenie, a nawet pożar.

☛ Zewnętrzny ekran LED może zostać zaatakowany przez silny prąd elektryczny i magnetyczny spowodowany grzmotem i piorunem.

Big Wielka zmiana w środowisku. W   latem ekran LED może się zatrzymać   pracujący z powodu wysokiej temperatury podczas pracy, podczas gdy system nie mógł ' t nawet zacząć zimą z powodu niskiej temperatury.

W związku z powyższymi problemami należy zwrócić uwagę na następujące aspekty podczas instalacji zewnętrznego wyświetlacza LED:

Making Wykonując konstrukcję stalową, upewnij się, że jest wystarczająco mocna, aby wytrzymać wiatr. Ogólnie jest duży jak na zewnętrzny wyświetlacz LED. I jest zainstalowany w miejscu z zatłoczonymi ludźmi. Tak wiele czynników, jak wodoodporny, pyłoszczelny, odporność na wiatr, ochrona odgromowa,   itp. należy rozważyć. Poza tym w konstrukcji stalowej należy umieścić skrzynkę rozdzielczą, klimatyzator, stojak do drabiny. Jeszcze jedna rzecz, montaż rusztowań jest ważną procedurą podczas wykonywania konstrukcji stalowej. Dlatego wszystkie te szczegóły muszą być dokładnie sprawdzone i wykonane.

② Podczas instalacji znaku LED ważne jest przestrzeganie standardu energii elektrycznej. Musi być wyposażony w trzystopniowy system dystrybucji na budowie i dwustopniowy system ochrony przed wyciekiem.

AkeMake   upewnij się, że poziom ochrony zewnętrznego ekranu LED powinien wynosić IP65 z przodu i IP54 z tyłu, lub nawet wyższy niż ten poziom podczas instalacji LED.

DDodaj sprzęt wentylacyjny podczas instalacji ekranu LED, dzięki czemu wnętrze ekranu LED mieści się w zakresie od -10 ℃ do 40 ℃.

Opt Zastosuj kable zasilające wysokiej jakości. Im większy ekran LED, tym więcej zużytej mocy. I wymaga wyższych wymagań dotyczących stabilności kabli zasilających. Oto 3 punkty:  

▷ Rdzeń kabla powinien być miedzianym nośnikiem.

Toler Tolerancja pola przekroju rdzenia powinna mieścić się w zakresie standardowym.

▷ Rdzeń owinięty gumą powinien spełniać standardy izolacyjności i palności.

Protection Ochrona odgromowa i uziemienie podczas instalacji ekranu LED. Najlepiej jest zainstalować odgromnik na zewnętrznym ekranie LED. W celu uziemienia musimy podzielić go na dwa warunki: jeden dotyczy sytuacji, gdy ekran LED na zewnątrz jest instalowany wyłącznie, należy ustawić jeden system uziemienia, a rezystancja uziemienia powinna być mniejsza niż 4 Ohm. Drugim jest, gdy ekran LED jest zainstalowany w budynku,   potrzebujesz   dobrze uziemione, a rezystancja uziemienia powinna być mniejsza niż 1 Ohm.

⑦Wybór odpowiedniej skrzynki rozdzielczej zasilania podczas instalacji ekranu LED. W przypadku modułu zasilania musi on być wyposażony w funkcję zdalnego sterowania lub ze sterownikiem PLC, aby był bardziej inteligentny.

Oto kilka przykładów instalacji ekranu LED:

Instalacja ekranu LED

Instalacja ekranu LED

Instalacja ekranu LED

Instalacja ekranu LED

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us