Przezroczysty ekran LED i konwencjonalne różnice w ekranie LED

2019-07-15

Przejrzysty ekran LED Wprowadzenie

Nowy produkt z przezroczystym ekranem LED został zastosowany w wielu dziedzinach, na przykład na zewnętrznej i wewnętrznej ścianie osłonowej, wystawie sklepowej, projektowaniu wnętrz krajobrazowych, projektowaniu świetlików, projektowaniu billboardów wewnątrz i na zewnątrz itp. Dzięki ciągłym innowacjom technicznym przezroczysty wyświetlacz LED mógłby spełniać wymagania dotyczące szklanej elewacji, struktury oświetlenia okna i kąta widzenia. Poza tym przezroczysty ekran LED ma dobre odprowadzanie ciepła oraz łatwą instalację i konserwację, co przełamało ograniczenia konwencjonalnego wyświetlacza LED do zastosowania na szklanej ścianie osłonowej.

Oto 4 różnice między przezroczystym ekranem LED a konwencjonalnym ekranem LED:

① Struktura. Na wyświetlacz LED jest wykonany z profilu aluminiowego i panelu PC, o pięknym kształcie. Ponieważ jest przy dobrym świetle dziennym, nie potrzebuje dodatkowego sprzętu chłodzącego. Waga przezroczystego szklanego wyświetlacza LED jest o 50% lżejsza niż w   typ konwencjonalny.

② Efekt wyświetlania. Dzięki przezroczystości i wyrazistości przezroczystego szklanego wyświetlacza LED jest znacznie bardziej przyciągający wzrok w porównaniu z konwencjonalnymi ekranami LED.

③ Instalacja. Łatwo jest zainstalować przezroczysty wyświetlacz LED z blokadą połączenia. I może być zainstalowany wewnątrz i na zewnątrz, ponieważ jest przezroczysty. Ale w przypadku konwencjonalnego typu, ponieważ ma nieco bardziej skomplikowaną konstrukcję i jest znacznie cięższy, wymaga instalacji konstrukcji stalowej, która musi uszkodzić ścianę, jeśli byłaby to instalacja ścienna.

Art Szczególność. W przypadku przezroczystego ekranu LED stopień ochrony wynosi najwyżej IP46. Najmniejszy skok pikseli można uzyskać do P2.8 ze względu na jego przezroczystość. W przypadku typu konwencjonalnego najwyższy stopień ochrony można uzyskać do IP68. I mały   skok pikseli może być mniejszy niż P1.

Jak moglibyśmy zrobić utrzymanie przezroczystego ekranu LED? Oto kilka punktów, które mogą być przydatne:

☛Upewnij się, że ekran LED jest prawidłowo uziemiony. Nie używaj ekranu LED przy złej pogodzie, takiej jak grzmot i oświetlenie.

☛Upewnij się, że niektóre metalowe przedmioty, które łatwo przewodzą, nie mogą zostać umieszczone w panelu LED, na przykład proszek żelaza lub woda. Ciężki pył byłby szkodliwy dla   obwód i nie dobre dla efektu wyświetlania. Upewnij się więc, że przezroczysty ekran LED musi być używany w środowisku o małym zapyleniu.

☛ Proszę odłączyć zasilanie i skontaktować się z inżynierami utrzymania ruchu, jeśli woda dostanie się do panelu. Pamiętaj, aby ponownie włączyć zasilanie po wyschnięciu panelu LED.

☛Użyj pistoletu pneumatycznego do czyszczenia, jeśli na powierzchni ekranu LED znajduje się kurz. Jest to również dostępne podczas rutynowej konserwacji. NIE NALEŻY używać szorstkiej ściereczki do czyszczenia lub brudnej do czyszczenia, na wypadek, gdyby   przyniósłby   szkodzi powierzchni ekranu LED.

☛Jeśli to możliwe, wyłącz ekran LED na dłużej niż 2 godziny dziennie. W deszczowe dni upewnij się, że ekran LED może działać co najmniej raz w tygodniu. Zasadniczo ekran LED musi działać co najmniej raz w miesiącu, a za każdym razem dłużej niż 2 godziny.

☛ Należy regularnie sprawdzać ekran LED, aby sprawdzić, czy może on działać, czy obwód jest w dobrym stanie, czy nie. Jeśli ekran LED jest uszkodzony, należy go wymienić lub konserwować na czas.

☛Proszę NIE pokazywać wszystkich białych, wszystkich czerwonych, wszystkich zielonych kolorów podczas pracy, w przypadku gdy prąd jest zbyt duży, aby uszkodzić lampę LED lub skrócić jej żywotność.

☛Upewnij się, że utrzymuje to profesjonalny inżynier. Jeśli nie jesteś profesjonalnym ekspertem, nie dotykaj ekranu LED.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przezroczystym ekranie LED, skontaktuj się z nami.

Przezroczysty ekran LED

Przezroczysty ekran LED

Przezroczysty ekran LED

Przezroczysty ekran LED

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us