Kup ekran LED - Jak wybrać ekran LED o dobrej jakości?

2019-07-10

Jak kupić ekran LED o dobrej jakości? --- 5 wskazówek

Jest mniej lub bardziej mylący przy podejmowaniu decyzji o zakupie ekranu LED o stabilnej jakości. Z wyjątkiem ważnego współczynnika ceny ekranu LED,   Oto 5 wskazówek, które pomogą Ci uzyskać dobry ekran LED.

Highest Najwyższa jasność. Odnosi się do jasności   skala jasności 255 podczas ustawiania za pomocą oprogramowania na ekranie LED   i użycie kolorymetru luminancji do testowania. Dla różnych lokalizacji   outdoor   Ekrany LED, różnią się pod względem jasności. Na przykład, jeśli ekran jest skierowany na południe, a światło słoneczne świeci na ekranie LED przez większość czasu w ciągu dnia, jasność powinna wynosić około 7 000 nitów. W przeciwnym razie zawartość na ekranie nie będzie wyraźnie widoczna. Jeśli w ciągu dnia jest mało światła słonecznego, można użyć typu z 5500 nitami lub mniej.

☛Color temp. Jeśli kolor na ekranie LED różni się od koloru wyświetlanego na komputerze sterującym, jest to   poważne zniekształcenie. Dotyczy to temperatury barwowej balansu bieli ekranu LED. Jeśli zobaczysz ekran LED bezpośrednio gołym okiem, temperatura barwowa balansu bieli musi wynosić 6500 ~ 8000K.

☛ Odśwież częstotliwość. Odnosi się do czasów ekranu LED, aby całkowicie wyświetlić zawartość   w każdej sekundzie. Jeśli częstotliwość odświeżania jest zbyt niska, jak mniej niż 300 Hz, wówczas pojawiłoby się drżące zjawisko ekranu LED podczas oglądania gołym okiem. I byłyby linie skanowania podczas robienia zdjęć na ekranie LED z kamerą, jeśli jest ona mniejsza niż 1000 Hz. Dzięki ekranowi LED o wysokiej częstotliwości odświeżania można robić zdjęcia lub nagrywać filmy bez linii skanowania. Jest to bardzo ważne przy wynajmie projektów wyświetlaczy LED.

Ength Długość fali. Długość fali decyduje o tym, czy kolor ekranu LED jest czysty. Więc jak wybrać gołym okiem? Oto dwa punkty:

①Kiedy testuje się ekran LED z balansem bieli, powinien on być czysty biały i bez innych mieszanych kolorów. Jeśli jest trochę czerwony lub niebieski, występują problemy z surowcami lub jakością wykonania. Byłoby gorzej, gdyby ekran LED   działa dłużej.

② Gdy ekran LED testuje czerwony, zielony, niebieski, będzie to czysta czerwień, czysta zieleń, czysty błękit. Jeśli pokazuje ciemniejszy lub jaśniejszy kolor, oznacza to, że kolory LED nie są czyste. Jeśli jest inny dla jednego określonego koloru, oznacza to, że różnica długości fali jest duża. Aby uzyskać wysokiej jakości ekran LED, różnica długości fali niebieskiej i zielonej diody LED musi mieścić się w zakresie 4 nm, podczas gdy różnica długości fali czerwonej diody LED powinna mieścić się w granicach 5 nm.

Kup ekran LED

Kup ekran LED

Kup ekran LED

Circuit Obwód elektryczny. PCB jest bardzo ważne dla ekranu LED. Zasadniczo powinien mieć grubość 1,6 mm. Ale teraz większość dostawców produkuje ekran LED z zaledwie 1,2 mm   lub o grubości 1,0 mm lub 0,8 mm. W przypadku typu o grubości 1,6 mm folia miedziana ma grubość 35um. Dla tych, którzy mają cieńszą płytkę drukowaną, folia miedziana ma grubość około 18 cali. Im grubsza folia miedziana, tym lepsze rozpraszanie ciepła. I ma znacznie większą stabilność dzięki grubszej folii miedzianej z PCB. Do ekranów LED Dreamway używamy płytki o grubości 1,6 mm dla   wszystkie projekty ekranów LED. Poniżej znajdują się zdjęcia z PCB o grubości 1,6 mm:

Kup ekran LED

Kup ekran LED

Jeśli chcesz kupić ekran LED o stabilnej jakości, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne rozwiązanie.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us