Wyświetlacz plakatowy LED stał się nowym trendem w reklamie

2019-07-05

Wprowadzenie do plakatu LED

Plakat LED, który został opracowany z odtwarzacza reklamowego LED, to nowy trend reklamy wewnętrznej w sklepach specjalistycznych lub sklepach firmowych. Jego główną zaletą jest lekka i łatwa do zabrania. W przypadku wyświetlacza plakatowego LED jest to głównie podziałka na piksele 2,5 mm i 3 mm, o wysokiej rozdzielczości. Rozmiar ekranu mógłby być taki jak W 640   x H 1920 mm lub W 576   x H 1920 mm. Najgrubsza szerokość   wynosi 10 cm, a najcieńsza szerokość to tylko 5 cm. Waga wynosi około 35 kg. Jest wykonany z przednim rozwiązaniem konserwacyjnym. Klienci mogą łatwo wyjąć moduły wyświetlacza LED z przodu za pomocą narzędzia do konserwacji.

Poniżej znajdują się niektóre funkcje wyświetlania plakatów LED:

Space Kontrolowana przestrzeń. Wyświetlacz plakatowy LED można łatwo przenosić w zależności od lokalizacji.  

ImediaMultimedia. Wyświetlacz LED digital signage może wyświetlać wiele rodzajów informacji, takich jak wiadomości, dźwięk, obrazy itp., Tworząc nudne reklamy jako żywe i rozwijając kreatywność firm medialnych.

Alization Personalizacja. Promocja sprzedaży na wyświetlaczu plakatowym LED jest indywidualna, niewymuszona i humanizowana. Może to przekazywać prawidłowe informacje potencjalnym klientom bez promocji sprzedawców.

✔ Wzrost. Publiczność, która obejrzy wyświetlacze LED, to głównie młodzież i grupy z klasy średniej. Ponieważ grupy te mają silną siłę nabywczą, istnieje duży potencjał rozwoju rynku tej części.

Ement Awans. W odróżnieniu od tradycyjnych metod reklamowych, takich jak ulotki, gazety itp., Plakat LED jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska, szybciej wymieniając treści, co jest znacznie bardziej prawdopodobne, że zostanie zaakceptowane przez opinię publiczną.

Efficiency Efektywność ekonomiczna. W przypadku ulotek lub gazet kosztują dużo na drukowaniu, wysyłaniu, a plakat LED nie musi za nie płacić.

✔Technologia. Do obsługi plakatu LED, który może sprostać trendowi na rynku kontraktów terminowych, potrzebne jest wsparcie techniczne w zakresie obsługi, edycji komputera, edycji wideo, przetwarzania obrazu.

Iveness Przenikliwość. Plakat LED jest szeroko stosowany w centrach handlowych, hotelach, agencjach rządowych i   nawet domy.  

Oto kilka metod sterowania wyświetlaczem LED:

☛ Zdalne sterowanie i wysyłanie w czasie rzeczywistym   informacje takie jak promocja sprzedaży, powiadomienia o spotkaniach, informacje o ofercie specjalnej, plakaty o zaginionych osobach, informacje o nowych przyjazdach itp.

☛ Kontrola serwera multimedialnego. Służy do połączenia z jednym lub wieloma serwerami multimedialnymi w tej samej sieci LAN i wysyłania poleceń do sterowania jednym lub wieloma wyświetlaczami LED w dowolnym momencie.

☛ Z góry ustaw czas pobierania i wyświetlania. Plakat LED może działać automatycznie zgodnie z czasem ustawienia, aby pobrać lub wyświetlić.

Metody instalacji z krótkim schematem:

 • Z podparciem z tyłu.

 • Stojąca podłoga.

 • Wisząca instalacja.

 • Kilka wyświetlaczy plakatowych LED zapewniających połączenie kaskadowe.

 • Kreatywna instalacja.

Plakat LED

Plakat LED

Plakat LED

Plakat LED

Wyświetlacz z diodami stał się gorący przez te dwa lata. Biorąc pod uwagę wyżej wymienione zalety i funkcje, wierzymy, że może to być także Twój kolejny wybór w zakresie reklamy wewnętrznej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyświetlaczy LED z plakatami i więcej o nowych produktach, skontaktuj się z nami.  

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us