Jak czyścić ekran LED?

2019-06-10

Jak czyścić ekran LED?

W przypadku cyfrowego ekranu LED wewnątrz i na zewnątrz panelu LED może znajdować się kurz   po pewnym czasie operacji. Aby nie wpływać na wyświetlanie ekranu LED RGB, musimy wyczyścić powierzchnię ekranu LED wodą lub wodą z płynem do czyszczenia LED. Proszę zwrócić uwagę, że może to być tylko powierzchnia ekranu LED. Podczas czyszczenia należy zachować ostrożność i nie stawiać wody z tyłu modułów LED.

Jak wyczyścić ekran LED?

Najpierw przygotuj się na płyn do czyszczenia diod LED potrzebny do ekranu LED i profesjonalnego sprzętu:

 • Płyn do czyszczenia LED: Posiada funkcje ochrony środowiska, usuwania pyłu, ekranu LED odpornego na uszkodzenia itp. Jest to idealny wybór do zastąpienia chemicznego środka czyszczącego.

 • Dodatek do naprawy ekranu LED: ma wiele zalet. Na przykład ma funkcje polerowania i naprawy, a ekran LED jest zupełnie nowy. Poza tym ma właściwości antystatyczne, pyłoodporne, chroniące przed rdzą. Wartość PH wynosi 7,5 i jest nieszkodliwa dla ekranu LED.

 • Profesjonalne wyposażenie: maszyna do powlekania, aerograf, szczotka do czyszczenia itp.

 • Platforma czyszcząca: Zbudowanie rusztowania, stalowej ramy, wiszącego kosza, hydraulicznej klatki antenowej do czyszczenia ekranu LED jest w porządku.

Po przygotowaniu się do powyższych czynności, oto kroki, jak wyczyścić ekrany:

Removal Usuwanie pyłu. Kierunek usuwania pyłu powinien być taki sam, jak od lewej do prawej lub od prawej do lewej. Za pomocą profesjonalnego aerografu wyczyść kurz z powierzchni modułu LED. I może być czyszczony wiele razy, jeśli ekran LED był używany przez wiele lat.

☛ Czyszczenie. Użyj urządzenia do powlekania, aby rozpylić płyn czyszczący LED na powierzchnię modułu wyświetlacza LED w celu wstępnego czyszczenia.

☛ Usuwanie kurzu w drugim czasie. Za pomocą aerografu usuń kurz z modułu ekranu LED. Proszę zwrócić uwagę, że aerograf użyty tym razem musi zostać oczyszczony po 1. kroku, aby uniknąć zanieczyszczenia po raz drugi. Lub możesz użyć nowego aerografu do czyszczenia   ten krok.

Cleaning Drugie czyszczenie. Rozpylić płyn do czyszczenia diod LED na powierzchnię modułów LED, aby ponownie wyczyścić i usunąć kurz pozostały po powyższym etapie usuwania kurzu po raz drugi. Jeśli na powierzchni modułów LED nie ma tak dużo zabrudzeń, można rozpylać wodę. Pamiętaj, że kierunek powinien być taki sam, jak od góry do dołu lub od lewej do prawej strony.

Rying Suszę. Jeśli temperatura, wilgotność i prędkość wiatru są odpowiednie, możesz sam pozwolić ekranowi LED. Jeśli temperatura jest niska, a wilgotność wysoka, można użyć pistoletu pneumatycznego, aby wysuszyć ekran. Upewnij się, że ciśnienie powietrza wynosi poniżej 3 kg.

Powyższe informacje wyjaśniają, jak czyścić ekran LED   i niektóre potrzebne narzędzia. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego aspektu, skontaktuj się z nami.

Jak wyczyścić ekran LED

Jak czyścić ekran LED

Jak czyścić ekran LED

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us