Wybór producenta wyświetlacza LED - 4 wskazówki

2019-06-05

Wybór producenta wyświetlacza LED

Jak wybrać odpowiedniego producenta wyświetlaczy LED jako partnera do współpracy? --- Jest to częsty problem spotykany przez większość klientów, zwłaszcza tych, którzy są nowicjuszami w tej dziedzinie.

W tym miejscu chcielibyśmy udostępnić 4 wskazówki dotyczące wyboru właściwego dostawcy wyświetlaczy LED:

SalesPrzedsprzedaż   porozumiewanie się. Jako profesjonalny producent ekranów LED powinien znać podstawową znajomość wyświetlacza LED. Na przykład różnica między typem SMD i DIP, metodami sterowania itp. Poza tym, specjalistyczne   Producenci ekranów LED powinni wiedzieć, jak   rekomenduj klientom odpowiedni typ w zależności od wielkości projektu, miejsca instalacji, odległości oglądania, źródeł wejściowych do osiągnięcia i innych informacji. Zgodnie z tym okresem komunikacji klienci mogli zapoznać się z producentami ścian wideo LED, z którymi się kontaktowali, i czy kontynuować.

RiceCena. To ważna część wszystkich produktów. Wielu ludzi chce   zapłacić za mniej, aby uzyskać idealny produkt. Ale czy to naprawdę istnieje? Czasami taka sytuacja naprawdę istnieje, na przykład, gdy producent wyświetlaczy LED sprzedaje towar magazynowy i zdarza się, że ten towar jest wykonany z najwyższej jakości surowców dla ciężkiego klienta. Jest to jednak rzadkie. Dużą różnicą cenową wśród producentów ścian wideo LED są lampy LED. Różni dostawcy enkapsulacji LED mają różne poziomy cen. Dla nas nalegamy na ciągłe poszukiwanie bardziej konkurencyjnej ceny ze stabilną jakością dla naszych klientów.

AreSpare części. Większość klientów nie bierze pod uwagę liczby części zamiennych dostarczanych przez producenta wyświetlaczy LED na podstawie konkretnego projektu. Sugerujemy, bez względu na to, od kogo kupujesz, lepiej rozważyć ten punkt. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza odległość jest daleko. Jeśli są   niektóre wadliwe części, klienci chcieliby natychmiast wymienić dobre, ale nie czekać na producentów ścian LED do wysyłania z Chin, ponieważ zajmuje to wiele dni co najmniej 5 dni. Jeśli dostawca nie ma dostępnych części, musi je wykonać, co trwa zazwyczaj 7 dni. W oparciu o nasze doświadczenie zapewniamy wszystkim klientom co najmniej 3% części zamiennych DO BEZPŁATNEJ OPŁATY (w tym moduł LED, zasilacz, wentylator chłodzący, karta kontrolna) zgodnie z konkretnym projektem. A podczas operacji klienci mogą odesłać do nas, aby naprawić uszkodzone części.

Service Obsługa posprzedażna. Naprawdę trudno to ocenić, ponieważ producenci paneli LED mogliby wiedzieć więcej dopiero po zakupie od nich. Spotkaliśmy wielu klientów, którzy nie mogli naprawić swoich ekranów LED od innego producenta wyświetlaczy LED   nawet w okresie gwarancji. W Dreamway, niezależnie od tego, czy klienci kupowali tylko raz, czy wiele razy, traktujemy wszystkie ich problemy jako najpilniejszą sprawę do rozwiązania. Po otrzymaniu opinii   od naszych klientów odpowiadamy w ciągu 1 godziny w czasie pracy i 12 godzin w czasie wolnym od pracy. To z powodu doskonałej usługi, którą opracowaliśmy   coraz więcej stałych klientów. Jest to bardzo ważne dla producenta wyświetlaczy LED.

Oto kilka przykładów od naszych klientów, które mówią do nas:

Wybór producenta wyświetlacza LED

Wybór producenta wyświetlacza LED

Wybór producenta wyświetlacza LED

Wybór producenta wyświetlacza LED

Wybór producenta wyświetlacza LED

LED Display Manufacturer Selection

LED Display Manufacturer Selection

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us