Ekran wewnętrzny LED

Wewnętrzny wyświetlacz LED Reklama wewnętrzna LED

Wewnętrzny ekran LED jest obecnie powszechnie postrzegany w miejscach publicznych, takich jak sale konferencyjne, restauracje, hotele, lotniska i tak dalej. Może przekazywać ludziom wiadomości w czasie i udostępniać więcej przydatnych informacji za pośrednictwem   wygodniejsza metoda. I coraz więcej niestandardowych znaków LED wewnątrz   są zainstalowane na ścianie. To może być również nazywane ekranem ściany wideo. Jest teraz popularny, ze względu na wysoką jasność i bezproblemowe wyświetlanie doskonałych zdjęć lub filmów.

Typy wyświetlaczy wewnętrznych LED

Ponieważ technologia jest coraz bardziej dojrzała, istnieje wiele rodzajów wewnętrzny ekran LED na przykład PH5, PH4, PH3, PH2,5, PH2, PH1,87, PH1,56, PH1,25. Im mniejszy piksel, tym wyższa rozdzielczość na metr kwadratowy.  

W przypadku metody konserwacji istnieją zazwyczaj dwa typy. Jeden z nich to obsługa wsteczna, a drugi to serwis przedni.

Wewnętrzna wartość wyświetlana LED

Posiadanie wewnętrznego wyświetlacza LED może przynieść wiele korzyści niż to, co   oczekujesz. Na przykład w centrum handlowym można reklamować własną markę, opowiadać historię marki, wystawiać na sprzedaż itp. Może to przyciągnąć wzrok konsumentów i zwiększyć sprzedaż w sklepie.

Teraz wewnętrzny wyświetlacz LED cena jest niższa niż wcześniej, więc coraz więcej osób może sobie na to pozwolić. Poza tym wiele nowych typów wychodzi   pewność, że konsumenci mają więcej możliwości wyboru. Na przykład, obecnie dobrze widoczne typy wyświetlaczy LED, takie jak P1.25, P1.56, są szeroko stosowane w studiu lub na lotnisku. Jest to trend w kolejnych latach.  

Niezależnie od tego, czy szukasz ekranów wideo LED do kościołów, wewnętrznego wyświetlacza LED do sal konferencyjnych, możesz wrócić do nas po profesjonalne rozwiązanie.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us