Reklamy z wyświetlaczem Taxi LED

Wyświetlacz LED Taxi Reklama na wyświetlaczu LED Taxi na Taxi Top

Z badań wynika, że ​​reklamy na taksówkach z wyświetlaczem LED na szczycie taksówki mogą przynieść o 33% wyższą średnią liczbę odwołań do kampanii niż reklamy w autobusach, o 92% wyższe niż w przypadku billboardów i o 109% wyższe niż reklamy w schroniskach autobusowych. Ponieważ   z tej przewagi, teraz można było zobaczyć coraz więcej reklam taksówek na ulicy, jak w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, a nawet krajach afrykańskich. I Dreamway górny wyświetlacz LED taxi stał się popularnym produktem sprzedawanym za granicą. Do tej pory wyeksportowaliśmy ponad 600 jednostek, głównie Meksyk, Brazylia, Nigeria, Ukraina. Ponieważ rynek reklamy taksówek rośnie w tych latach, wielkość rynku rozprzestrzeniła się szeroko na inne kraje, takie jak USA, Kanada itp. W tych krajach rząd generalnie zezwala na zainstalowanie takiego topowego wyświetlacza LED do reklamowania .

Typy wyświetlaczy Taxi LED

Wspólny typ topowego wyświetlacza LED Dreamway to PH5, o rozmiarze ekranu W 960   x H 320 mm, dwie strony. Wygląd panelu LED wygląda ładnie, a najgrubsza szerokość wynosi tylko 16 cm. Jest to około 26 KG / PC. Obudowa jest wykonana z aluminium, ocynkowana podstawa z żelaza, nie ma problemu, aby taksówka mogła jechać nawet po wyboistej drodze.   Jasność tego typu wynosi 5000 ~ 6000 nitów. Typ regularny to około 67 A na całość wyświetlacz LED taxi .

Opracowaliśmy kolejny, energooszczędny typ, aby zabezpieczyć akumulator taksówki przed szybkim uszkodzeniem, który wynosi tylko około 22 A przy tej samej wysokiej jasności.

Wszystkie wyświetlacze LED Dreamway są kontrolowane przez 4G / USB / WIFI, z reklamami lokalizacyjnymi GPS i czujnikiem jasności, aby automatycznie dostosować jasność do otoczenia zewnętrznego. To kolejny dobry sposób na ochronę baterii taksówki i całego taksówki.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us