Ściana LED 3,91 mm w Słowenii zapewnia wiele radości na Święta Bożego Narodzenia

2019-11-18

Ściana LED, zwana także ekranem LED, jest szeroko stosowana w pomieszczeniach i   Reklama zewnętrzna. Istnieje wiele funkcji Wyświetlacz ścienny LED :

AkeUlepsz atmosferę, na przykład ważne festiwale lub święta.

☛Pokaż kilka wiadomości powitalnych podczas wizyty gości.

☛ Popularyzuj wiedzę, na przykład pokazuj produkty firm itp.

☛ Pokaż wiadomości o wyprzedaży lub zatrudnieniu tak jak tablica ogłoszeń.

☛ Przyciągnij więcej potencjalnych klientów za pomocą reklam towarów.

☛ Popraw poziom sklepu.

Wyświetlacz LED na ścianie Projekt wnętrz:

Projekt został zakończony w 2017 roku, zainstalowany w Słowenii.

Ściana LED

Rozmiar ekranu LED to W 3   x wys. 2 metry. Jest to piksel o szerokości 3,91 mm. Całkowita rozdzielczość ekranu wynosi W 768   x H 512 pikseli.

Ściana LED

Lampa LED to SMD2121 z czarną diodą LED. Każdy moduł LED ma W 64   x wys. 64 punktów, szer. 250   x wys. 250 mm. Metodą napędową jest stały prąd skanowania 1/16, jasność około 900 nitów. Sterownik IC to 2038, z częstotliwością odświeżania 1.920Hz.

Ściana LED

Składa się z 8 szt. Paneli ściennych LED do wykonania tego projektu, każdy W 750   x wys. 1000 mm. Szafka wykonana jest z żelaza. Ponieważ jest on zainstalowany na ścianie, a z tyłu nie ma miejsca, cały projekt opiera się na przedniej konserwacji. Więc z tyłu modułów LED znajdują się magnesy do podłączenia   na szafkach i można je wyjąć z przodu.

Ściana LED

Każda szafa wyposażona jest w 3 szt. Zasilaczy Meanwell RSP-200-5, bez wentylatora i 2 szt. Kart odbiorczych Linsn 908M32. Waży około 19 kg / szt.

Ściana LED

Dodano procesor wideo, aby zapewnić różne sygnały wejściowe dla tej ściany LED.

4-częściowe szafki zapakowano w 1 szt. Skrzyni ze sklejki, a części zamienne umieszczono w małej skrzyni, aby lepiej chronić podczas długiego transportu.

LED Wall

Przed pakietem ta ściana LED starzała się przez co najmniej 9 dni. Jest to nieunikniony proces, aby upewnić się, że ekran LED może działać w stabilnym stanie po otrzymaniu go przez klienta. Oto standardowy proces starzenia i testowania wyświetlacza ściennego LED: Powinien być wyświetlany w   wszystkie kolory biały, czerwony, zielony, niebieski z kolei. Na początku ściana LED musi być wyświetlana w kolorze białym w sposób ciągły przez co najmniej pół godziny, co ma na celu przetestowanie stabilności lamp LED. Oczywiście, statyczne obrazy i filmy należy również umieścić na ścianie LED, aby przetestować.

W tym procesie starzenia opiera się na zasadzie wymiany w wysokiej i niskiej temperaturze, która może przetestować lutowanie lampy LED. Jeśli na lampach LED lub układach scalonych występuje lutowanie na zimno, ten niewielki problem może wystąpić podczas tego procesu starzenia. Nasi inżynierowie mogli rozwiązać to w naszej fabryce przed dostawą.

Wszystkie nasze projekty są wyposażone w 3% części zamiennych ZA DARMO, w tym moduł wyświetlacza LED, zasilacz, kartę sterującą, kable itp. Niektórzy klienci kupiliby więcej modułów LED w ramach   w przyszłej konserwacji. Jest to lepsze, zwłaszcza że po kilku miesiącach nie byłoby takiej samej partii lamp LED, co spowodowałoby inny kolor wyświetlania dla całej ściany LED.

Dreamway dostarczy Ci odpowiednie rozwiązania ścienne LED w zależności od potrzeb. Skontaktuj się z nami OTRZYMAJ OFERTĘ .

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us