Wyświetlacz LED Oświetlenie reklamowe zewnętrzne w Zimbabwe

2019-11-04

Wyświetlacz LED jest szeroko stosowany w reklamie, a także zwraca wiele korzyści klientom. Bardzo ważne jest, aby uzyskać reklamowy ekran LED   o stabilnej jakości, szczególnie że jasność musi   być wystarczająco wysoka, aby wyświetlać zewnętrzny ekran LED. W przeciwnym razie korzyści z reklam nie byłyby wysokie, ponieważ przechodnie lub potencjalni klienci nie mogliby ' zobacz reklamy wyraźnie pod silnym bezpośrednim światłem słonecznym.

Wyświetlacz LED

P6 Reklama zewnętrzna Wyświetlacz LED Projekt ekranu:

W tym miejscu chciałbym przedstawić jeden projekt zainstalowany w Zimbabwe w 2018 r. Jak widzieliśmy, w ciągu dnia jest tam dużo słońca. W związku z tym konieczne jest wybranie zewnętrznego wyświetlacza LED o wielkości co najmniej 6500 nitów, aby spełnić tam warunki instalacji.

Wyświetlacz LED

Rozmiar tego wyświetlacza LED wynosi W 3,84   x wys. 1,92 metra, o rozdzielczości W 640   x H 320 pikseli. Zastosowana lampa LED to Nationstar, SMD2727.

Wyświetlacz LED

Moduł wyświetlacza LED to W 32   x wys. 32 punkty, szer. 192   x wys. 192 mm. Metodą jazdy tego ekranu wyświetlacza LED jest skan 1/4 i   Płytki drukowane są z   4 warstwy, dobre na ciepło   rozpusta.

Wyświetlacz LED

Jasność w balansie bieli tego zewnętrznego wyświetlacza LED wynosi około 7000 nitów poprzez badanie za pomocą kolorymetru luminancji.

Wyświetlacz LED

W przypadku szafki jest to rozmiar W 960   x wys. 960 mm, z   W 160   x H 160 pikseli. Jest to wodoodporny materiał żelazny, z tylnymi drzwiami i pokrywami, aby był lepiej wodoodporny.

LED Display Screen

Każda szafka jest wyposażona w 4 szt. Zasilaczy G-energia, z każdym 5V60A i 1 szt. Karty odbiorczej Kystar. 4-elementowe wentylatory chłodzące służą również do lepszego odprowadzania ciepła. Poza tym złącza zasilające i sygnałowe marki Linko służą do łatwiejszego podłączania i odłączania kabli. Każda szafka waży około 39 kg, o grubości 18 cm.

LED Display Screen

Czujnik jasności Kystar jest wyposażony w ten ekran LED, aby automatycznie dostosowywać jasność do warunków zewnętrznych, co może zapewnić, że żywotność lamp LED będzie wystarczająco długa. Poza tym IPC (przemysłowy komputer osobisty) jest również wyposażony do zdalnego sterowania tym ekranem LED.

LED Display Screen

W przypadku tego ekranu LED starzał się przez około 25 dni przed paczką. W pakiecie 3 szt. Szafek zapakowano w 1 szt. Skrzyni ze sklejki.

Podsumowanie zewnętrznego wyświetlacza LED:

Zgodnie z powyższym przykładem możesz wiedzieć, że jasność ma znaczenie dla zewnętrznego wyświetlacza LED, gdy w ciągu dnia występuje silne bezpośrednie światło słoneczne.   O jasności decyduje układ LED.  

Oto niektóre cechy lampy LED Nationstar zastosowanej w tym projekcie:  

☛ Gięcie szpilek wewnątrz, wodoodporne i stabilne.

☛ Biała ramka, aby poprawić jasność.

Crafts Matowe wykonanie powierzchni, aby zapobiec odbiciu światła.

☛Wysoka rama i niskie szpilki sprawiają, że wypełnienie klejem jest znacznie wygodniejsze.

Z wyjątkiem tego, że surowce powinny mieć średnią jakość, jest to nieunikniony proces starzenia się i testowania przed dostawą. To dobra metoda na uniknięcie problemów takich jak " martwe diody " lub mozaiki. Właśnie dlatego starzenie trwa tyle dni. Podczas tego procesu ważne jest również używanie zdjęć z   wszystkie kolory biały, czerwony, zielony, niebieski do przetestowania.

Zainteresowany uzyskaniem Cena wyświetlacza LED i wiem Wybór producenta wyświetlacza LED ? Skontaktuj się z nami teraz.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us