Zewnętrzny ekran LED 8 mm Pixel Pitch w Izraelu

2019-10-14

W przypadku zewnętrznego wyświetlacza LED bardzo ważne jest, aby upewnić się, że jest wodoodporny, odporny na wysokie temperatury, przeciwko tajfunom, piorunochronowi itp. Zdecydowało o tym zły zewnętrzny   środowisko.

Projekt zewnętrznego wyświetlacza LED P8:

To projekt zakończony w 2019 roku w Izraelu. Całkowita ilość zamówienia wynosi około 37 metrów kwadratowych. W tym projekcie zewnętrznego wyświetlacza LED jest to wyświetlacz o długości wyświetlacza 3,072 metrów,   i wysokość 2.048 metrów. Całkowita rozdzielczość ekranu wynosi W 384   x H 256 pikseli.

Do tego zewnętrznego wyświetlacza LED P8 zastosowano Nationstar LED.   A PCB ma grubość 1,6 mm, z dużą ilością folii miedzianej. Jest to lepsze w przypadku rozpraszania ciepła.

Zewnętrzny wyświetlacz LED

Zewnętrzny moduł LED P8 rozmiar   jest W 256   x wys. 128 mm, z szer. 32   x H 16 kropek. Grubość tego modułu LED wynosi około 18 mm, waży 0,35 kg na sztukę.

Zewnętrzny wyświetlacz LED

W przypadku tego projektu paneli zewnętrznych LED P8 są to W 1024   x wys. 1024 mm, każdy W 128   x H 128 pikseli. Panele LED   są   wodoodporne żelazne szafki z tylnymi drzwiami o stopniu ochrony IP65. Każdy panel wyświetlacza LED waży około 42 kg i grubości 145 mm.

Zewnętrzny wyświetlacz LED

Każdy panel LED jest wyposażony w 4 szt. Zasilaczy Meanwell RSP-320-5, 4   szt. wentylatory chłodzące, 1 szt. karta odbiorcza MRV330. Częstotliwość odświeżania wynosi 1920 Hz. Maks. pobór mocy na panel LED wynosi około 1,1 KW.

Zewnętrzny wyświetlacz LED

W przypadku tego zewnętrznego wyświetlacza LED P8 starzał się i testował przez 6 dni. Podczas procesu starzenia wszystkie białe, czerwone, zielone, niebieskie kolory oraz filmy i obrazy z kolei testują stabilność modułów LED i całego wyświetlacza LED, w tym części takich jak zasilacze, kable itp.

Zewnętrzny wyświetlacz LED

Przed pakietem sprawdziliśmy zewnętrzne i wewnętrzne panele wyświetlacza LED i ponownie przetestowaliśmy we wszystkich kolorach białym, czerwonym, zielonym, niebieskim, aby upewnić się, że połączenie kabli jest prawidłowe i wszystko jest w porządku. Poza tym dodawany jest środek mocujący śrubę, aby zapobiec poluzowaniu się kabli po   transport długodystansowy.

Outdoor LED Display

Na potrzeby tego projektu 4 szt. Zewnętrznych paneli LED zapakowano w 1 szt. Skrzyni ze sklejki. I w każdym przypadku umieszczono kilka środków suszących   trzymać z dala od wilgoci.

Outdoor LED Display

Wnioski dotyczące zewnętrznego wyświetlacza LED:

Jak wspomniano na początku, zewnętrzny wyświetlacz LED powinien być wodoodporny, odporny na wysokie temperatury, przeciwko tajfunom, odporny na uderzenia pioruna:

☛ Większość klientów zainstalowałaby zewnętrzny wyświetlacz LED bezpośrednio, a u góry nie ma osłony, wymaga to wysokiego standardu, aby był wodoodporny, dzięki czemu zewnętrzny wyświetlacz LED może działać nieprzerwanie, nawet gdy ulewny deszcz będzie ciągły przez wiele dni.

S Ponieważ jasność zewnętrznego wyświetlacza LED jest wysoka, zużycie energii jest odpowiednio wysokie. Oznacza to, że wystąpiłoby zwarcie, gdyby rozpraszanie ciepła nie mogło ' być rozwiązany. Z wyjątkiem surowców do PCB o dobrym odprowadzaniu ciepła, jak wspomniano powyżej, można również dodać klimatyzator, aby poprawić jego działanie i wydłużyć żywotność.

☛ W ciągu roku może być kilka tajfunów lub silny wiatr, który potrzebuje dobrej konstrukcji stalowej do obsługi zewnętrznego wyświetlacza LED.   Podczas projektowania konstrukcji powinna być zgodna ze standardem odporność na tajfuny.

SJako ze względu na ochronę odgromową, piorunochron może być wyposażony w pobliżu zewnętrznego wyświetlacza LED, jeśli nie jest objęty ochroną. Poza tym wszystkie kable muszą być uziemione, w tym urządzenia frontowe, takie jak maszynownia lub skrzynka zasilająca.

Outdoor LED Display

Powyższe stanowi krótkie wprowadzenie do projektu zewnętrznego wyświetlacza LED P8 i sposobu, w jaki należy stawić czoła trudnym warunkom zewnętrznym. Jeśli chcesz uzyskać cenę zewnętrznego wyświetlacza LED, skontaktuj się z nami.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us