Komercyjny wyświetlacz LED P6 Ekran SMD w Nowej Zelandii

2019-09-23

W dzisiejszych czasach bardzo często można zobaczyć komercyjny wyświetlacz LED w wielu miejscach, na przykład na placu, w parku, na lotnisku, w centrum handlowym, budynku itp.

Projekt komercyjnego wyświetlacza LED P6:

Projekt został ukończony w 2017 roku w Nowej Zelandii. Istnieją 2 ekrany jednostek z instalacją tyłem do siebie.  

Komercyjny wyświetlacz LED

Te dwie zewnętrzne tablice wystawowe   są typu P6 SMD. Dla każdego komercyjnego rozmiaru wyświetlacza LED jest to W 6.144   x wys. 3,072 metrów. Ten rozmiar ekranu LED jest zwykle zamawiany do zewnętrznych reklam LED.   Całkowita definicja każdej tablicy reklamowej LED to W 1024   x H 512 pikseli.

Komercyjny wyświetlacz LED

Zastosowana lampa LED to marka Nationstar o wysokiej stabilności. To jest SMD2727. Każdy zewnętrzny moduł LED P6 to W 192   x wys. 192 mm, z szer. 32   x H 32 kropki. W przypadku tego komercyjnego wyświetlacza LED panel LED P6 to W 768   x wys. 768 mm, z szer. 128   x H 128 punktów. Panel to   żelazna wodoodporna szafka z tylnymi drzwiami, około 23 kg / szt. Składa się z W 8   x wys. 4 szt. paneli LED do tego zewnętrznego ekranu LED P6.

Komercyjny wyświetlacz LED

Każdy panel LED tego komercyjnego zewnętrznego wyświetlacza LED P6 jest wyposażony w 16 sztuk modułów LED, 1 szt. Zasilacza Meanwell RSP-320-5, 1 szt. Karty odbiorczej Novastar. Poza tym złącza zasilające i sygnałowe Linko służą do łatwego podłączenia podczas instalacji. W przypadku systemu sterowania procesor wideo służy do odbierania sygnałów wejściowych, takich jak HDMI, DVI, VGA itp.

Komercyjny wyświetlacz LED

Jasność tego komercyjnego wyświetlacza LED P6 wynosi około 6500 nitów. Aby zmniejszyć zanieczyszczenie światłem i utrzymać żywotność lamp LED, do tych 2 urządzeń dodano czujniki jasności ' Ekrany LED. Kabel ma 20 metrów długości. Poza tym karty wielofunkcyjne są wyposażone w skrzynki rozdzielcze mocy, każda o mocy 30 KW. A odgromnik marki OBO znajduje się wewnątrz każdego zasilacza.

Komercyjny wyświetlacz LED

Przed pakowaniem i dostawą te 2 komercyjne wyświetlacze LED starzały się i testowały przez około 10 dni. Podczas starzenia występowały we wszystkich kolorach białym, czerwonym, zielonym, niebieskim, statycznym obrazie i wideo. Ma to na celu upewnienie się, że niektóre drobne problemy, takie jak lutowanie na zimno lamp LED lub układów scalonych napędu, mogą wyjść i zostać rozwiązane tutaj. Jest to standardowy proces starzenia i testowania. Poza tym, każdy panel LED P6 został dokładnie sprawdzony wewnątrz i na zewnątrz, upewniając się, że kable są starannie podłączone, dodając środki mocujące śruby na śrubach, aby zapobiec poluzowaniu kabli podczas długiego transportu, sprawdzając wodoodporny klej wokół szpilek ustalających na szafkach itp. .

Commercial LED Display

4 szt. Paneli LED zapakowano w 1 szt. Skrzyni ze sklejki na ten komercyjny wyświetlacz LED. Wewnątrz obudowy znajduje się pianka EPE, która chroni panele LED przed uszkodzeniem.

Commercial LED Display

Ważne części do komercyjnego wyświetlacza LED:

W celu uzyskania dobrej jakości wyświetlacza LED decyduje się głównie na lampę LED, płytkę drukowaną, układ scalony sterownika, zasilacz, kabel zasilający, szafkę. Jeśli szukasz stabilnego ekranu LED, skontaktuj się z nami.  

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us