Koncert Wynajem ekranu LED przynosi wiele radości w Korei Południowej

2019-08-19

Omówienie ekranu LED koncertu:

W przypadku koncertowego ekranu LED jest to część wypożyczonego ekranu LED, który można często zobaczyć na imprezach scenicznych. Ogólnie koncertowy ekran LED składa się z centralnego głównego ekranu LED, bocznych cienkich ekranów LED i bocznych dużych ekranów LED. Dla środkowego głównego ekranu LED jest to   transmisja na żywo i odtwarzanie oraz zwykle przyjmuje się ekran LED typu HD. Im większy środkowy ekran LED, tym lepiej, ponieważ publiczność mogła zobaczyć wspaniały występ na żywo. W przypadku bocznych cienkich ekranów LED dostępne są maksymalnie 2 lub 4 jednostki. Podczas gdy duże boczne ekrany LED są dodawane do bardzo dużych wydarzeń scenicznych, upewniając się, że publiczność, która siedzi daleko od sceny, będzie mogła łatwo zobaczyć występ.

Koncertowy ekran LED

Poza samym ekranem LED ważne jest również wybranie   odpowiedni system kontroli. Ogólnie mówiąc, ekran koncertowy LED jest duży i ma wysoką rozdzielczość, więc potrzebuje więcej niż 1 komputera wysyłającego kartę do sterowania kaskadowego. Procesor wideo   jest   zwykle potrzebne do uzyskania różnych sygnałów wejściowych, na przykład HDMI, DVI, VGA, SDI itp. Poza tym można uzyskać PIP (obraz w obrazie). A efekt wyświetlania byłby znacznie lepszy.

Ze względu na specyfikę ekranów wideo z koncertów najczęściej stosowany jest standardowy rozmiar panelu modułowego, np. W 500   x wys. 500 mm lub szer. 500   x wys. 1000 mm. Jest łatwy w montażu i demontażu, ponieważ jest lekki. To decyduje, że takie panele LED mogą być szeroko stosowane w projektach wynajmu, a nawet instalacji stałych.

Koncertowy ekran LED

Zastosowania   Te typy koncertów ściennych LED:

W przypadku głównego środkowego ekranu LED może on być kwadratowy lub prostokątny, zależnie od miejsca instalacji. Wymaga to znacznie wyższego typu definicji, aby spełnić to wymaganie, takiego jak P3 lub poniżej pików. W przypadku bocznego cienkiego ekranu LED może to być większy piksel. Obecnie przezroczysty ekran LED jest również przystosowany do takich bocznych ekranów LED. Wreszcie boczny duży ekran LED może być tego samego typu, co środkowy ekran LED.

Koncertowy ekran LED

Koncertowy projekt ekranu LED:

W przypadku tego projektu w Korei Południowej środkowy ekran LED jest wyposażony w W 4   x wys. 2 metry, z W 672   x H 336 pikseli.   Podczas gdy boczny cienki ekran LED jest wyposażony w W 0,5   x wys. 2 metry na jednostkę, o szer. 84 x wys. 336 pikseli. Jest to piksel o wielkości 5,95 mm, z W 500   x wys. szafki 1000 mm. Jest przeznaczony do użytku na zewnątrz i wewnątrz. Lampą LED tego ekranu koncertowego LED jest SMD2727, enkapsulacja LED Nationstar. Każdy panel LED waży około 14 kg. Przyjęty zasilacz to tajwański Meanwell HSP ze standardem CB / CE / UL. Każda szafka wyposażona jest w 2 szt. Zasilaczy HSP-300-5. W przypadku karty kontrolnej jest to marka Novastar, z 1 kartą odbiorczą w szafce 1 szt.

Oto kilka zdjęć tego koncertu Starzenie się ekranu LED w naszej fabryce:

Koncertowy ekran LED

Koncertowy ekran LED

Concert LED Screen

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ekranu LED koncertu.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us