Ekran wypożyczalni tła sceny LED o grubości 3 mm pp w Hiszpanii

2019-08-13

Omówienie tła sceny LED:

Ekran wypożyczalni LED jest szeroko stosowany Tło sceny LED i stał się niezbędną częścią wielu wydarzeń. Istnieje kilka funkcji ekranu tła dla sceny:

Broadcast Transmisja na żywo. Dzięki tej funkcji odbiorcy mogliby oglądać program znacznie łatwiej   nawet daleko od sceny.

☛ W przypadku niektórych ekscytujących obrazów może wspierać odtwarzanie w zwolnionym tempie. To sprawia, że ​​tło sceny LED jest znacznie bardziej żywe.

☛ Realistyczna grafika w połączeniu z szokującą muzyką tworzą wymarzoną scenę LED.

☛Wysoka rozdzielczość zapewnia obrazy o wyższej rozdzielczości. W przypadku wynajmu tła wewnętrznego LED najczęściej stosowane typy to P2.5, P3, P3.91, P4. Te typy są z   wysokie piksele.

☛ Wysoka częstotliwość odświeżania i skala szarości. Ogólnie częstotliwość odświeżania tła sceny LED może osiągnąć 1920 Hz. Dzięki układowi scalonemu o wysokiej częstotliwości odświeżania może nawet osiągnąć 3840 Hz, bez nacisku na telefony komórkowe do robienia zdjęć.

☛Wysokiej jakości złącze zasilania i sygnału. Zastosowane złącza mają stabilną jakość. Klienci mogą łatwo podłączać i odłączać te złącza.

☛ Bardzo precyzyjna cienka obudowa. W przypadku wynajmowanej ściany LED jest ona wykonana z odlewanej ciśnieniowo aluminiowej szafki, która jest produkowana   z technologią CNC. Grubość wynosi tylko około 8 cm. Naddatek odstępu wynosi mniej niż 0,2 mm, co zapewnia, że ​​cały ekran LED może być bardzo starannie złożony.

IthW przypadku wszystkich rodzajów skrzyń lotniczych do transportu wygodniej jest przechowywać i wysyłać.

Projekt tła sceny LED Wprowadzenie:

To projekt dotyczy Hiszpanii. Jest to ekran o podziałce pikseli 3 mm.

Tło sceny LED

Rozmiar ekranu LED to W 4,608   x wys. 3,456 metrów, z W 1536   x H Rozdzielczość 1152 pikseli. Składa się z W 24   x wys. 18 szt. modułów wyświetlacza LED. Odlewana aluminiowa obudowa tego typu to W 576   x wys. 576 mm, z szer. 192   x H 192 pikseli na panel. Istnieją W 8   x wys. 6 szt. szaf dla tego ekranu scenicznego LED. Każda szafka waży około 8,5 kg. Tylko jedna osoba może łatwo złożyć lub zdemontować. Lampa LED jest typu SMD2121 w kolorze czarnym, którą można zintegrować ze sceną, jeśli ekran LED nie działa ' t działać. Każdy panel LED jest wyposażony w 1 szt. Zasilacza Taiwan Meanwell RSP-200-5 i 1 szt. Karty odbiorczej Novastar. Przyjęte złącze zasilania to marka Linko.   Jasność tego tła sceny LED wynosi około 1000 nitów, a częstotliwość odświeżania wynosi około 1.920 Hz.

Starzał się i testował przez 7 dni tego ekranu LED przed paczką. Standardowy proces starzenia jest wyświetlany we wszystkich kolorach białym, czerwonym, zielonym, niebieskim, a także w niektórych statycznych obrazach i filmach.

Poza tym nasi doświadczeni pracownicy sprawdzali na zewnątrz i wewnątrz szafy do ostatniej kontroli przed włożeniem ich do skrzyń. Ponadto każdy panel LED będzie ponownie testować w różnych kolorach do ostatniego testu w przypadku jakiegokolwiek problemu.

Poniżej kilka zdjęć tego tła sceny LED w naszej fabryce:

Tło sceny LED

Tło sceny LED

Tło sceny LED

Tło sceny LED

 

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us