Zewnętrzna ściana LED P6 o wysokiej jasności pokazana w Indiach

2019-08-07

Projekt ściany zewnętrznej LED   Wprowadzenie:

Ta zewnętrzna ściana ekranu LED P6 została ukończona w 2016 roku w Indiach. Cały ekran panelu LED ma rozmiar W 7,68   x wys. 3,072 m, z rozdzielczością ekranu W 1280   x H 512 pikseli.

Zewnętrzna ściana LED

Zastosowano typ LED SMD3535, z enkapsulacją LED marki Kinglight. Płytka drukowana ma grubość 1,6 mm, dobre odprowadzanie ciepła. W przypadku zewnętrznego modułu ściennego wyświetlacza LED P6 jest on wyposażony w kropki 32 x 32, 192 x 192 mm. I składa się z W 40   x wys. 16 sztuk modułów LED do tego ściennego wyświetlacza LED.

Zgodnie z przepisami indyjskiego biura certyfikat BIS jest potrzebny, jeśli rozmiar panelu LED jest większy niż 32 " . Z tego powodu rozmiar szafki tej zewnętrznej ściany LED został wykonany w formacie 384 x 384 mm, około 21,5 " rozmiar po przekątnej. Jest z żelazną wodoodporną szafką z tylnymi drzwiami, stopień ochrony IP65. Waży około 8 kg na szafkę. Składa się z W 20   x wys. 8 szt. szafek na tę bezszwową ścianę wideo.   Każdy panel LED jest wyposażony w 1 szt. Zasilacza 5V40A, 1 szt. Wentylatora chłodzącego i 1 szt. Karty odbiorczej. Poza tym złącza zasilające i sygnałowe marki Linko są wyposażone w wygodne   połączenie podczas instalacji.

Zewnętrzna ściana LED

Zewnętrzna ściana LED

Zewnętrzna ściana LED

W przypadku tej zewnętrznej ściany LED starzała się około 16 dni przed paczką. Podczas starzenia wykazywał kolejno wszystkie białe, czerwone, zielone, niebieskie kolory. Poza tym wstawiono także filmy i obrazy statyczne w celu starzenia się. Jest to dobra metoda na wykrycie drobnego problemu występującego podczas produkcji, takiego jak lutowanie na zimno lamp LED lub układ scalony napędu. Gdy tylko pojawi się taki problem, umieścilibyśmy mały znak   na uszkodzoną lampę LED, a nasz inżynier naprawi się, a potem znowu się starzeje.

Przed paczką wszystkie szafki zostały zdemontowane. I szczegółowo sprawdziliśmy na zewnątrz i wewnątrz. Podczas tego procesu do śrub dodawany byłby środek mocujący śrubę, na wypadek gdyby kable poluzowały się podczas transportu. Poza tym wszystkie kable muszą być starannie podłączone. Może to wywrzeć dobre wrażenie na klientach.

10 szt. Szafek umieszczono w 1 szt. Skrzyni ze sklejki na tę zewnętrzną ścianę LED. W przypadku takiego projektu skrzynie ze sklejki są używane do pakowania, a formularz EPE jest umieszczany w środku w celu uzyskania lepszego opakowania. Pozwoli to uniknąć uszkodzeń podczas transportu.  

Poniżej kilka zdjęć pakietów   tej zewnętrznej ściany LED:

Zewnętrzna ściana LED

Outdoor LED Wall

Kilka punktów, na które należy zwrócić uwagę podczas instalacji Zewnętrzna ściana LED :

W przypadku zewnętrznej ściany LED ważne jest, aby konstrukcja stalowa wspierała ją. Ze względu na nieoczekiwany tajfun lub inne trudne warunki konstrukcję stalową należy zaprojektować zgodnie ze standardem odporności na tajfun klasy 10. Poza tym powinien być również antysejsmiczny. Może to uchronić ścianę LED przed upadkiem i zranić przechodniów.

Aby zapobiec uszkodzeniu zewnętrznej ściany LED przez piorun lub piorun, sugerujemy, aby klienci mogli zainstalować odgromniki, aby uniknąć tego problemu.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us