Wypożyczalnia ekranu LED na scenę z 3,91 mm pp w Nigerii

2019-08-01

Ekran wypożyczalni LED na scenę lub konferencję:

Przez te kilka lat wynajmowany ekran LED stał się coraz bardziej popularny na koncertach, konferencjach prasowych, wystawach i tak dalej. W miarę wzrostu rynku wydarzeń związanych z ekranem LED, ekran wypożyczalni LED staje się bardziej dojrzały. Teraz może być wykonany z modułem o rozmiarach takich jak 2,9 mm, 3,91 mm, skok pikseli 4,81 mm.

Tutaj weźmiemy przykład P3.91 na zewnątrz i wewnątrz Ekran wypożyczalni LED . Ten projekt został zainstalowany w Nigerii. Rozmiar ekranu jest standardowy, W 4   x wys. 3 metry. Poza tym rozdzielczość całego wyświetlacza wypożyczalni scen LED jest również normalna, z W 1024   x wys. 768 pikseli. Typ LED to SMD1921, a enkapsulacja LED to Kn-light. W przypadku układu scalonego z napędem 2038S częstotliwość odświeżania wynosi około 1920 Hz. Luminancja tego ekranu LED tła sceny wynosi około 4000 nitów. Panel LED to odlew aluminiowy. Ponadto, regulowane zamki kątowe to   dodano na każdym panelu, aby dostosować cały ekran wypożyczalni LED, dzięki czemu jest wypukły lub wklęsły. Kąty mogą być wykonane jako   ± 2,5 ° ,   ± 5 ° ,   ± 7,5 ° ,   ± 10 ° . Oczywiście można to zrobić również pod numerem 0 ° , co oznacza, że ​​ekran jest ustawiony pionowo. Rozmiar szafki LED wynosi 500 x 500 mm i składa się z W 8   x wys. 6 szt. szaf dla tego ekranu wypożyczalni LED. Jeśli chodzi o źródło zasilania, jest to marka Meanwell, z wymiennymi 110 V i 240 V. I jest certyfikowany przez UL, CE i CB. W przypadku złącza zasilania i sygnału jest to marka CNLinko o stabilnej jakości. Przyjęto kontroler Novastar   dla tego projektu. Ogólnie rzecz biorąc, procesor wideo jest koniecznością w przypadku takich projektów wynajmu ekranu LED. Ma to na celu nie tylko poprawę efektu wyświetlania całego ekranu LED, ale także uzyskanie sygnałów wejściowych takich jak HDMI, DVI, VGA, SDI itp. Ponadto, wisząca belka jest przystosowana do zawieszenia ekranu LED. Jeśli chodzi o pakiet, walizka lotnicza służy do łatwego transportu podczas wydarzeń.

Poniżej kilka zdjęć z testowania ekranu wypożyczalni LED w naszym działającym sklepie:

Ekran wypożyczalni LED

Ekran wypożyczalni LED

Ekran wypożyczalni LED

Ekran wypożyczalni LED

Na jakie punkty zwracają uwagę klienci podczas obsługi ekranu wypożyczalni LED? Oto kilka porad:

☛ Odnośnie sekwencji włączania i wyłączania ekranu. Jeśli chcesz obsługiwać ekran LED, najpierw włącz zasilanie i włącz komputer sterujący, a następnie włącz ekran LED. Jeśli chcesz wyłączyć ekran LED, najpierw wyłącz ekran LED, a następnie wyłącz komputer sterujący.

Don Proszę nie ' t podczas pracy wyświetlać się w kolorze białym, czerwonym, zielonym, niebieskim i niebieskim, w przypadku dużego prądu, aby skrócić żywotność ekranu LED.

☛ Należy okresowo sprawdzać ekran wypożyczalni LED, aby sprawdzić, czy może on działać poprawnie.  

☛Upewnij się, że ekran LED może być wyłączony na dłużej niż 2 godziny dziennie. Poza tym powinien działać przynajmniej raz w tygodniu w deszczowe dni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us