P4 Wewnętrzny wyświetlacz LED przekazujący wiadomości w czasie rzeczywistym do izraelskiej stacji metra

2019-07-26

P4 Kryty wyświetlacz LED Wprowadzenie do projektu

W ramach tego projektu łącznie jest ponad 30 jednostek, które zostały zainstalowane na stacji metra w Izraelu. Szafka wideo z diodami LED to przedni typ konserwacji, z hydraulicznymi dźwigniami do otwarcia, co jest wygodne podczas konserwacji. Taki projekt stosuje się głównie w miejscu, w którym nie ma miejsca z tyłu, np. Na ścianie.

Wewnętrzny wyświetlacz LED P4

W przypadku tego wewnętrznego wyświetlacza LED P4 rozmiar ekranu wynosi W 0,768   x   H 1,024 metrów, z rozdzielczością ekranu LED W 192   x H 256 pikseli.   Moduł wyświetlacza LED typu P4 to W 256   x wys. 128 mm. Dla typu lampy LED jest to SMD2121 czarny. Płytka drukowana przyjęta dla tej ściany wideo P4 LED ma grubość 1,6 mm, stabilną jakość. Zasilacz jest typu Meanwell LRS-200, ze standardem CB / UL, bez wentylatora. Każda szafka LED wyposażona jest w 3 szt. Zasilacze.   Złącze zasilania i sygnału to marka CNLinko. Takie złącza to   do łatwego i wygodnego podłączenia kabli zasilających i sygnałowych.

W przypadku tego wewnętrznego wyświetlacza LED P4 jest on kontrolowany za pomocą WIFI. Karta kontrolna to Novastar T3, a karta odbiorcza to MRV328. Każdy panel LED jest wyposażony w 2 karty odbiorcze, co może poprawić częstotliwość odświeżania. W przypadku tego wewnętrznego wyświetlacza LED P4 częstotliwość odświeżania wynosi około 1.920 Hz.

Wewnętrzny wyświetlacz LED P4

W naszym zakładzie minęły co najmniej 4 dni starzenia się tego ekranu P4. Podczas starzenia wykazało to   wszystkie kolory biały, czerwony, zielony, niebieski z kolei. Poza tym niektóre statyczne obrazy i filmy były   włożony do gry. Jest to standardowa procedura starzenia i testowania, dzięki której drobne problemy, takie jak lutowanie na zimno lamp LED lub układów scalonych napędu, mogą wystąpić przed dostawą, a nasi inżynierowie mogą je tutaj rozwiązać.

Oto kilka zdjęć szczegółowo dotyczących starzenia się i testowania tego wewnętrznego wyświetlacza LED P4 w fabryce:

Wewnętrzny wyświetlacz LED P4

Wewnętrzny wyświetlacz LED P4

Przed pakietem sprawdziliśmy wszystkie szczegóły wewnątrz i na zewnątrz tego wewnętrznego wyświetlacza LED P4 i staraliśmy się, aby każdy szczegół był znacznie doskonalszy. Na przykład do śrub dodaje się środek mocujący śrubę, na wypadek gdyby kable poluzowały się podczas długiej podróży, aby dotrzeć do klientów. Upewnij się, że wszystkie kable są podłączone w zgrabnym kształcie. Dzięki temu wygląd byłby znacznie ładniejszy. Ostatnim krokiem jest włożenie środka pochłaniającego wilgoć do skrzynek ze sklejki, które mogłyby uchronić ekran LED przed   dotknięte wilgocią. Klienci otrzymują towar w doskonałej sytuacji bez niedziałających lamp LED.

Wewnętrzny wyświetlacz LED P4 Wniosek:

Obecnie, gdy wyświetlacze LED o małym skoku stają się coraz bardziej popularne, niektóre zwykłe typy wewnętrznych wyświetlaczy LED nie są już produkowane, takie jak P10, P7.62, P6. W przypadku typów wewnętrznych P5 i P4 są one nadal stosowane w niektórych projektach ze względu na stosunkowo wysoką rozdzielczość w porównaniu z P6 lub wyższą oraz znacznie więcej   konkurencyjna cena niż małe typy boiska. W każdym razie klienci zawsze znajdą odpowiedni typ   spełniają   ich wymagania.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us