Ekran LED dla Kościoła z 5mm Pixel Pitch w Nigerii

2019-07-20

Ekran LED dla Kościoła

Obecnie ekrany LED są szeroko stosowane w wielu różnych miejscach publicznych. Na przykład hotele, sale konferencyjne, lotniska, kościoły itp. Wśród nich popularne są duże ekrany LED do kościołów. Dreamway ukończył wiele projektów kościelna ściana LED w Nigerii, a większość z nich dotyczy instalacji wewnętrznych.  

Ekran LED dla Kościoła

Tutaj chcielibyśmy wziąć przykład ściany wideo LED dla kościoła. W sumie są 2 jednostki ekranów LED.   Oba mają 5 mm piksel. Każdy rozmiar ekranu LED wynosi W 3,84 x   H 2,88 metra, z W 768   x H Całkowita rozdzielczość ekranu 576 pikseli.

Ekran LED dla Kościoła

Lampa LED ma matową czarną powierzchnię i daje znacznie lepszy efekt świetlny. Jest to dioda LED typu SMD2121. Do tego ekranu LED do użytku w kościele jest wykonany z konserwacją z tyłu, z prostymi żelaznymi szafkami bez   tylne drzwi. Rozmiar szafki z ekranem LED do komponowania to W 960   x wys. 960 mm, około 19 kg / szt. Wykonany jest z W 4   x wys. 3 szt. szafek na każdy ekran LED do kościoła.   Rozdzielczość na szafkę LED wynosi W 192   x H 192 pikseli. Każdy panel LED jest wyposażony w W 3   x wys. 6 szt. modułów wyświetlacza LED. W każdej szafce LED znajdują się 3 szt. Zasilaczy o napięciu 5V40A. Karta kontrolna to Novastar, 1 szt. Karty w 1 szt. Szafce. Częstotliwość odświeżania wynosi 1920 Hz.

Ekran LED dla Kościoła

Ten ekran LED dla kościoła starzał się przez 3 dni przed paczką. Podczas starzenia i testowania wykazywał kolejno wszystkie białe, czerwone, zielone i niebieskie kolory. Poza tym niektóre statyczne obrazy i filmy również pokazały. Jest to standardowy proces starzenia, zapewniający pewne problemy, które mogą wystąpić w okresie starzenia, a my możemy rozwiązać przed dostawą. Klienci mogą otrzymać towar w idealnym stanie. Poza tym wibracje paneli LED są również wykonywane. To dobra metoda na przetestowanie niektórych problemów, które wystąpiły podczas produkcji.

Z wyjątkiem powyższego ścisłego procesu starzenia i testowania, przed pakietem jest również standardowy proces. Po ustawieniu ekranu LED do starzenia rozmontowaliśmy szafki LED i sprawdzimy je w każdym szczególe przed zapakowaniem. Na przykład kable, śruby itp. Środek mocujący śrubę zostałby dodany do śrub, na wypadek gdyby kabel poluzował się podczas transportu długodystansowego. W przypadku zewnętrznego ekranu LED sprawdzilibyśmy lokalizację wewnątrz kołka ustalającego, co jest bardzo możliwe, że wpadłaby woda lub deszcz. Wokół kołka ustalającego dodawano by wodoodporny klej do każdej szafki LED.

Kolejnym szczegółem jest schludność połączenia kabli. Dbamy o to, aby wszystkie kable wewnątrz panelu LED były podłączone w porządku przed pakowaniem. Byłoby to znacznie bardziej pomocne podczas konserwacji. Poza tym jest o wiele ładniejszy.

Oto kilka zdjęć tego ekranu LED do starzenia się i testowania kościoła   w naszej fabryce:

Ekran LED dla Kościoła

Ekran LED dla Kościoła

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać cenę kościelnego ekranu LED.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us