Ekran ścienny LED Świeci podczas wystawy w Chinach

2019-07-15

LED Stage Stage Wprowadzenie

W dzisiejszych czasach bardzo często widuje się ekran LED na scenie, bez względu na koncerty lub programy telewizyjne. Ekrany sceniczne na koncerty | może być używany jako stały i wypożyczony. W przypadku typu stałego możemy również nazwać to ekranem ściennym LED lub ekranem LED w tle sceny. W przypadku typu wynajmu jest on ustawiony na krótki czas do tymczasowego użytku.

Istnieje wiele rodzajów stolików ściennych LED, takich jak raster pikseli 3 mm, 3,91 mm, 4 mm, 4,81 mm, 5 mm, 6 mm. Wśród tych typów 3,91 mm i 4,81 mm są obecnie stosowane szerzej ze względu na ich modułowy rozmiar. Panele LED na etapie tych dwóch typów mogą być wykonane w formacie 500 x 500 mm lub 500 x 1000 mm.

W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić przykład sceny ściennej LED o rozstawie pikseli 3 mm. Ten rozmiar ekranu LED wynosi W 4,608   x H 3,456 metrów, a rozdzielczość wynosi W 1536   x wys. 1152 pikseli. Panel LED ma wymiary 576 x 576 mm i składa się z W 8   x wys. 6 szt. Są to odlewane aluminiowe szafy, około 8,2 kg / szt. Ponieważ jest lekki, do działania potrzebna jest tylko jedna osoba. Może to zaoszczędzić pracy i czasu, aby skonfigurować ekran LED.   Lampa LED jest czarna, co może zapewnić lepszą spójność na scenie. Układ scalony napędu to 2038, z wysoką częstotliwością odświeżania około 1920 Hz. W przypadku karty kontrolnej jest to Novastar. Potrzebuje 2 sztuk kart wysyłających MSD300 do obsługi tego etapu ściennego LED, ponieważ całkowita rozdzielczość wynosi ponad 1 300 000 pikseli.   Procesor wideo jest wyposażony, aby można było nadawać na żywo. W przypadku większości wydarzeń, takich jak koncerty lub programy telewizyjne, transmisja na żywo jest koniecznością. Procesor wideo może obsługiwać sygnały wejściowe takie jak HDMI, DVI, VGA. Poza tym do zawieszenia ekranu LED służą wieszaki.

Stolik ścienny LED

Stolik ścienny LED

Na tym etapie ściennym z diodami LED starzał się przez 6 dni przed pakowaniem. Podczas starzenia i testowania pokazywał kolejno wszystkie białe, czerwone, zielone, niebieskie kolory oraz filmy i zdjęcia. To jest nasz standardowy proces starzenia. Dopiero po takim procesie starzenia i testowania mogliśmy znaleźć drobne problemy podczas produkcji SMD, takie jak lutowanie na zimno lamp LED lub układy scalone napędu. Jest to ważne dla procesu starzenia. Gdy znajdziemy takie drobne problemy, nasi inżynierowie rozwiążą je tutaj. Dzięki temu klienci mogą otrzymywać produkty o stabilnej jakości.  

Ponieważ tym etapem ściany LED byłby   naprawiono instalację jako tło sceny, było wypełnione skrzyniami ze sklejki. Zasadniczo w przypadku wyświetlacza LED z wypożyczalnią sceniczną muszą być zapakowane w walizki lotnicze w celu wygodnego transportu i ponownego użycia.

Poniżej kilka zdjęć przedstawiających starzenie się ściany LED w naszym pracującym sklepie:

Stolik ścienny LED     

Stolik ścienny LED

Scena ścienna z diodami LED może zapewnić bardziej żywą atmosferę na koncertach lub pokazach. Poza tym może sprawić, że publiczność siedząca daleko od sceny wyraźnie zobaczy wydarzenia na żywo. Zapraszamy do kontaktu, jeśli szukasz stolika ściennego LED do swojego projektu.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us