Ekran LED Outdoor SMD P6 Rozjaśnianie w Nowej Zelandii

2019-07-10

Ekran LED Reklama zewnętrzna Wprowadzenie

Tak jest w przypadku tego projektu Wyświetlacz LED P6 do reklamy zewnętrznej. Zastosowana lampa LED to marka Nationstar, typ SMD2727. Ma wysoką jasność, około 7000 nitów, testując za pomocą kolorymetru luminancji. W przypadku PCB ma grubość 1,6 mm, pokrytą dużą ilością folii miedzianej. Jakość jest bardzo   stabilny. Rozmiar ekranu LED tego ekranu SMD LED wynosi W 6.144   x wys. 3,072 metrów, o całkowitej rozdzielczości W 1024   x H 512 pikseli.

Zewnętrzny ekran LED

Składa się z W 8   x wys. 4 szt. zewnętrzny panel LED P6, każdy W 768   x wys. 768 mm. Zastosowana obudowa to ocynkowane materiały żelazne, niełatwe do zardzewienia nawet ekran LED jest zainstalowany blisko morza.   Moduł LED P6 jest zgodny z W 32   x H 32 kropki, a rozmiar to W 192   x wys. 192 mm. Zasilacz zastosowany do tego ekranu LED zewnętrznego P6 to tajwańska marka Meanwell, seria RSP, ze standardem CE / UL / CB. Złącze zasilania i sygnałowe marki Linko służą do łączenia między szafami w celu łatwego i szybkiego połączenia.  

Jeśli chodzi o system sterowania, oprogramowanie Novastudio jest używane do tego ekranu zewnętrznego wyświetlacza LED. Jest to kontrola synchronizacji z komputerem sterującym. Procesor wideo jest przystosowany do odbierania sygnałów wejściowych HDMI, DVI, VGA. Jeśli chodzi o moc, dodawana jest skrzynka rozdzielcza zasilania, aby kontrolować cały obwód i zapewnić klientom znacznie większą wygodę podczas instalacji. Odgromnik marki OBO jest umieszczony wewnątrz skrzynki zasilającej, aby chronić ekran LED LED na zewnątrz przed uszkodzeniem piorunem.

Zewnętrzny ekran LED

Jak zwykle ten ekran LED starzał się we wszystkich kolorach białym, czerwonym, zielonym, niebieskim i wideo przed dostawą. Przed pakietem wszystkie panele LED zostały ponownie przetestowane jeden po drugim i sprawdzone pod kątem każdego detalu wewnątrz i na zewnątrz.

Poniżej kilka zdjęć tego ekranu LED zewnętrznego P6:

Zewnętrzny ekran LED

Zewnętrzny ekran LED

Zewnętrzny ekran LED

Screen LED Outdoor

Należy zwrócić uwagę na kilka punktów podczas instalacji z tego projektu zewnętrznego ekranu LED:

Measure Środek ochrony odgromowej. Z powyższego opisu można wiedzieć, że do projektów zewnętrznych ekranów LED potrzebny jest piorunochron. Ma to na celu ochronę ekranu LED przed silnym atakiem elektromagnetycznym spowodowanym przez grzmoty i błyskawice.

Measure Środek wodoodporny. W przypadku naszego panelu LED jest on wodoodporny z przodu iz tyłu. Klienci mogą instalować bezpośrednio i nie 0000 | muszę zrobić osłonę u góry. Ale jeśli w pewnym okresie jest dużo deszczu, nadal sugerujemy, aby klienci mogli czasami sprawdzić wnętrze paneli LED.

Measure Środek wentylacyjny. Ponieważ podczas działania ekranu LED na zewnątrz jest dużo ciepła, bardzo ważne jest, aby zapewnić wentylację ekranu LED. Dobrym pomysłem jest instalowanie klimatyzatorów za ekranem LED.

Jeśli chcesz uzyskać informacje na ten temat Zewnętrzny ekran LED P6 cena, prosimy o kontakt.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us