Ekran LED P3 Ściana wideo zainstalowana w hotelu w Izraelu

2019-07-04

Ekran LED P3 Reklama wewnętrzna Wprowadzenie

Obecnie kryty ekran LED jest szeroko stosowany w wielu miejscach publicznych, na przykład w hotelach, centrach handlowych, salach konferencyjnych, na lotniskach, w restauracjach, w studiach informacyjnych itp. Wnosi o wiele bardziej żywą atmosferę na tych stronach.

Tutaj wprowadzilibyśmy ścianę wideo P3 LED do reklamy wewnętrznej. Zostało to zainstalowane w hotelu w Izraelu.

Ekran LED P3

Ponieważ został zainstalowany na ścianie, z tyłu nie ma miejsca na utrzymanie. Tak więc w przypadku tej ściany wideo P3 zaprojektowano ją z myślą o konserwacji z przodu. To rozwiązanie polega na umieszczeniu magnesów z tyłu modułów wyświetlacza LED i przymocowaniu ich do paneli LED. Podczas konserwacji profesjonalna konserwacja pneumatyczna   narzędzie służy do wyjmowania modułów LED z przodu. W przypadku tego wewnętrznego wyświetlacza LED P3 całkowity rozmiar ekranu wynosi W 4,032   x wys. 2,304 metra, łącznie około 9,3 metra kwadratowego. Rozdzielczość to W 1344   x wys. 768 pikseli. Zastosowana lampa LED to efekt matowy, o znacznie lepszej konsystencji i wyższej stabilności. Panel LED tego wyświetlacza LED P3 to W 576   x wys. 1152 mm, z definicją na panel W 192   x H 384 pikseli. Istnieją W 7   x H Łącznie 2 szt. paneli LED. Każdy panel LED jest wyposażony w 2 szt. Zasilaczy Meanwell UHP o standardzie CE / UL / CB, bez wentylatora i 2 szt. Kart odbiorczych Novastar. Ściana wideo P3 z ekranem LED jest kontrolowana przez WIFI.

Ekran LED P3

W przypadku tego ekranu LED P3 starzał się przez około 8 dni, z 10 godzinami dziennie. Proces starzenia polega na pokazywaniu kolejno wszystkich białych, czerwonych, zielonych i niebieskich kolorów. Ma to na celu upewnienie się, że ściana wideo LED może się starzeć i testować całkowicie. Poza tym podczas starzenia dodano zdjęcia i filmy, co jest normalnym działaniem wszystkich ekranów LED.

Poniżej kilka zdjęć tego ekranu LED P3:

Ekran LED P3

Ekran LED P3

Przed paczką   zdemontowaliśmy cztery elementy modułów LED w rogu każdego panelu LED. Ponieważ został on zainstalowany na ścianie i nie ma miejsca z tyłu, klienci mogli zainstalować ten ekran LED P3 tylko z przodu. Nie zrobili ' Trzeba zdemontować te moduły wyświetlaczy LED podczas instalacji i można podłączyć kable zasilające i sygnałowe bezpośrednio między panelami LED, a następnie podłączyć te moduły wyświetlaczy LED do szaf. To spowodowało   instalacja łatwiejsza i szybsza.

Ekran LED P3

Ekran LED P3 stał się najwyżej ocenianym typem reklamy wewnętrznej w ciągu tych dwóch lat. Ponieważ technologia jest coraz bardziej dojrzała, a ceny ekranów LED są coraz niższe, większość klientów preferuje typy o wyższej rozdzielczości, aby uzyskać lepszy efekt wyświetlania. Typ P3 to dobry wybór. Poza tym typ P2.5 jest teraz powszechnie spotykany. Uważamy, że małe odstępy między pikselami, takie jak P2, P1.8, P1.5, P1.2, staną się przystępne, a także będą szeroko stosowane w kolejnych latach.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us