Wynajem ściany LED 2,9 mm Pixel Pitch w Słowenii

2019-06-23

Specyfikacja wynajmu ścian LED

To jest ekran wypożyczalni ścian wideo LED o rozdzielczości 2,976 mm z pikselami. Został wywieziony do Słowenii. Ten projekt został zakończony w 2018 roku. Całkowity rozmiar tego wynajmu ekranu LED to W 5,5   x wys. 3,5 metra, a całkowita rozdzielczość to W 1848   x wys. 1176 pikseli.

Wynajem ścian LED

Każdy moduł ekranu LED tej wypożyczalni ścian LED to W 250   x wys. 250 mm, z szer. 84   x H 84 kropki.   Rozmiar tego wypożyczonego panelu LED wynosi W 500   x wys. 500 mm, grubość 9,5 cm. I składa się z W 11   x wys. 7 sztuk tego typu paneli LED.   Każdy odlewany aluminiowy panel LED waży około 7 kg / szt. W przypadku tego przenośnego ekranu LED dodano regulowane kąty dla każdego panelu LED, aby uzyskać różne kąty, na przykład   ± 2,5 ° ,   ± 5 ° ,   ± 7,5 ° ,   ± 10 ° . Oczywiście może to być również 0 ° , a ekran miałby normalny kształt do skonfigurowania. Poza tym w przypadku tego wynajmu dużego ekranu zaprojektowano go jako rozwiązanie do konserwacji z przodu. Przyjęty zasilacz to tajwańska marka Meanwell ze standardem CE / UL / CB. Temperatura pracy wynosi -30 ~ + 70 ℃.

Wynajem ścian LED

W przypadku tej wypożyczalni ścian LED starzenie trwa około 6 dni przed pakietem. Starzenie się jest ważną procedurą do tworzenia ekranów LED o stabilnej jakości. Podczas starzenia we wszystkich kolorach białym, czerwonym, zielonym i niebieskim mogą pojawić się drobne problemy, takie jak lutowanie na zimno lamp LED lub układów scalonych napędu. Gdy dowiemy się o takich problemach, umieścimy mały znak na każdej uszkodzonej lampie LED i naprawimy ją. Dzięki temu klienci otrzymają produkty dobrej jakości.

Poniżej kilka zdjęć przedstawiających proces starzenia się i testowania ścian LED w naszej fabryce:

Wynajem ścian LED

Wynajem ścian LED

W pakiecie 8 szt. Paneli LED zapakowano w 1 szt. Walizki lotniczej. Jest to łatwy i wygodny transport na różne wydarzenia. I wieszaki to   w zestawie także do zawieszenia ekranu LED. Do takiego wypożyczenia ściany LED niezbędny jest procesor wideo. Służy to wygodnej obsłudze podczas wydarzeń. I może również transmitować na żywo.

Wynajem ścian LED

Funkcje wynajmu ścian LED

☛ Super cienkie, lekkie, łatwe i szybkie łączenie. Ten aspekt może zapewnić, że będziesz w stanie zmontować i zdemontować ekran LED w krótkim czasie.

☛ Obsługuje różne sposoby podłączania kabli sygnałowych. Może to spełnić wymóg różnych paneli LED, aby uzyskać różne efekty.

Methods Można zastosować metody instalacji wiszącej lub układanej w stos.

☛ Profesjonalny procesor wideo jest wyposażony w różne sygnały wejściowe, takie jak HDMI, DVI, VGA, SDI itp.

Rynek wynajmu ścian LED jest bardzo gorący przez te dwa lata. Cechą modułów LED do wypożyczania na ścianie jest łatwy montaż i demontaż. Jest szeroko stosowany na scenie, koncercie na ekranie tła sceny LED. Zapotrzebowanie rynku decyduje o tym, jak gorący jest wyświetlacz LED do wynajęcia na ścianie. Ponieważ rozwijają się typy wyświetlaczy LED o drobnej podziałce, uważamy, że rynek wynajmu ekranów LED byłby większy.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us