Wewnętrzny ekran LED 2,5 mm Pixel Pitch w Nowej Zelandii

2019-06-11

Specyfikacje ekranu wewnętrznego LED

Ten kryty ekran LED został ukończony w 2018 roku w Nowej Zelandii. Jest to typ P2.5, z 160 000 pikseli na metr kwadratowy. Całkowity rozmiar ekranu wynosi W 3,2   x wys. 2,08 metra. Rozdzielczość to W 1280   x W sumie 832 pikseli.

Wewnętrzny ekran LED

Każdy moduł wyświetlacza LED ma wymiary 64 x 64 punkty, 160 x 160 mm. Zastosowana płytka drukowana składa się z 4 warstw. Ta wewnętrzna ściana LED składa się z 2 rodzajów paneli LED. Jeden rozmiar to W 640   x wys. 640 mm, a drugi rozmiar to W 640   x wys. 800 mm. W przypadku panelu LED o wcześniejszym rozmiarze jest 10 sztuk, a na panelu LED o drugim rozmiarze jest 5 sztuk. Zastosowany układ scalony napędu to ICN2038 dla tej wewnętrznej ściany wideo. Częstotliwość odświeżania wynosi 1920 Hz. Maksymalny pobór mocy tego rodzaju wewnętrznego wyświetlacza LED wynosi 700 W na metr kwadratowy, a średnia moc to 235 W na metr kwadratowy. Jasność wynosi 1000 nitów. Ponieważ ten kryty ekran LED jest zainstalowany na ścianie, zaprojektowano go z rozwiązaniem serwisowym z przodu. Wszystkie części, w tym moduły LED, zasilacz, karty kontrolne można konserwować od przodu. Zasilaniem tego ekranu reklamy wewnętrznej jest Meanwell, ze standardem CE / UL / CB, bez wentylatora. A przyjęta karta kontrolna to marka Novastar. Wszystkie te części mają stabilną jakość. Poza tym procesor wideo jest przystosowany do odbierania sygnałów wejściowych takich jak HDMI, DVI, VGA itp. W przypadku tego wewnętrznego ekranu LED dodawana jest również skrzynka zasilająca z odgromnikiem OBO do sterowania całym obwodem.

Podczas testów po zmontowaniu tego wewnętrznego ekranu LED starzał się kolejno w WSZYSTKICH BIAŁYCH, CZERWONYCH, ZIELONYCH, NIEBIESKICH kolorach. Do testowania wykorzystano także statyczne obrazy i filmy. W przypadku ekranu LED Dreamway wszystkie gotowe produkty będą się starzeć co najmniej 3 dni, z wyjątkiem 1 dnia starzenia po zakończeniu produkcji modułów LED.   Ma to na celu upewnienie się, że drobne problemy, takie jak lutowanie na zimno lampy LED lub układu scalonego sterownika, mogą wyjść podczas starzenia, a my możemy naprawić przed dostawą. Dopiero po starzeniu się różnych kolorów pojawiły się tak drobne problemy.  

Wewnętrzny ekran LED

Wewnętrzny ekran LED

Wewnętrzny ekran LED

Przed pakowaniem tego wewnętrznego ekranu LED zdemontowaliśmy 4-częściowe moduły LED w rogu każdego panelu LED. Ponieważ jest on zainstalowany na ścianie i nie ma miejsca z tyłu, może to być wygodniejsze dla klienta do zainstalowania. Klient musi jedynie podłączyć moduły LED i podłączyć kable.

Wewnętrzny ekran LED

Zastosowania wewnątrz ekranów LED

W dzisiejszych czasach bardzo często widuje się kryty ekran LED do wykorzystania w sklepie, pokoju konferencyjnym, centrum handlowym, restauracji, lotnisku i tak dalej. Może zapewnić ludziom żywe efekty wyświetlania i wysyłać wiadomości w czasie.  

Jeśli masz taką potrzebę i szukasz wewnętrznej ściany wideo LED do swojego projektu, zapraszamy do rozmowy.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us