Gigantyczny ekran LED Outdoor 6mm Pixel Pitch zainstalowany w Izraelu

2019-06-05

Gigantyczny ekran LED Reklama zewnętrzna

Gigantyczny ekran LED do reklamy zewnętrznej stał się   wspólny widok na ulicy lub budynku. Mogłoby to wywrzeć głębokie wrażenie na przechodniach. W rezultacie może przyciągać coraz więcej potencjalnych klientów do przyszłego biznesu.

Olbrzymi ekran LED

Podobnie jak ten gigantyczny ekran LED zainstalowany w Izraelu, został wykonany przez Dreamway. Jest to zewnętrzny typ LED P6 z lampą LED o wysokiej jasności Nationstar, około 7000 CD / m2, testowany za pomocą profesjonalnego narzędzia do luminancji.   Rozmiar tego gigantycznego ekranu LED to W 6.144   x H 3,072 metrów, o całkowitej rozdzielczości W 1024   x H 512 pikseli. Moduł SMD P6 to 32   x 32 kropki, 192   x 192 mm. Jest typu SMD2727, z układem scalonym napędu MBI5124, stałym prądem skanowania 1/8, stabilną jakością. Ten zewnętrzny ekran LED zostałby zainstalowany na stałe na zewnątrz, więc przez większość czasu byłby narażony na straszną pogodę. To wymaga   Ekran LED o co najmniej dobrej wodoodporności. Poza tym czasami grzmot lub burza mogą spowodować uszkodzenie ekranu. Dlatego dobrym pomysłem jest dodanie odgromnika, aby zabezpieczyć zewnętrzną ścianę ekranu LED przed uszkodzeniem. W przypadku tego gigantycznego ekranu LED zewnętrzny panel LED P6 to 768   x 768 mm, o szerokości 180 mm. Panel LED wykonany jest z ocynkowanego żelaza, z kołkami ustalającymi ze stali nierdzewnej. Jest to lepsze, jeśli lokalizacja gigantycznego ekranu LED znajduje się blisko morza. Wewnątrz każdego   Panel LED, są 2 szt. Zasilaczy marki Meanwell ze standardem CE / CB / UL. Jego temperatura pracy wynosi -30 ~ + 70 ℃. W każdym panelu LED znajdują się 2 wentylatory chłodzące dla lepszej wentylacji cieplnej. Poza tym na tym ekranie LED P6 zastosowano również złącza zasilające i sygnałowe marki Linko, które są wygodniejsze i bezpieczniejsze dla klientów w zakresie podłączania kabli. Karta kontrolna Novastar została przyjęta, z 1 kartą odbiorczą na panel LED.

Przed zapakowaniem i dostawą ten olbrzymi ekran LED P6 leżakował przez 10 dni we wszystkich kolorach BIAŁY, CZERWONY, ZIELONY, NIEBIESKI. Jest to dobra metoda na sprawdzenie i sprawdzenie, czy wystąpiłby drobny problem, taki jak lutowanie na zimno lamp LED lub sterowanie układem scalonym. I każdy panel LED   zostanie dokładnie sprawdzony na zewnątrz i wewnątrz, przetestowany jeden po drugim we wszystkich kolorach BIAŁY, CZERWONY, ZIELONY, NIEBIESKI przed zapakowaniem w futerał. Jeśli chodzi o oprogramowanie, nasz inżynier skonfigurował ten gigantyczny ekran LED podczas testów w naszej fabryce, aby nasz klient mógł go obsługiwać po podłączeniu kabli i włączeniu zasilania. Jeśli podczas operacji wystąpi jakiś problem, możemy wesprzeć naszych klientów za pomocą pilota zdalnego sterowania, aby pomóc im, jak to zrobić.

Oto kilka zdjęć z tej gigantycznej inspekcji ekranu LED, testującej   i paczka przed dostawą.

Gigantyczne starzenie się ekranu LED

Giant LED Screen Inspection

Giant LED Screen Inspection

Pakiet gigantycznych ekranów LED

Giant LED Screen Delivery

Chcesz dowiedzieć się więcej o gigantycznym ekranie LED? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę lub rozwiązanie projektu.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us