Gigantyczny ekran LED na zewnątrz o wysokości 6 mm pikseli w Izraelu

2019-06-05

Gigantyczny ekran LED Reklama zewnętrzna reklamowa

Gigantyczny ekran LED do reklamy zewnętrznej stał się   powszechny widok na ulicy lub budynku. Mogłoby to wywrzeć głębokie wrażenie na przechodniach. W rezultacie może przynieść Ci coraz więcej potencjalnych klientów do przyszłej działalności.

Podobnie jak ten gigantyczny ekran LED zainstalowany w Izraelu, został wyprodukowany przez Dreamway. Jest to typ zewnętrzny LED P6, z lampą LED o wysokiej jasności Nationstar, około 7000 CD / m2 w testach z profesjonalnym narzędziem luminancji.   Rozmiar ekranu tego gigantycznego ekranu LED wynosi W 6.144   x H 3,072 metra, przy całkowitej rozdzielczości W 1024   x H 512 pikseli. Moduł SMD P6 to 32   x 32 kropki, 192   x 192 mm. Jest to typ SMD2727, z układem scalonym napędu MBI5124, 1/8 skanowania stałym prądem, stabilna jakość. Ten zewnętrzny ekran LED byłby instalowany na stałe, na zewnątrz, w stałej instalacji, więc przez większość czasu napotykał straszną pogodę. Wymaga to   Ekran LED o dobrej przynajmniej wodoodporności. Poza tym czasami grzmot lub burza mogą spowodować uszkodzenie ekranu. Dlatego dobrym pomysłem jest dodanie odgromnika, aby zabezpieczyć zewnętrzną ścianę ekranu LED przed uszkodzeniem. Dla tego olbrzymiego ekranu LED zewnętrzny panel LED P6 ma 768   x 768 mm, o szerokości 180 mm. Panel LED jest wykonany z ocynkowanego materiału żelaznego, ze sworzniami lokalizacji ze stali nierdzewnej. Jest to lepsze, jeśli lokalizacja gigantycznego ekranu LED jest blisko morza. Wewnątrz każdego   Panel LED, są 2 szt. Zasilaczy, marka Meanwell z normą CE / CB / UL. Jego temperatura pracy wynosi -30 ~ + 70 ℃. W każdym panelu LED znajdują się 2 wentylatory chłodzące, które zapewniają lepszą wentylację. Poza tym na tym ekranie LED P6 zastosowano złącza zasilania i sygnału marki Linko, które są wygodniejsze i bezpieczniejsze dla klientów do podłączania kabli. Karta kontrolna Novastar została przyjęta z 1 kartą odbiorczą na panel LED.

Przed zapakowaniem i dostawą ten gigantyczny ekran LED P6 starzał się przez 10 dni, a wszystkie kolory BIAŁY, CZERWONY, ZIELONY, NIEBIESKI w cyklu. Jest to dobra metoda na sprawdzenie i sprawdzenie, czy wystąpiłby niewielki problem, taki jak lutowanie na zimno lamp LED lub układu scalonego napędu. I każdy panel LED   byłyby dokładnie sprawdzane na zewnątrz i wewnątrz, testowane pojedynczo ze wszystkimi kolorami BIAŁYM, CZERWONYM, ZIELONYM, NIEBIESKIM przed zapakowaniem w etui. Jeśli chodzi o aspekt oprogramowania, nasz inżynier skonfigurował ten gigantyczny ekran LED podczas testów tutaj w naszej fabryce, aby nasz klient mógł go obsługiwać po podłączeniu kabli i włączeniu zasilania. Jeśli w trakcie operacji wystąpią jakiekolwiek problemy, moglibyśmy wspierać naszych klientów za pomocą pilota, aby pomóc im w tym, jak to zrobić.

Oto kilka zdjęć tego gigantycznego przeglądu ekranu LED, testowanie   i opakowanie przed dostawą.

Share this Post:

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us