O nas

Dreamway Profil

Shenzhen Dreamway Technology Co., Limited została założona w 2013 r. Większość naszych pracowników   mieć   został zaangażowany w pole ekranu LED   za więcej niż 10   lat. Nasza fabryka ma około 2000 metrów kwadratowych, z maszynami SMD i liniami produkcyjnymi do produkcji ponad 600 metrów kwadratowych miesięcznie.

Nasze produkty z wyświetlaczem LED obejmują zewnętrzną ścianę wideo LED, wewnętrzną ścianę wideo LED, wyświetlacz LED do użytku zewnętrznego lub wewnętrznego, | taksówka / samochód   Wyświetlacz LED, wyświetlacz LED stadionu, itp., Które są szeroko stosowane w centrach handlowych,   taksówka, lotnisko, stadion sportowy, ślub, koncert i tak dalej.

Osiągnięto wiele certyfikatów, takich jak CE, ROHS, CB. Ściśle wykonujemy IQC, QC, FQC i zarządzanie łańcuchem dostaw, i otrzymaliśmy wysokie pochwały od naszych klientów.

Robimy co w naszej mocy   zapewnić klientom wysokiej jakości produkty w rozsądnej cenie.

Zobacz więcej o Dreamway

nasza firma

2013, znaleziono Dreamway. W tym samym roku my   wyeksportowano około 150 jednostek wyświetlaczy LED na dachu taxi głównie do Brazylii.

2014 ~ 2015, wyeksportowaliśmy ponad 300   Jednostki taxi top wyświetlaczy LED do Meksyku i wykończone ponad 800 metrów kwadratowych zewnętrznych i wewnętrznych ścian wideo LED.

2016 ~ 2017, zakończyliśmy   ponad 3000 metrów kwadratowych ekranu LED   projekty głównie w Nowej Zelandii i USA.

W 2018 r. Opracowaliśmy energooszczędne wyświetlacze LED typu taxi i wyeksportowano ponad   100 jednostek tego typu i ukończonych około   Projekty o powierzchni 5000 metrów kwadratowych, w tym wynajem diod LED.

W 2019 r. Przenieśliśmy się do większej fabryki, aby zrealizować więcej potrzebnych projektów.

Usługa przedsprzedażna:

✔️ Podaj klientom szczegóły dotyczące procedury produkcji.

Serwis sprzedaży:

ErOferuj klientom szczegółowe rozwiązania projektowe według ich wymagań.

Drawing W razie potrzeby rysunek CAD konstrukcji stalowej może być dostarczony ZA DARMO.

✔️Zrób zdjęcia lub filmy z projektów klientów podczas produkcji, aby poinformować, która procedura jest realizowana.

Serwis pogwarancyjny:

% 3% części zamiennych projektu zostanie dostarczonych klientom BEZPŁATNIE.

✔️ Bezpłatne szkolenie techniczne byłoby zapewnione, gdyby klienci byli zainteresowani nauką. Jeśli nie, zapewnilibyśmy usługę zdalnego sterowania w celu rozwiązania problemów w ciągu 1 godziny w czasie pracy   (9:00 - 18:00) i 12 godzin w czasie wolnym od pracy   (18:00 ~ 9:00, weekendy, święta).

Ally Na ogół jest to 24-miesięczna gwarancja na moduły LED i 12 miesięcy na inne części, takie jak zasilacz i karta sterująca.   W tym okresie, jeśli jakiekolwiek wadliwe części, klienci mogą wysłać je do nas, aby naprawić ZA DARMO.   A koszty wysyłki wynikające z tego powinny być dzielone przez Sprzedawcę i Kupującego jednakowo. Poza tym okresem, jeśli jakiekolwiek wadliwe części, klienci mogą wysłać je do nas w celu naprawy ZA DARMO.   A koszty wysyłki wynikające z tego powinny być pokrywane przez Kupującego.

Zespół sprzedaży: 12 osób.

R & Zespół D: 2 osoby.

Zespół ds. Jakości: 6 osób.

Szczegóły firmy

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park przemysłowy 4, wieś Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us