O nas

Dreamway Profil

Firma Shenzhen Dreamway Technology Co., Limited została założona w 2013 r. Większość naszych pracowników   mieć   był zaangażowany w polu ekranu LED   dla więcej niż 10   lat Nasza fabryka ma około 2000 metrów kwadratowych, a maszyny SMD i linie produkcyjne mają produkować ponad 600 metrów kwadratowych miesięcznie.

Nasze produkty wyświetlaczy LED obejmują zewnętrzną ścianę wideo LED, wewnętrzną ścianę wideo LED, wynajem wyświetlacza LED do użytku na zewnątrz lub wewnątrz,   taksówka / samochód | Wyświetlacz LED, wyświetlacz LED na stadionie itp., Które są szeroko stosowane na rynku,   taksówka, lotnisko, stadion sportowy, wesele, koncert i tak dalej.

Osiągnięto wiele certyfikatów, takich jak CE, ROHS, CB. Ściśle wykonujemy IQC, QC, FQC i zarządzanie łańcuchem dostaw i otrzymaliśmy wysokie uznanie od naszych klientów.

Robimy co w naszej mocy   aby zapewnić klientom produkty wysokiej jakości za rozsądną cenę.
 

 

Zobacz więcej o Dreamway

nasza firma

2013, Dreamway został znaleziony. W tym samym roku my   eksportował około 150 jednostek wyświetlaczy LED dachowych taksówek głównie do Brazylii.

2014 ~ 2015, wyeksportowaliśmy ponad 300   wyświetlacze taksówkowe LED do Meksyku i wykończone na ścianach wideo LED wewnątrz i na zewnątrz o powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych.

2016 ~ 2017, zakończyliśmy   ponad 3000 metrów kwadratowych ekranu LED   projekty głównie w Nowej Zelandii i USA.

W 2018 r. Opracowaliśmy energooszczędne wyświetlacze LED taksówek i eksportowaliśmy je na   100 jednostek tego typu i ukończonych około   Projekty o powierzchni 5000 metrów kwadratowych, w tym wynajem wyświetlacza LED.

W 2019 roku przeprowadziliśmy się do większej fabryki, aby zrealizować więcej potrzebnych projektów.

Obsługa przedsprzedażna:

✔️ Przekaż klientom szczegółowe informacje na temat procedury produkcyjnej.

Obsługa sprzedaży:

✔️Oferuj klientom szczegółowe rozwiązania projektowe zgodnie z ich wymaganiami.

✔️ W razie potrzeby można dostarczyć rysunek CAD konstrukcji stalowej ZA DARMO.

✔️Zrób zdjęcia lub filmy klientów ' projekty podczas produkcji, aby poinformować, która procedura projektu jest.

Serwis pogwarancyjny:

✔️ 3% części zamiennych projektu zostanie dostarczonych klientom ZA DARMO.

✔️ Jeśli klienci są zainteresowani nauką, zostaną zapewnione bezpłatne szkolenia techniczne. Jeśli nie, zapewnilibyśmy usługę zdalnego sterowania w celu rozwiązania problemów w ciągu 1 godziny w czasie pracy   (9:00 ~ 18:00) i 12 godzin poza godzinami pracy   (18:00 ~ 9:00, weekendy, święta).

✔️ Ogólnie rzecz biorąc, jest to 24 miesiące gwarancji na moduły LED i 12 miesięcy na inne części, takie jak zasilacz i karta kontrolna.   W tym okresie, jeśli jakieś wadliwe części, klienci mogą wysłać je do nas do naprawy ZA DARMO.   Powodem tego są koszty wysyłki ponoszone przez Sprzedawcę i Kupującego. Po upływie tego okresu, jeśli jakieś wadliwe części, klienci mogą wysłać je do nas do naprawy ZA DARMO.   A koszty wysyłki powstałe w tym przypadku powinny zostać pokryte przez Kupującego.

Zespół LED Video Wall

Szczegóły firmy

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Budynek 9, Park Przemysłowy 4, wioska Hongxing, Guangming, Shenzhen, Chiny

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

Czas pracy :9:00-18:00(czas Pekinie)

contact us